Prekių paieška -
Profesionali pasiūlymų paieška iš viso pasaulio

Užsisakykite informaciją apie prekių kainas iš pasirinkto pasaulio regiono, su visais įmonių kontaktiniais duomenimis, tikslia prekių specifikacija ir bendradarbiavimo sąlygomis.

*Kaina taikoma ieškant prekių Europos Sąjungoje. Prekių paieškos už Europos Sąjungos ribų kaina nustatoma individualiai kiekvienam užsakymui.

Išsaugoti kaip paketą!

Ši paslauga yra mūsų verslo paketų dalis. Įsigydami jį kaip paketo dalį, galite įgyti daugiau galimybių ir sutaupyti
Sužinoti daugiau

Kas yra produktų paieška?

Prekių paieška vykdoma aktyviai bendraujant su Merkandi partneriais, tikrinant tarptautines duomenų bazes bei asmeniniais mūsų ekspertų kontaktais iš užsienio rinkų. Naudojamės užsienio socialiniais tinklais, interneto forumais ir pramonės duomenų bazėmis.


Nykščio aukštyn piktograma
Efektyvumas ​

Dirbame su gamintojais, platintojais ir didmenininkais 150 šalių

Ikona su paketais
Lankstumas

Jūs pasirenkate, kuris iš pateiktų pasiūlymų atitinka Jūsų lūkesčius

Pinigų piktograma
Išsaugomas

Prekių ieškosime pagal specifikaciją ir kainų intervalą, tai sutaupys Jūsų laiką ir pinigus

Analizė sandėlyje esančioje planšetėje

Pirkite prekes užsienyje geresne kaina!


Kokie yra prekių paieškos paslaugos pranašumai:

 • Laiko taupymas – gausite paruoštą ataskaitą su visais reikalingais ieškomų prekių parametrais ir visais rangovo kontaktiniais duomenimis
 • Sutaupote pinigų – pasirinkta prekė bus daug pigesnė nei vietinėje rinkoje esantis identiškas produktas,
 • Privalumas prieš konkurenciją – užsisakykite vietinėje rinkoje nepasiekiamas prekes, kurios leis jūsų įmonei išsiskirti iš konkurentų,
 • Naujos veiklos sritys – užmegzkite naujus verslo ryšius su partneriais iš viso pasaulio.

Suplanuokite savo pardavimo strategiją – mes galime rasti asortimentą!


Ilgametė patirtis, įgyta prižiūrint per 200 tūkst. prekybos sandoriai, sudaryti visame pasaulyje, leis mums paruošti pasiūlymus, kurie geriausiai atitiks jūsų lūkesčius.

Diagramų analizė

Užsisakykite produktų paiešką Merkandi dabar

Įveskite įmonės pavadinimą arba vardą ir pavardę
Įveskite įmonės PVM kodą
Prašau įeiti į gatvę
Įveskite pašto kodą
Įveskite miestą

Jau turite paskyrą? prisijunkite

Ar turite kokių nors klausimų? Palikite savo duomenis.
Mes susisieksime su jumis!

Įveskite savo vardą
Įveskite savo pavardę
Įveskite savo el. Pašto adresą

FAQ

Kokia informacija bus pateikta parengtoje ataskaitoje?
Ataskaitoje gausite informaciją apie nurodytų prekių kainas iš pasirinkto pasaulio regiono, įmonių kontaktinius duomenis, tikslią specifikaciją ir bendradarbiavimo sąlygas. Ataskaitoje bus pateikti 5 skirtingų pardavėjų pasiūlymai. Jei rasime daugiau pasiūlymų, be papildomo mokesčio pateiksime ir jų kainas.
Ar garantuojame pasirinktų prekių prieinamumą?
Tiekėjas geranoriškai pateikia mums pasiūlymą ir mes manome, kad siuntimo metu jis prekes turi sandėlyje. Mūsų užduotis yra surasti tiekėją ir gauti pasiūlymą, todėl suteikiame 100% pasitenkinimo garantiją.
Kokia kalba bus parengta ataskaita?
Svarbiausia informacija, reikalinga norint užsisakyti prekes, bus parengta anglų kalba. Kita vertus, ilgi aprašymai, susiję su sutarties sąlygomis, pačia sutartimi, techninėmis specifikacijomis, bus pateikiami ta kalba, kuria juos parengė prekių tiekėjas. Merkandi tokius dokumentus gali išversti į bet kurią kalbą už papildomą mokestį.
Ar Merkandi ima komisinius?
Neimame komisinių už sandorius tarp pirkėjų ir pardavėjų. Vienintelės išlaidos, kurias turi padengti klientas, yra prekių paėmimo paslaugos įsigijimo išlaidos.
Kiek laiko turiu naudotis paslauga?
Jei turite paskyrą Merkandi, paslauga teikiama neribotą laiką. Naudotis įsigyta paslauga galite visą Merkandi paskyros galiojimo laiką. Jei nesate Merkandi vartotojas, paslauga pasiekiama per 12 mėnesius nuo aktyvavimo datos.
Kaip naudotis paslauga?
Naudotis paslauga labai paprasta:
 1. Jūs atliekate užsakymą ir apmokate
  Jūs tiesiog užsisakote paslaugą ir sumokate.
 2. Jūs užpildote paslaugų formą
  Bet kuriuo metu, kaip prenumeratos dalį (arba 12 mėnesių nuo pirkimo, jei neturite paskyros), užpildote formą su išsamia informacija apie ieškomą produktą.
 3. Gaunate tiekėjų sąrašą
  Per 3 darbo dienas gausite tiekėjų, turinčių jūsų ieškomas prekes, sąrašą.
Kas yra prekių grupė, ką reiškia, kad ieškote 1 prekių grupės?
Jei, pavyzdžiui, ieškote baldų tiekėjo, o baldai bus biuro, virtuvės, svetainės, miegamojo baldai, tai laikysime 1 prekių grupe. Kita vertus, jei ieškote baldų, bet kartu ir statybinės technikos, tai yra dvi skirtingos prekių grupės ir turite pateikti du skirtingus paieškos užsakymus.
Ar "Merkandi" ieškomi tiekėjai yra patikrinti ir ar jais galima 100 % pasitikėti?
Niekas negali būti 100 proc. patikimas, vadovaukitės sveiku protu ir gera verslo praktika. Pasirašykite sutartį, tiksliai aprašykite, ką užsakote, kas moka už transportą ir t. t. . Kai kurie tiekėjai gali būti iš "Merkandi" duomenų bazės, tai patikrintos įmonės. Be to, kiekviena įmonė, kurios ieškome, yra patikrinama šalies prekybos registruose. Jei jus domina išsamus įmonės patikrinimas, naudokitės specialia "Merkandi" paslauga → Rangovo patikrinimas.

Ar tau reikia pagalbos?