FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
6 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Perkantiems

#1 didmeninės prekybos platforma pirkėjams. Geriausi prekių pasiūlymai iš viso pasaulio. Perteklinės atsargos, serijos pabaigos prekės ir daug daugiau. Iki 90% pigiau

Kas yra Merkandi?

Merkandi yra tarptautinis didmeninės prekybos portalas, jungiantis didmeninius pirkėjus su pardavėjais. Merkandi rasite įvairių produktų dideliais kiekiais iš tiekėjų iš viso pasaulio. Tai platforma verslininkams, ieškantiems galimybių įsigyti didmeninių prekių geriausiomis kainomis.

Virš 100 000

vartotojų

Virš 1 200

komentarų

Virš 150

pasaulio šalių

Atraskite didmeninės prekybos pasaulį su Merkandi

„Merkandi“ žino, kad didmeninės prekybos sėkmei pasiekti reikia geriausių pasiūlymų ir patikimų verslo partnerių. Štai kodėl pirkėjams sukūrėme platformą, kuri siūlo daugybę privalumų:

Neribotas užklausų skaičius

Galite siųsti užklausas didmenininkams be jokių apribojimų, per kontaktinę formą arba tiesiogiai el.paštu.

Patogi prekių paieška

Jūsų patogumui sukūrėme pažengusią naršyklę, su kuria greitai rasite ieškomą prekę.

Patogus profilio, kontaktų, pasiūlymų, duomenų valdymo skydelis

Siūlome profesionalų kliento skydelį, kuriuo galėsite lengvai valdyti pranešimus, mėgstamiausius didmenininkus ar pasiūlymus.

PREMIUM
Galimybė patekti į didmenininkų juodąjį sąrašą

PREMIUM klientams pateikiame nesąžiningų įmonių kurios apgavo savo klientus juodajį sąrašą. Šių įmonių nerasite Merkandi didmenininkų sąraše.

Matomi kontaktiniai duomenys

Pasiūlymuose ir didmenininkų duomenų bazėje pateikiame visą pardavėjų kontaktinę informaciją: sandėlio adresą, telefono numerius ir www adresą.

Dienos naujienas su naujais didmeninės prekybos pasiūlymais iš viso pasaulio

Į Jūsų el.pašto adresą kasdien siunčiame naujausius prekybos pasiūlymus su prekėmis už geriausias visoje rinkoje kainas.

PREMIUM
Prieiga prie didmenininkų įvertinimų

Mūsų PREMIUM vartotojai gauna prieigą prie didmenininkų nuomonių sistemos, kur jie gali patikrinti informaciją apie jų patikimumą.

Prieiga prie akcijų siūlymų iš 150 pasaulio šalių visame pasaulyje, kai kainos sumažintos iki -90%

Siūlome Jums prieigą prie ypatingų stock kategorijos prekių pasiūlymų iš visos Europos, Azijos ir JAV.

Registruokitės šiandien ir pirkite pigiau!

Prisijunkite prie daugiau nei 100 000 patenkintų vartotojų grupės

Nuomonės apie Merkandi

Tai yra, kaip mus vertina vartotojai

Merkandyje esu 2 metus. Mano, kaip pardavėjo, patirtis labai gera, man patinka naujas dizainas. Ačiū komandai


mouad abid

„Merkandi“ yra puiki tarptautinės prekybos platforma didmeninėms prekėms reklamuoti. Jų klientų aptarnavimas nekantrauja jums padėti ir padėti parduoti prekes.


Abdé Bessai

Maniau, kad tiekėjų bus daugiau, bet apskritai esu patenkinta. Čia sudariau du sandorius su tiekėjais. Su vienu iš jų kilo problema, nes pristatymas užtruko kelias savaites, tačiau vienas iš jūsų darbuotojų parodė įsipareigojimą ir galiausiai sandoris buvo sėkmingai sudarytas.


Kamil Wójcik

Naudos Perkantiems

Visas pasaulis po ranka

Tarptautinėje didmeninės prekybos platformoje „Merkandi“ vienijame gamintojus ir didmenininkus daugiausia iš Europos, bet ir iš Azijos bei JAV. Mūsų bendruomenė – tai augantis būrys gamintojų, didmenininkų, prekybos tarpininkų, platintojų ir parduotuvių savininkų, kurie kasdien siūlo ar nori įsigyti naujų ir naudotų, atnaujintų ar sugedusių prekių. Pagrindinis mūsų tikslas – padėti prekybininkams lengviau susirasti patikimus verslo partnerius, užmegzti su jais ryšį ir galiausiai užmegzti vaisingą bendradarbiavimą.

Vartotojams, besidomintiems pirkimu, Merkandi siūlo prieigą prie tarptautinės didmenininkų duomenų bazės, kurios specializuojasi parduodant įprastus produktus ir atsargines prekes – tai didmeniniai labai pigių gaminių kiekiai iš gamybos pertekliaus, sandėlio perteklius, prekės iš vartotojų grąžinimo, galutinis prekių kiekis. serijos gaminiai, pvz., sezoniniai išpardavimai, taip pat poparodinė ir ponuomos įranga, taip pat prekės iš parduotuvių, didmenininkų, sandėlių ir įvairių pramonės įmonių likvidavimo.


