FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
5 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Pasiūlymo aprašymas

BAUSWERN Premium PP privatumo juostelės dviaukščiams kilimėliams (privatumo ekranas tvorai) - atsparios oro sąlygoms, nereikalaujančios priežiūros, lengvas montavimas - 700 g/m² su 52 m ilgiu x 9,5 cm aukščiu RAL7016 (pilka)

Spalva: RAL7016 (pilka) Ilgis: 52 m, Aukštis: 9,5 cm, Storis: 1,27 mm, Svoris: 700 g/m²
YPAČ ILGAS - "Bauswern" privatumo juostos yra 52 metrų ilgio ir idealiai tinka ilgoms dvigubo baro kilimėlių tvoroms. Ypač ilgos juostos užtikrina optimalų privatumą ir apsaugą nuo vėjo jūsų sodo tvorai.
Patvarios ir ilgaamžės: "Bauswern" privatumo juostelės, pagamintos iš PP (polipropileno), yra atsparios oro sąlygoms, neplyštančios, nereikalaujančios priežiūros ir lengvai montuojamos. Jie sudaro nuolatinę kliūtį ir apsaugo nuo smalsių akių, todėl galite mėgautis savo privatumu sode ar kieme.
LENGVAS MONTAVIMAS - Norėdami pritvirtinti privatumo juosteles prie dvigubo strypo kilimėlio tvoros, jums reikia tik žirklių, kad supjaustytumėte juosteles pagal tvoros ilgį.
Naudingi patarimai – prieš perkant privatumo juosteles rekomenduojame pasirinkti spalvų derinį ir pynės raštą. Antrasis asmuo arba ritininis laikiklis (arba riedėjimo pagalbinė priemonė) labai supaprastina tvirtinimą prie baro kilimėlio tvoros.Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.