FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
8 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Grąžinimo politika

Dėkojame, kad pasirinkote Merkandi. Stengiamės savo klientams teikti puikias paslaugas ir produktus. Skirkite šiek tiek laiko ir susipažinkite su mūsų pinigų grąžinimo politika, kurioje pateikiamos su mūsų paslaugomis ir prenumeratais susijusių lėšų grąžinimo taisyklės ir sąlygos.

1. Pinigų grąžinimo politikos apžvalga ir išimtys

Merkandi taiko griežtą pinigų grąžinimo politiką tiek už vienkartines paslaugas, tiek už prenumeratos planus.

a. Išimtys: taikomos šios išimtys, kai klientas gali turėti teisę į pinigų grąžinimą:

  • Jei paslaugų „Merkandi“ nesuteikė.
  • Jei Merkandi atsisakė vykdyti paslaugą, išskyrus atsisakymą aktyvuoti pardavimo opcioną.
  • Esant techniniams gedimams Merkandi pusėje, dėl kurių klientas negali pasiekti ar naudotis paslaugomis.

b. Negrąžinami scenarijai: Klientas neturi teisės susigrąžinti pinigų šiais atvejais:

  • Vienos iš šalių ar paslaugų teikėjų neatsakymas dėl bet kokios priežasties, pvz.: nereaguojama į pranešimą, išsiųstą užsakymą ar pirkimo pasiūlymą.
  • Susidūrimas su problemomis su bet kuria sandoryje dalyvaujančia šalimi.(Merkandi nėra tarpininkas sandoriuose. Bet kokios pretenzijos sandorio šaliai turi būti sprendžiamos tiesiogiai su didmenininku ir (arba) pirkėju)
  • Kliento persigalvojimas suaktyvinus paslaugas.
  • Klientui bet kokiu būdu pasinaudojus Merkandi paslaugomis, pvz.: gavus tiekėjo kontaktinius duomenis, susisiekus bet kokiomis numatytomis priemonėmis, pasinaudojus prekių paieškos paslauga ir laukiamų rezultatų negavo.

2. Automatinis prenumeratos atnaujinimas

Kai kuriuose mūsų prenumeratos planuose nustatytas automatinis atsiskaitymas kas mėnesį arba kas ketvirtį. Klientai, užsiregistravę šiuose planuose, bus automatiškai apmokestinti pagal pasirinktą atsiskaitymo ciklą. Tačiau galite bet kada atšaukti prenumeratą prieš kitą atsiskaitymo ciklą, kad išvengtumėte tolesnių mokesčių. Atšaukę prenumeratos funkcijas ir toliau galėsite naudotis iki dabartinio atsiskaitymo laikotarpio pabaigos.

3. Prenumeratos atšaukimas

Klientai savo prietaisų skydelyje turi galimybę bet kada atšaukti prenumeratą. Jei nuspręsite atšaukti prenumeratą, iki dabartinio prenumeratos laikotarpio pabaigos turėsite prieigą prie savo Merkandi paskyros funkcijų. Pasibaigus prenumeratos laikotarpiui, nebeturėsite prieigos prie paskyros.

4. Užblokuotos arba išjungtos paskyros

Atminkite, kad jei vartotojo paskyra buvo užblokuota arba išjungta dėl mūsų naudojimo sąlygų ar politikos pažeidimo, ji negali būti grąžinta.

5. Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų, rūpesčių ar pagalbos, susijusios su pinigų grąžinimu, atšaukimu ar prenumeratos reikalais, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda. Norėdami susisiekti su mumis, apsilankykite mūsų svetainės kontaktų skiltyje.

6. Politikos pakeitimai

Merkandi pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti, taisyti arba atnaujinti šią pinigų grąžinimo politiką. Politikos pakeitimai įsigalios nuo jų paskelbimo mūsų oficialioje svetainėje.

Pirkdami mūsų paslaugas arba užsisakydami mūsų paslaugas, jūs pripažįstate ir sutinkate laikytis šioje pinigų grąžinimo politikoje nurodytų sąlygų.

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.