FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
6 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Susisiekite su didmenininkais iš visos Europos!

Didmeninė Merkandi bazė
Tikra didmeninė prekyba!

Esame prekybos B2B platforma, subūriančią didmenininkus ir perkančius iš Europos. Mūsų didelės bazės dėka gausite prieigą prie informacijos apie įmones, kurios siūlo stock kategorijos prekes, skolų išieškojimo aukcionų, perteklinių atsargų ar išpardavimų.

Nauji kainos pasiūlymai kiekvieną dieną! Su Merkandi turite galimybę gauti naujienlaiškius kasdien ar kas savaitę, kuriose rasite informaciją apie naujas didmenininkų prekes, kurios yra reklamuojamos mūsų svetainėje.

Mūsų platforma suteikia galimybę pirkti didžiausių gamintojų produktus, ir visa tai už nedidelę jų didmeninės kainos dalį. Nuo aprangos su prekių ženklu iš įmonių likvidavimo (originalūs, pilnaverčiai produktai) iki prekių iš stock kategorijos, grąžinimų (Retourware) ir visų sandėlių ir gamyklų įranga iš likvidavimo ir skolų išieškojimo areštų.


Profesionalus didmenininkų katalogas
Didmenininkai iš visos Europos. Ir ne tik!
Konktaktas be tarpininkų

Gamintojai, tiekėjai, platintojai, didmenininkai, ir t.t.. vienoje vietoje. Pateikti intuityviu būdu, kad galėtumėte žaibiškai susisiekti su kiekvienu iš jų


Didmenininkai iš daugiau nei 70 Europos šalių, taip pat JAV, Afrikos ir Lotynų Amerikos. Neapsiribokite savimi, pirkite už mažiausias kainas ir nesuteikite konkurencijai galimybės


Konktaktiniai duomenis tiesiogiai susisiekti su didmenininkais. Daugiau jokio skambinimo tarpininkams ir atsakymo laukimo. Pirkite prekes tiesiog iš šaltinio!


Patikrinti didmenininkai iš 150 šalių
Tik patikrinti didmenininkai

Kiekvienas didmenininkas prieš publikuodamas nors vieną pasiūlymą privalo pereiti mūsų patikrinimą. Viskas Jūsų saugumui – galite būti tikri, kad perkate iš patikimų įmonių.

Prekės mažiau 10 proc nuo jų vertės

Tik Merkandi rasite nepakartojamus pasiūlymus iš didmenininkų, kurie parduoda prekes net už 10 proc mažiau.Tai didelės uždarbio galimybės Jums, todėl skubėkite.

Nuomonės apie didmenininkus PREMIUM

Profilis PREMIUM suteikia Jums papildomą galimybę patikrinti kitų vartotojų nuomones apie didmenininkus. Mėgstate pirkti saugiai? Patikrinkite kitų nuomones prieš pirkdami!

Neribotas konktaktų skaičius

Vienintelis apribojimas yra Jūsų laikas. Susisiekite su visais didmenininkais be apribojimų!

Didmenininkai su prekėmis, kurių nerasite niekur kitur.

Susisiekite su didmenininkais, kurie niekur kitur nepublikuoja savo prekių ir parduoda tik stacionariai. Šių pasiūlymų nerasite niekur kitur internete!

Juodasis didmeninikų sąrašas PREMIUM

Naudojates kitais portalais? Nesileiskite apgaunami. Turėdami prieigą prie juodojo sąrašo galite patikrinti, ar tam tikras didmenininkas yra patikimas.

Pirkite už mažiausias kainas!

Prisijungti Registracija
Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.