FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
6 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Parduodantiems

#1 didmeninės prekybos platforma pardavėjams. Viena platforma, visame pasaulyje. Daug įrankių ir daug privalumų

Kas yra Merkandi?

Merkandi yra tarptautinė didmeninės prekybos platforma, vienijanti didmenininkus, platintojus, importuotojus ir eksportuotojus, veikiančius didmeninės prekybos pramonėje.

Mūsų platforma veikia Europos ir pasaulio rinkose, yra prieinama daugeliu kalbų ir leidžia greitai pasiekti klientus, besidominčius nuolatiniu bendradarbiavimu tiekiant padėklus ar konteinerius su prekėmis.

Virš 100 000

vartotojų

Virš 1 200

komentarų

Virš 150

pasaulio šalių

Atraskite pasaulinę prekybą ir padidinkite savo pardavimus naudodami Merkandi

„Merkandi“ supranta, kad didmeninių pardavėjų sėkmė priklauso nuo prieigos prie geriausių verslo įrankių. Štai kodėl pardavėjams sukūrėme platformą, kuri siūlo daugybę privalumų:

Jūsų pasiūlymų reklamavimas visoje Europoje

Rūpinamės pasiūlymų asortimentu ir reklamuojame jūsų produktus "Google" paieškos rezultatuose, socialinėje žiniasklaidoje ir kt.

Daugiakalbis Jūsų įmonės aprašymas

Išverčiame jūsų įmonės aprašymą į visas platformos kalbas

Importas/Eksportas prekių CSV, XLS, XML

Galimybė įkelti pilnus Jūsų prekių katalogus vienu pelės paspaudimu.

Jūsų įmonė tarptautiniame kataloge

Pridėsime Jūsų įmonę tarptautiniame didmenininkų ir gamintojų sąraše.

Neriboto kiekio pasiūlymų publikavimas

Galite publikuoti pasiūlymus be apribojimų, su nuotraukomis ir prekių sąrašais.

Asmeninio konsultanto pagalba

Mes siūlome jums pagalbą ir galimybę pasikonsultuoti su savo konsultantu telefonu, el. paštu, LiveChat.

Naujos, naudotos, atnaujintos ir sugedusios prekės

Mes suteikiame jums vietą, kurioje galite skelbti produktų pasiūlymus iš įvairių šaltinių.

Viena sąskaita – visas pasaulis

Pateikiame jūsų pasiūlymus visuose tam skirtuose pagrindinių rinkų puslapiuose pirkėjų gimtąja kalba.

Jokių papildomų pardavimo mokesčių

Mokate tik už prenumeratą, jokių paslėptų mokesčių ar operacijų komisinių – su mumis maksimaliai padidinsite savo pelną.

Užsiregistruokite šiandien ir pradėkite prekiauti

Prisijunkite prie daugiau nei 100 000 patenkintų vartotojų grupės

Nuomonės apie Merkandi

Tai yra, kaip mus vertina vartotojai

Puiki platforma, realios galimybės prekiauti produktais. Mes labai džiaugiamės, kad turime prieigą prie platformos, ir tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas bus tęsiamas.


Sig. Liviu

Labai patenkintas Merkandi, mano pasiūlymai gali pasiekti visą pasaulį. Pasiūlymai automatiškai skelbiami keliomis kalbomis, tai labai įdomu.


Sofia Franco

Gera vieta prekių paieškai ir pardavimui. Platforma naudojame daug ir norėtume čia parduoti ir savo prekes. Liksime su Merkandiu, nes jau radome kelis tiekėjus.


Melissa Guerra florencio

Nauda pardavėjams

Visas pasaulis po ranka

Tarptautinėje didmeninės prekybos platformoje suburiame gamintojus ir didmenininkus daugiausia iš Europos, bet ir iš Azijos bei JAV. Mūsų bendruomenė – tai augantis būrys gamintojų, didmenininkų, prekybos tarpininkų, platintojų ir parduotuvių savininkų, kurie kasdien siūlo ar nori įsigyti naujų ir naudotų, atnaujintų ar sugedusių prekių. Pagrindinis mūsų tikslas – padėti prekybininkams lengviau susirasti patikimus verslo partnerius, užmegzti su jais ryšį ir galiausiai užmegzti vaisingą bendradarbiavimą.

Vartotojams, besidomintiems pirkimu, Merkandi siūlo prieigą prie tarptautinės didmenininkų duomenų bazės, kurios specializuojasi parduodant įprastus produktus ir atsargines prekes – tai didmeniniai labai pigių gaminių kiekiai iš gamybos pertekliaus, sandėlio perteklius, prekės iš vartotojų grąžinimo, galutinis prekių kiekis. serijos gaminiai, pvz., sezoniniai išpardavimai, taip pat poparodinė ir ponuomos įranga, taip pat prekės iš parduotuvių, didmenininkų, sandėlių ir įvairių pramonės įmonių likvidavimo.


