Happy saleHappy sale
-30%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
26 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Virš 45 tūkstančio patenkintų vartotojų

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Merkandi istorija

 • 2023

  Vasaris, 2023
  Prekių nuolaidos jau čia!

  Nuo šiol kiekvieną kartą didmenininkui pakeitus prekės kainą į mažesnę, tai pasiūlyme bus pažymėta kaip akcija su naujos ir senos kainos nurodymu.

 • 2023

  Sausis, 2023
  Padidinkite pardavimus naudodami kokybės rodiklį

  Pristatėme naują funkcionalumą – pasiūlymo kokybės indikatorių, kurio dėka kiekvienas pardavėjas gali interaktyviai tobulinti savo pasiūlymus ir dėl to → pardavimus. Indeksas svyruoja nuo 0 iki 100, o aukštesnis nei 85 balas rodo aukštos kokybės pasiūlymą. Kviečiame išbandyti funkcionalumą!

  Išsaugokite korteles, kad būtų lengviau atsiskaityti

  Nuo šiol kiekvienas vartotojas, kada nors mokėjęs už paslaugą „Merkandi“ kredito ar debeto kortele, kitam mokėjimui galės pasirinkti išsaugotą kortelę.

  Nuorodos į sandėlį

  Sandėlio profilyje pristatėme didesnį žemėlapį, kuris yra geriau matomas ir įskaitomas ir kuriame yra labai svarbus pakeitimas – jame yra galimybė nustatyti maršrutą. Suplanuoti vizitą į mažmenininką dar niekada nebuvo taip paprasta.

 • 2022

  Gruodis, 2022
  Prieiga prie didmeninių pasiūlymų be sienų

  Visus svetainėje pateiktus pasiūlymus išvertėme į visas galimas kalbas. Todėl kiekvienas naudotojas, nepriklausomai nuo "Merkandi" kalbos ar kalbinės versijos, matys tą patį pirkimo pasiūlymų rinkinį. Daugiau pasiūlymų = daugiau klientų didmenininkams!

 • Gruodis, 2022
  Patobulintas pranešimų modulis ir atsakymų dažnis

  Vienas iš svarbiausių tarptautinių ryšių elementų yra el. laiškai. Patobulinome modulį, kad juo būtų lengviau naudotis, be to, įdiegta nauja funkcija - rodikliai. Pripažinsime pardavėjus, kurie atsako į visus pranešimus ir tai padaro per įmanomai trumpiausią laiką.

 • Lapkritis, 2022
  "Mercandi" galima įsigyti 6 naujose šalyse!

  Atsižvelgdami į naudotojų ir lankytojų poreikius, "Merkandi" pradedame naudoti šešiomis naujomis kalbomis: danų, kroatų, norvegų, estų, suomių ir slovėnų. Naujos šalys - tai naujos verslo galimybės tiek pirkėjams, tiek pardavėjams.

 • Spalis, 2022
  Mobiliąja versija naudotis dar paprasčiau

  Įdiegėme keletą UX ir vartotojo sąsajos patobulinimų, kad naudotis "Merkandi" mobiliuosiuose telefonuose būtų dar paprasčiau, greičiau ir maloniau. Be to, artimiausiais mėnesiais dirbsime su naudotojų skydeliu, kuris turės tiesioginės įtakos teigiamam esamų klientų atmetimui.

 • Rugsėjis, 2022
  Mercandi vėl didina greitį

  Įdiegėme keletą patobulinimų, kad platforma veiktų greičiau. Tai apima įvairias sritis - nuo vaizdų optimizavimo iki pataisymų, dėl kurių pasirinkti puslapiai įkeliami iki 60% s greičiau. Dar niekada nebuvo taip greita naršyti naujus sąrašus.

 • Rugpjūtis, 2022
  Veikiantis dirbtinis intelektas

  Įžengiame į naują erą. Pasiūlymų pavadinimų tobulinimą įgyvendinome naudodami dirbtinį intelektą. Dirbtinis intelektas pasirūpins geriau pritaikytais ir patrauklesniais pavadinimais klientams

 • Rugpjūtis, 2022
  Geriausi pasiūlymai aukščiau sąraše

  Įdiegėme aukštesnę populiariausių sąrašų pozicionavimo sistemą. Nuo šiol geriausi pasiūlymai bus pateikiami dar aukščiau, kad galėtumėte juos pasiekti dar greičiau!

 • Liepa, 2022
  Kuriame pamokas, kad būtų dar lengviau naudotis Merkandi

  Sukūrėme pirmąjį pasiūlymų įtraukimo į platformą vadovą. Jame pateikiami grafiniai ir tekstiniai patarimai, kaip pateikti parduodamų pasiūlymų sąrašą. Tai pradedama rengti medžiaga, kad naudotis mūsų platforma būtų dar paprasčiau.

 • Birželis, 2022
  Nauja, geresnė paieškos sistema jau čia!

  Įdiegėme naują paieškos sistemą, kuri turi daug privalumų. Ji daug greitesnė, pateikia labiau pritaikytus paieškos rezultatus, yra atspari rašybos klaidoms ir gali linksniuoti žodžius. Dabar, naudojant naująją paieškos sistemą, dar lengviau rasti jus dominančius produktus!

