FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
6 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Prekių grupė

Prekių grupė

Naujas | A-Ware

Nauja – Prekė yra nauja, originalioje pakuotėje. Šioje grupėje yra prekės tiesiogiai iš gamintojų ir platintojų, pilnavertės paskutinės serijos prekės, naujos prekės iš parduotuvių likvidavimo, bankroto, areštuoto turto aukcionų. Gamintojo arba didmenininko garantija – garantijos trukmė priklauso nuo produkto.

Naudotas | B-Ware

Naudota – prekė pilnai funkcjonali, testuota, turinti matomas naudojimo žymes. Kai kuriais atvejais gali būti parduodama su garantija. Vis dėlto kiekvienu atveju techninę ir/ar vizualią naudotos prekės būklę reikia patikslinti su pardavėju.

Pažeistas | C-Ware

Sugadinta – sugadinta prekė. Įprastai smulkūs elektriniai trūkumai labai paprastai pataisomi. Prekės yra kilusios iš klientų grąžinimo. Dažnai tai yra nauja prekė, kurios klientas dar negavo. Tai yra pvz. prekės pažeistos transportavimo metu arba sugadintos. Perkant šios klasės prekes klientas moka tik procentinę rinkos prekių vertę. Garantijos nėra. Prekė neturi garantijos.

Refurbished

Refurbished – prekė gamintojo arba įgaliotos tarnybos atnaujinta. Techniškai yra 100 proc. funkcjonali, parduodama kitoje pakuotėje. Refurbished tipo įrangai yra įprastai teikiama 4 savaičių pradinė garantija.

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.