Pilnas ir patikimas pardavėjo profilis

Užsiregistravęs ir sumokėjęs metinį abonementą bei išlaikęs teigiamą mūsų darbuotojų patikrinimą, didmenininkas įgyja pardavėjo statusą. Tada jis turi prieigą prie didmenininkų, skelbiančių pardavimo pasiūlymus, duomenų bazės, taip pat turi pardavėjo paskyrą, kuria naudodamasis gali talpinti bet kokį savo prekių skelbimų skaičių.

Kiekvienas, norintis paskelbti savo pasiūlymą Merkandi, turi būti patikrintas. Tada pardavėjas gali pristatyti savo įmonę platformoje daugeliu kalbų, nurodydamas visus kontaktinius duomenis: adresą, el. paštą, telefono numerį, nuorodą į oficialią svetainę ir verslo aprašymą. Dėl to jis didina pasitikėjimą ir pripažinimą tarp tarptautinių klientų.


Patogus prekių pardavimo darbalaukis

Kiekvienoje didmenininko kortelėje yra informacija, skirta tam, kad pirkėjas galėtų lengviau susisiekti ir įsigyti pardavėjo siūlomų prekių. Ši informacija, be kita ko, apima: prekių pristatymo formos, atsiskaitymo už įsigytas prekes būdai arba kalbos, kuriomis galite susisiekti su didmenininku.Intuityvus ir funkcionalus pardavėjo skydelis leidžia lengvai pridėti, valdyti ir reklamuoti pasiūlymus. Pasiūlymo kokybės rodiklis leidžia optimizuoti atskirų pasiūlymų patrauklumą.

Naudodami funkcinį pranešimą ir užsakymų langelį, norintys įsigyti rodomas prekes, gali užmegzti tiesioginį dalykinį kontaktą su pardavėjais ir lengvai palaikyti nuolatinius dalykinius santykius. Merkandi netaiko komisinių už pardavimą, o tai reiškia, kad didmenininkas uždirba pelną be jokios maržos ar papildomų mokesčių.

Užsiregistruokite šiandien ir pradėkite prekiauti

Prisijunkite prie daugiau nei 100 000 patenkintų vartotojų grupės

Nemokamas naujienlaiškis pirkėjams iš 150 šalių

Pasiūlymai čia yra svarbiausia. Tiek Merkandi vartotojai, tiek didmenine prekyba besidomintys asmenys, patvirtinę nemokamo naujienlaiškio prenumeratą, kiekvieną dieną informuojami apie naujas prekes ir geriausius platformos pasiūlymus. Taigi platformoje patalpinti produktai reguliariai pristatomi tūkstančiams potencialių pirkėjų, o tai padidina galimybę greitai surasti pirkėją. Prenumeruojant naujienlaiškį nurodę pasirinktas kategorijas ir prekių grupes, galėsite gauti puikiai pagal Jūsų poreikius pritaikytus pasiūlymus.

Daugiakalbio naujienlaiškio prenumeratoriai taip pat gauna informaciją apie svarbius svetainės pokyčius ir akcijas. „Merkandi“ platformoje pateikiamus pasiūlymus mato visi interneto vartotojai, tačiau norėdami pamatyti pasiūlymą išduodančio didmenininko kontaktinius duomenis, turite užsiregistruoti „Merkandi“.


Išplėstinė statistika, apsilankymai įmonės profilyje ir pasiūlymai

Turėdamas prieigą prie išplėstinės statistikos, Merkandi pardavėjas gali suprasti savo pasiūlymų efektyvumą. Ji stebi tokius duomenis kaip pasiūlymų ir profilių peržiūrų skaičius, taip pat gali patikrinti profilio ar pasiūlymų sekėjų skaičių. Srauto analizė leidžia didmenininkui geriau koreguoti savo pardavimo strategiją.

Daugiakalbių prekių aprašymų dėka pasiūlymai pasiekia plačią klientų grupę iš įvairių šalių, o pardavėjas pritraukia dar daugiau lankytojų ir dar labiau pasiekia potencialių klientų. Be to, kiekvieną dieną pardavimais ir didmenininkų pasiūlymų populiarumu rūpinasi Merkandi specialistų komanda, pvz., moderuoja pasiūlymus. Kaip platformos vartotojas, didmenininkas taip pat gali pasikliauti daugiakalbio klientų aptarnavimo skyriaus, dirbančio nuo pirmadienio iki penktadienio, pagalbos.

Apibendrinant galima pasakyti, kad didmeninės prekybos platforma Merkandi padeda pardavėjams kurti verslo kontaktų tinklą. Tai leidžia lengviau rasti patikimus didmeninius klientus, besidominčius Pardavėjo siūlomomis prekėmis pramonėje, taip pat leidžia greitai ir lengvai su jais susisiekti bei parduoti produkciją konkurencingomis rinkos kainomis.

Merkandi pasaulyje

Šalys, kuriose dirbame su savo klientais

 

150 šalių

Turime pasiūlymų ir vartotojų net iš 150 šalių

34 domenai

Turime net 34 savo platformos versijas kalbomis

Tūkstančiai pirkėjų

Didelė grupė žmonių, besidominčių pirkimu

Užsiregistruokite šiandien ir pradėkite prekiauti

Prisijunkite prie daugiau nei 100 000 patenkintų vartotojų grupės

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.