Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Virš 45 tūkstančio patenkintų vartotojų

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Slapukų failų politika

Kas yra slapukai?

Slapukų failai tai kompiuteriniai duomenis, ypač bandomosios rinkmenos saugomos galiniuose įrenginiuose skirtuose naudotis tinklu. Failai leidžia atpažinti vartotojo prietaisą ir atitinkamai parodyti tinklapį pritaikytą prie jo individualių poreikių. Slapukuose įprasta nurodomas tinklapio adresas, saugojimo laikotarpis ir unikalus numeris.

Kam yra naudojami slapukai?

Slapukai yra naudojami pritaikyti tinklapių turinių prie individualių vartotojo poreikių bei optimalizuoti tinklapių naudojimusi. Slapukai taip pat yra naudojami siekiant sukurti anoniminę, segreguotą statistiką, kuri padeda suprasti, kaip vartotojas naudojasi tinklapiais, kas padeda patobulinti jų struktūrą ir turinį išskyrus asmeninį vartotojo identifikavimą.

Kokius slapukus naudojame?

Naudojami yra du slapukų tipai – seanso ir ilgalaikiai. Seanso slapukai yra trumpalaikiai, kurie lieka vartotojo prietaise kol vartotojas neatsijungs iš tinklapio arba neišjungs naršyklės. Ilgalaikiai failai tam tikram laikui lieka vartotojo prietaise slapukų nustatymuose arba iki tol, kol jie bus vartotojo pašalinti. Tinklapio operatoriaus partneriai naudoja slapukus, ypač tinklapio vartotojų ir tokie slapukai paklusta jų privatumo politikai.

Ar slapukai saugoja asmeninius duomenis?

Asmeniniai duomenis gali būti renkami per slapukus išskirtinai siekiant teikti tam tikras paslaugas vartotojui. Tokie duomenis yra šifruojami, kad neįgalioti asmenys negalėtų jais pasinaudoti.

Slapukų šalinimas

Įprastai programinė įranga naudojama naršyti tinkle išsaugoja slapukus galiniuose įrenginiuose. Nustatymai gali būti pakeisti taip, kad naršant slapukai nebūtų automatiškai išsaugojami arba informuoti vartotoją kiekvieną kartą apie jų siuntimą. Detalią informaciją apie galimybes ir slapukų naudojimo būdus galima rasti programinės įrangos nustatymuose (naršyklėjė). Slapukų naudojimo apribojimas gali paveikti kai kurias tinklapio funkcijas.

 

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.

Užsisakę mūsų naujienlaiškį jūs sutinkate, kad asmens duomenų tvarkymą rinkodaros tikslais.