Happy saleHappy sale
-30%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
31 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Virš 45 tūkstančio patenkintų vartotojų

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Perkantiems

Registruokites šiandien ir pirkite pigiau!

Bendra informacija

Mūsų vartotojai lengvai ir patogiai susiekia su didmenininkais Merkandi platformoje, kurie perką įvairias prekes iki 60-80 proc. pigiau.

Perkantiems Merkandi platforma siūlo plačią patikrintų prekybos įmonių bazę iš Vokietijos, Lenkijos, Anglijos, Austrijos, Olandijos, Prancūzijos, Šveicarijos, Italijos, Ispanijos, Graikijos, Rusijos, Čekijos, Turkijos, taip pat iš JAV, Rumunijos, Airijos, Indijos, Belgijos ir daug kitų šalių.

Nuolat tobuliname Merkandi platformą ir plėčiames i kitas šalis, dėl to mūsų pasiūlymų kiekis nuolat auga.


Merkandi
skaičiais

Virš 75.000

vartotojų

Virš 1.000

komentarų

Virš 150

pasaulio šalių

Perkantiems tai reiškia vieną – dar daugiau patikrintų prekių pirkimo šaltinių iš bet kurios srities – apranga, avalynė, elektroninė įranga, kompiuteriai, nešiojamieji kompiuteriai, maisto produktai, gėrimai, kosmetiniai produktai, kvepalai, buitinė chemija ir daug kitų.

Nesvarbu, kokio produkto ieškote, „Merkandi“ suteikia jums prieigą prie didmenininkų, gamintojų ir platintojų iš Europos ir viso pasaulio duomenų bazės bei dešimčių tūkstančių didmeninių pasiūlymų.

Kaip gauti prie jų prieigą?

Turite tik užsiregistruoti ir sukurti profilį Merkandi platformoje, kad turėtumete prieigą prie pasirinktų įmonių ir susisiekti su jomis siekiant gauti detalesnę informaciją arba pasiūlymus, aptarti bendradarbiavimą arba užsakyti prekes.

Prisijunkite prie mūsų jau šiandien ir pirkite pigiau
Registruotis
Privalumai perkantiems Merkandi portale:
Neribotas užklausų skaičius

Galite siųsti užklausas didmenininkams be jokių apribojimų, per kontaktinę formą arba tiesiogiai el.paštu.

Patogi prekių paieška

Jūsų patogumui sukūrėme pažengusią naršyklę, su kuria greitai rasite ieškomą prekę.

Patogus profilio, kontaktų, pasiūlymų, duomenų valdymo skydelis

Siūlome profesionalų kliento skydelį, kuriuo galėsite lengvai valdyti pranešimus, mėgstamiausius didmenininkus ar pasiūlymus.

Galimybė patekti į didmenininkų juodąjį sąrašą

PREMIUM klientams pateikiame nesąžiningų įmonių kurios apgavo savo klientus juodajį sąrašą. Šių įmonių nerasite Merkandi didmenininkų sąraše.

Matomi kontaktiniai duomenys

Pasiūlymuose ir didmenininkų duomenų bazėje pateikiame visą pardavėjų kontaktinę informaciją: sandėlio adresą, telefono numerius ir www adresą.

Dienos naujienas su naujais didmeninės prekybos pasiūlymais iš viso pasaulio

Į Jūsų el.pašto adresą kasdien siunčiame naujausius prekybos pasiūlymus su prekėmis už geriausias visoje rinkoje kainas.

Prieiga prie didmenininkų įvertinimų

Mūsų PREMIUM vartotojai gauna prieigą prie didmenininkų nuomonių sistemos, kur jie gali patikrinti informaciją apie jų patikimumą.

Prieiga prie akcijų siūlymų iš 150 pasaulio šalių visame pasaulyje, kai kainos sumažintos iki -90%

Siūlome Jums prieigą prie ypatingų stock kategorijos prekių pasiūlymų iš visos Europos, Azijos ir JAV.

Nuomonės apie Merkandi

Labai naudinga platforma. Ką tik pratęsėme sąskaitą po metų ir turiu pasakyti, kad aš rekomenduoju ją 100%. Mes užmezgėme verslo ryšius su įmonėmis, kurios, jei ne Merkandi, net nežinotume, kad jos egzistuoja.

MGM

Puikus aptarnavimas! Per Merkandį sutikau naujų žmonių, kurie atstato mano įmonę. Tikėkimės taip toliau! Ačiū!

Aurel Mutea

Merkandi labai padeda užsiimti verslu, rasti labai įdomių pasiūlymų ir patalpinti pasiūlymus. Tai puiki prieglobstis visoms įmonėms ES viduje ir už jos ribų, siekiant paskatinti savo verslą. Puikus bendravimas, labai palaiko. Radau labai geros kokybės pardavėjų ir pirkėjų, su kuriais tuo tarpu bendrauju. Tikrai rekomenduočiau šią svetainę, kad suteiktumėte savo verslui daugiau galimybių stiprėti. Tai nuostabu. Ačiū Merkandi už nuostabų darbą, kurį atliekate suburdami verslo bendruomenę.

Florina Gjinovci
Video įrašas apie Merkandi

Kviečiame pasižiūrėti mūsų trumpą filmą, kuriame paaiškiname kaip veikia mūsų didmeninės prekybos platforma – Merkandi. Sužinokite, kokiu būdu galite sutaupyti iki 60-80 proc pirkdami prekes savo parduotuvei.