Didelė patikrintų prekybos įmonių duomenų bazė

Užsiregistravęs ir sumokėjęs už metinę prenumeratą, vartotojas gauna prieigą prie plačios didmenininkų kontaktų duomenų bazės (adresai, telefono numeriai, įmonių tinklalapiai), parduodančių įprastus produktus, taip pat atsargas ir išpardavimo prekes.

Kiekvieną Merkandi didmenininką patikrina mūsų darbuotojai, patikrindami jo patikimumą. Dėl to Merkandi prekybos platformos vartotojai gauna prieigą prie patikrintų įmonių ir taip padidina operacijų saugumą. Kiekvienas, norintis paskelbti savo pasiūlymą Merkandi, turi būti patikrintas.


Visa informacija vienoje vietoje

Platformos dėka vartotojams, norintiems įsigyti pigių konkrečios pramonės šakos ar prekių asortimento gaminių, nereikia valandų valandas praleisti ilgoms ir dažnai bevaisėms didmenininkų paieškoms interneto svetainėse. Prisijungus prie „Merkandi“ ir paspaudus „Didmeninė prekyba“, jiems pateikiamas patikrintų įmonių, užsiimančių didmenine prekyba, akcijomis ar įprastomis prekėmis tiek Europoje, tiek visame pasaulyje, sąrašas.

Kiekvienoje didmenininko kortelėje yra informacija, skirta tam, kad pirkėjas galėtų lengviau susisiekti ir įsigyti pardavėjo siūlomų prekių. Ši informacija, be kita ko, apima: prekių pristatymo formos, atsiskaitymo už įsigytas prekes būdai arba kalbos, kuriomis galite susisiekti su didmenininku. PREMIUM paskyros vartotojai taip pat gali matyti kitų pirkėjų nuomones didmenininkams. Tai pirkėjų, kurie rekomenduoja arba nerekomenduoja bendradarbiauti su konkrečiu didmenininku, sandorių suvestinė.

Registruokitės šiandien ir pirkite pigiau!

Prisijunkite prie daugiau nei 100 000 patenkintų vartotojų grupės

Išplėstinė paieškos sistema

Aiškus svetainės pristatymas ir paprasta naudoti paieškos sistema leidžia greitai ir intuityviai ieškoti tinkamų verslo partnerių ir produktų. Taigi į sąrašą gali būti įtraukti didmenininkai tik iš vartotojo pasirinktos šalies, pvz., didmenininkai iš Vokietijos, didmenininkai, siūlantys tik pasirinktos pramonės šakos ar subsektoriaus produktus (pvz., drabužiai, prekės vaikams, prekės po įmonės likvidavimo) arba tam tikros produktų grupės. , pvz., nauji produktai, atnaujintos prekės.

Paieškos sistemoje taip pat galite patogiai ir greitai rūšiuoti didmenininkus pagal jų turimų pasiūlymų skaičių arba rūšiuoti pasiūlymus pagal kainą ar įtraukimo datą. Taip pat galima rodyti tik tuos didmenininkus, kurie siūlo prekes pagal pageidavimą. Paieškos laukelis yra išplėstinis įrankis, kuris susiaurina paiešką pagal raktinius žodžius, pavyzdžiui: gerai žinomi prekės ženklai ar produktai.


Platus gaminių asortimentas

Prekybos platformoje Merkandi vartotojai taip pat turi prieigą prie aiškaus pasiūlymų pateikimo, suskirstytų į kategorijas ir subkategorijas. Nauji akcijų pasiūlymai skelbiami kiekvieną dieną. Didmenininkai pasiūlymo aprašyme pateikia išsamius duomenis, pvz., informaciją apie kainą, turimą prekių kiekį, minimalią užsakymo sumą, mokėjimo būdus ir pristatymo sąlygas. Dėl to vartotojai gali greitai gauti išsamią informaciją apie pigiausius pasiūlymus Europos rinkoje.

Be to, Merkandi platforma, be kita ko, siūlo: formos, palengvinančios susisiekti su pasirinktu didmenininku, personalizuotas naujienlaiškis su informacija apie geriausius pasiūlymus, svarbius svetainės pakeitimus ir akcijas bei daugiakalbio Klientų aptarnavimo skyriaus pagalba, veikianti nuo pirmadienio iki penktadienio.

Apibendrinant galima teigti, kad didmeninės prekybos platforma Merkandi padeda kurti verslo kontaktų tinklą. Tai padeda lengviau rasti patikimus didmenininkus, siūlančius pirkėją dominančios pramonės akcijas, taip pat leidžia greitai ir lengvai susisiekti su didmenininku ir įsigyti produkciją geriausiomis kainomis rinkoje.

Merkandi pasaulyje

Šalys, kuriose dirbame su savo klientais

 

150 šalių

Turime pasiūlymų ir vartotojų net iš 150 šalių

34 domenai

Turime net 34 savo platformos versijas kalbomis

Šimtai tūkstančių pasiūlymų

Kiekvienos kategorijos asortimentas iš didmenininkų iš viso pasaulio

Registruokitės šiandien ir pirkite pigiau!

Prisijunkite prie daugiau nei 100 000 patenkintų vartotojų grupės

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.