 • Gegužė, 2022
  Leškome investuotojų

  Merkandi platforma stiprėja, pritraukia naujų vartotojų, pardavėjų ir pirkėjų, o mūsų ambicijos auga kartu su jų poreikiais. Todėl ieškome investuotojų, kurie padėtų mums paspartinti mūsų viziją – didmeninę prekybą, kuri būtų paprasta, prieinama, intuityvi, saugi ir tarptautinė. Ar norite būti šios revoliucijos dalimi?
  Parašykite mums

 • Gegužė, 2022
  Mes užsibrėžėme užkariauti naujas rinkas

  Manome, kad didmeninei prekybai ribų nėra. Vykdydami misiją sujungti rangovus iš viso pasaulio, siekiame supaprastinti tarptautinę prekybą ir siekiame užkariauti naujas rinkas. Pradėjome bandomąją programą, skirtą arabų šalims, kurios metu pristatome platformą naujiems Pardavėjams ir Pirkėjams. Šios veiklos rezultatas – tapti dar platesne rinka ir daugiau verslo partnerių!

 • Balandis, 2022
  Naujas kontaktinis kanalas visiems lankytojams - tiesioginis pokalbis

  Iki šiol pokalbiai svetainėje buvo prieinami tik registruotiems naudotojams ir tik tam tikruose platformos skyriuose. Suprasdami, kokia sudėtinga gali būti didmeninė prekyba ir kiek daug klausimų gali kilti, pradedame pokalbius su visais lankytojais.

 • Balandis, 2022
  Išbandome naujo tipo paskyrą - "Premium PLUS

  Siekdami patenkinti naudotojų poreikius, per akciją bandomuoju būdu aktyvavome naujo tipo sąskaitą, kuri, be kelių PREMIUM sąskaitos privalumų, turi tris papildomas paslaugas: sandorio šalies patikrinimas, prekių paieška ir patikimumo sertifikatas. Tai dar vienas žingsnis siekiant kuo geriau pritaikyti savo paslaugas prie klientų poreikių.

 • Balandis, 2022
  Nauja nemokama paskyra pardavėjams

  Sukūrėme naują Pardavėjų paskyros tipą - FREEMIUM. Nuo šiol nauji neapsisprendę pardavėjai turi galimybę ištirti "Merkandi" potencialą be jokių įsipareigojimų.

 • Kovas, 2022
  Naujos mokėjimo už "Merkandi" paslaugas formos

  Įdiegėme du papildomus mokėjimo būdus, kurių prašė mūsų naudotojai - "Apple Pay" ir "Google Pay". Šios naujos, greitos ir paprastos formos pagreitins mokėjimo procesą.

 • Vasaris, 2022
  Bendravimo gerinimas

  Užsibrėžėme tikslą kuo geriau bendrauti su naudotoju.

  Šis procesas prasideda jau registracijos metu, todėl čia įdiegėme keletą mokomųjų pranešimų apie "Merkandi" ir mūsų siūlomas paslaugas. Tai mažas žingsnis tobulinant mūsų platformą ir didelis žingsnis siekiant, kad pranešimas būtų paprastesnis, intuityvesnis ir skaidresnis.

 • Sausis, 2022
  Operacijų departamentas

  Atsižvelgdamas į augančius naudotojų poreikius, Klientų aptarnavimo skyrius peraugo į Operacijų skyrių.

  Siekdami kuo geriau pasirūpinti savo klientais ir jų pasitenkinimu, suburiame geriausių specialistų komandą, turinčią įvairiapusę kompetenciją. Visa tai daroma tam, kad mūsų darbuotojai būtų kompetentingesni ir galėtų patenkinti vis daugiau klientų.

 • 2021

  Gruodis, 2021
  Įvedame klientų pasitenkinimo apklausą

  Pradėjome cikliškai atlikti klientų pasitenkinimo apklausą "Net Promoter Score" (NPS), kad galėtume geriau nustatyti savo paslaugų kokybę ir plėtros ir (arba) pokyčių kryptis.

 • Lapkritis, 2021
  Pradedame nuo "Verslo paketų"

  Pradėtas platinti visas "Verslo paketų" asortimentas, kuris nuo pat pradžių sulaukė didelio susidomėjimo.

  Kadangi visi mėgsta akcijas, o lapkritis tam palankus, surengėme kampaniją "LongBlackWeekend", kurios metu mūsų klientai galėjo sutaupyti 30 % registracijos ir pratęsimo mokesčiams.Kampaniją "LongBlackWeekend" surengėme neįtikėtinai sėkmingai.

  Neįtikėtinai sėkmingai vykdėme kampaniją "LongBlackWeekend".

 • Spalis, 2021
  Netrukus pristatysime "Verslo paketus"

  Po kelis mėnesius trukusio pasiruošimo jau netrukus savo klientams galėsime pristatyti "Verslo paketus" - profesionalių paslaugų rinkinius, skirtus didmeninei prekybai.

