FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
17 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Antklodžių didmeninė prekyba

(1647 pasiūlymai)

Mūsų senovės protėviai jau žinojo, kad minkšta ir šilta antklodė yra neatsiejama atsipalaidavimo dalis. Antklodė turėtų būti kiekvienoje namų vietoje. Be to, antklodės gali veikti ir kaip dekoratyvinis elementas, suteikiantis jaukumo Jūsų namams. Merkandi siūlo platų antklodžių asortimentą, kurio dizainas ir spalvos patenkins net pačius išrankiausius skonius. Čia rasite didmeninės prekybos antklodes iš viso pasaulio tiekėjų - tai puiki galimybė mažmenininkams, ieškantiems naujų tiekimo šaltinių.

Didmeninės antklodės - kokybė už prieinamą kainą

Nėra paslaptis, kad naujų, patikimų tiekėjų paieška gali būti laiko ir energijos reikalaujantis procesas. Tačiau su Merkandi galite tai palengvinti ir pirkti efektyviau, greičiau bei patogiau. Mūsų B2B prekybos platformoje Jūsų laukia daugybė didmeninių antklodžių pasiūlymų. Visi jie yra sudėti į vieną vietą, todėl Jums nereikės praleisti laiko ieškant geriausių akcijų. Dėka Merkandi, galėsite tiesiogiai susisiekti su pardavėjais be jokios rizikos.

Pasiūlymai mūsų prekybos platformoje yra ne tik patrauklūs, bet ir prieinami už labai nuolaidinę kainą. Dauguma antklodžių yra gaunamos iš išpardavimų ir likvidacijos atsargų, tad čia rasite tiek vaikų, tiek suaugusiųjų produktų. Šiuolaikinių tendencijų įkvėptos antklodės garantuoja, kad jos tikrai patiks Jūsų klientams. Be to, jų pirkimas užtruks vos kelias akimirkas.

Didmeninės prekybos antklodžių tiekėjai - pradžia naujai partnerystei

Jau atrinkote pasiūlymus, kurie jus domina? Tada laikas pereiti prie pirkimo! Tam reikia susisiekti su išrinktais tiekėjais ir aptarti sandorio smulkmenas. Tačiau šią galimybę turėsite tik sukūrę paskyrą Merkandi. Be jos, pardavėjų kontaktiniai duomenys liks jums nepasiekiami. Vien tik užsiregistravę vartotojai gali įsigyti didmenines partijas antklodžių per mūsų prekybos platformą. Todėl nėra jokių abejonių, kad verta žengti šį žingsnį.

Merkandi suteiks jums galimybę tiesiogiai susisiekti su antklodžių didmeninės prekybos tiekėjais iš skirtingų šalių, nesvarbu, kokie kalbos barjerai ar atstumų sunkumai. Mes rūpinamės saugia ir patogia prekyba, palengviname komunikaciją tarp pirkėjų ir pardavėjų, bei užtikriname sandorių saugumą. Be to, mūsų prekybos platforma yra prieinama keliomis kalbomis, todėl nereikia nerimauti dėl supratimo problemų.

Sukūrę paskyrą Merkandi, atversite daugybę galimybių. Tai efektyvus ir sparčias būdas praplėsti verslo kontaktų tinklą ir atrasti naujus tiekėjus. Prisijungdami prie mūsų, gausite prieigą prie begalės progų, kurios įvairins jūsų pasiūlymą. Imkitės veiksmų dabar!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.