Naudos Perkantiems

Tarptautinė didmeninės prekybos platforma Merkandi subūria didmenininkus ir gamintojus daugiausiai iš Europos, bet ir iš Azijos ir JAV. Mūsų bendruomenė yra uždara, bet kasdien didėjanti gamintojų, didmenininkų, tarpininkų, platintojų ir parduotuvių savininkų grupė siulančių arba norinčių pirkti stock kategorijos prekes, prekes iš areštuoto turto aukcionų, perteklinių atsargų ar išpardavimų. Pagrindinė platformos užduotis yra palengvinti prekiautojams patikimų prekybos partnerių paiešką, kontakto užmezgimą ir vaisingo bendradarbiavimo.

 

Vartotojams, suinteresuotiems pirkimu, Merkandi siūlo prieigą prie tarptautinės didmenininkų bazės, kurie specializuojasi stock'ų, grąžintų, paskutinių serijos, sandėlių stock prekių, sezoninių išpardavimų prekių pardavimu, bei įrangą po ekspozicijos ir po lizingo, prekes iš parduotuvių likvidacijos, didmeninių įmonių, sandėlių ir įvarių pramonės įmonių.

Merkandi platforma, dėl skaidrios prekių prezentacijos kataloge ir naršyklės, kuria patogu naudotis, prekių ir prekybos partnerių paiešką yra greita ir intuityvi.

Prieiga prie kontaktinių duomenų didmenininkų siūlančių stock kategorijos prekes. Užsiregistravę svetainėje ir apmokėję metinį abonamentinį mokestį, vartotojas gauna prieigą prie plačios didmenininkų kontaktinių duomenų bazės (adresų, telefonų numerių, svetainių ir el.pašto adresų), kurie siūlo stock ir outlet prekes. Su mūsų platforma vartotojai suinteresuoti pigių produktų pirkimu iš tam tikros kategorijos arba prekių asortimento nebus priversti valandų valandas ieškoti didmenininkų interneto svetainėse. Prisijungę prie mūsų svetainės ir paspaudę „Didmeninės įmonės“, pasirodys patikrintų įmonių sąrašas, kurios prekiauja stock prekėmis ar tiesiog įprastomis prekėmis. Kiekvienos didmeninės įmonės patikimumas yra tikrinamas vienu iš mūsų darbuotojų. Dėl to visi Merkandi vartotojai gali būti tirki, kad susisiekia tik su fiziškai egzisuojančiomis įmonėmis, kurios ištikrujų verčiasi stock'ų, outlet'ų ir perteklinių atsargų prekyba. Patikrintas yra kiekvienas norintis publikuoti savo pasiūlymus Merkandi platformoje.

Papildomai, kiekvieno didmenininko profilyje yra pateikta informacija, kurios užduotis yra palengvinti pirkėjui kontaktą ir siūlomų prekių pirkimą. Ši informacija yra susijusi su prekių siuntimo būdu, mokėjimo būdais už pasirinktą prekę arba kalbomis, kuriomis galima bendrauti su didmenininku. PREMIUM profilio vartotojams yra matomi kitų pirkėjų parašyti įvertinimai.

Norėdami palengvinti paiešką svetainė Merkandi rekomenduoja naudoti išplėstą didmeninių įmonių paiešką. Sąraše bus matomos įmonės tik iš pasirinktos šalies pvz. Didmeninės įmonės iš Vokietijos, įmonės siūlančios tik pasirinktos kategorijos ar pokatėgores prekes (įmonės siūlančios pvz. aprangą, prekes vaikams, prekes iš įmonių likvidavimo) arba tam tikros prekių grupė, pvz. naujos, atnaujintos (taip vadinama refurbished). Be to, yra galimybė rodyti tik tas įmones, kurios siūlo prekes pagal užklausą.

Norėdami palengvinti paiešką svetainė Merkandi rekomenduoja naudoti išplėstą didmeninių įmonių paieška. Sąraše bus matomos įmonės tik iš pasirinktos šalies pvz. didmenininės įmonės iš Vokietijos, įmonės siūlančios tik pasirinktos kategorijos ar pokatėgores prekes (įmonės siūlančios pvz. aprangą, prekes vaikams, prekes iš įmonių likvidavimo) arba tam tikros prekių grupė, pvz. naujos, atnaujintos (taip vadinama refurbished). Be to, yra galimybė rodyti tik tas įmones, kurios siūlo prekes pagal užklausą.

Siekdami sumažinti online pirkimų rizika Merkandi platforma siūlo savo vartotojams prieigą prie kontaktinių duomenų bazės tik patikrintų didmenininkų. Be to, svetainė siūlo komentarų sistemą, kurį renka informaciją apie didmeninkus. Komentarai yra sandorių apibendrinimas, kurie arba rekomenduoja, arba ne bendradarbiavimą su tam tikru didmenininku.

Merkandi platforma taip pat siūlo kontaktinias formas, kurios palengvina susisiekimą su pasirinktu didmenininku, naujienlaiškis su informacija apie nauju pasiūlymus, svarbius pokyčius svetainėje, nuolaidas ir Klientų aptarnavimo skyriaus pagalba, dirbančios nuo pirmadienio iki penktadienio.

Apidendrinant, didmeninės prekybos platforma Merkandi padeda kurti verslo kontaktų tinklą, rasti patikimus didmeninkus siūlančius stock prekes iš Perkančio dominančios kategorijos, palengvina greitą ir lengvą susisiekimą su didmenininku ir prekių pirkimą už pačias geriausias kainas.

Prisijunkite prie mūsų jau šiandien ir pirkite pigiau
Registruotis
Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.

;