  Todėl parengėme išankstinį paslaugos pardavimą su patrauklia reklamine nuolaida.

 • Rugpjūtis, 2021
  Visiems apie viską ar kiekvienam atskirai?

  Rengiamės įgyvendinti personalizuotą svetainės patirtį, t. y. įsiklausome į konkretaus naudotojo poreikius ir pasiruošiame pateikti tik tą turinį, kuris jį domina.

 • Liepa, 2021
  Patobulinta CSV ir XML importo sistema

  Žinome, kad laikas yra pinigai, todėl pakeitėme CSV ir XML importo sistemą. Dabar tai dar paprasčiau ir intuityviau naudotojui, o tai neabejotinai pagerins naudojimo kokybę.

 • Gegužė, 2021
  Naujas išdėstymas, nauja patirtis mobiliojoje versijoje

  Atsižvelgdami į naudotojų ir naudotojų patirties specialistų rekomendacijas, pradėjome naudoti naują "Merkandi" svetainę. Naujas darbalaukio versijos išdėstymas ir visiškai nauja patirtis mobiliojoje versijoje - tai tik keletas patobulinimų, skirtų mūsų naudotojams.

 • Balandis, 2021
  Nauji vadovai - Klientų aptarnavimas ir pardavimai

  Sparti plėtra užsienyje ir didelis susidomėjimas privertė mus išplėsti Klientų aptarnavimo skyrių ir sukurti naują Pardavimų skyrių. Tapo natūralu, kad šiems skyriams vadovauti buvo samdomi vadybininkai.

 • Kovas, 2021
  Ebook - Praktinis vadovas kiekvienam didmenininkui

  Kadangi prekių pirkimas ir pardavimas tampa vis prieinamesnis, kaina, kokybė ir marža yra konkurenciniai pranašumai. Parengėme knygą, kuri padės jums sužinoti, kaip nusipirkti geriausias, aukščiausios kokybės prekes už mažiausią kainą.

 • Sausis, 2021
  Merkandi dodas iekarot vēl 7 valstis

  Tas ir oficiāli! Mēs nojaucam jaunas vairumtirdzniecības robežas un atveram jaunas iespējas jūsu biznesam. Mēs ieceļojam 7 jaunās valstīs ar 7 jaunām valodām, palielinot potenciālo klientu un vairumtirgotāju skaitu.

 • 2020

  Lapkritis, 2020
  Pranešimas skatinti pasiūlymais

  Ar žinojote, kad "Merkandi" svetainėje reklamuoja pasirinktus pasiūlymus? Jei esate tarp žmonių, kurių pasiūlymą reklamuojame, nuo šiandien gausite pranešimą apie tai.

 • Lapkritis, 2020
  Megvan az áru? Nekünk vannak vevőink!

  Ha bármelyik vevőnk vételi ajánlatot tesz az Ön ajánlatában szereplő termékekre, e-mailben értesítjük Önt! Új hírlevelet indítunk, amelynek célja a nagykereskedők számára történő eladások és a vevőknek szóló ajánlatok növelése.

 • Spalis, 2020
  Lehetőség az adatok megosztására az eladókkal

  Ha a hozzájárulását adja, elérhetőségi adatai láthatóvá válnak azon nagykereskedők számára, akikkel levelezik. Így megkönnyíti a nagykereskedők számára a kapcsolatfelvételt.

 • Spalis, 2020
  Sikeres tranzakció? Kérjen megjegyzést!

  A sikeres tranzakció után csak egy kattintásra van a pozitív megjegyzés, a többit elintézzük az Ön számára!

 • Rugsėjis, 2020
  Soha ne hagyj ki egy alkalmat!

  Mától megfigyelheti kedvenc kategóriáit, kereséseit stb. Nem számít, ha olyan terméket keres, amely jelenleg nem elérhető, vagy a legjobb árra vadászik - soha nem fog elszalasztani egy lehetőséget sem.

 • Rugsėjis, 2020
  Mokėkite tik patikrintų sąskaitų numerius!

  Az eladóknak lehetőségük van ellenőrizni bankszámlájukat. Ennek az eljárásnak köszönhetően növeljük a tranzakciók biztonságát a vásárlók körében. A Merkandi megálljt parancsol a bűnözőknek!

 • Rugpjūtis, 2020
  Új vizuális azonosítás és bejegyzett védjegy

  Két fontos változtatást hajtottunk végre a Merkandi-n. Az egyik a "Merkandi" védjegy hivatalos bejegyzése Európában. Ezért úgy döntöttünk, hogy frissítjük vizuális azonosítással. Korszerűbb és egyszerűbb logót vezetünk be, összhangban a jelenlegi trendekkel.

 • Rugpjūtis, 2020
  Forradalom a hírmodulban!

  Bevezettük a cikkek és az üzenetek frissített megjelenését. Mától hasonlóan néz ki, mint a jól ismert közösségi hálózatokon folytatott beszélgetések. Ezenkívül részletes információkat is nyújtunk beszélgetőpartneriről, illetve előnézettel, azoknak a termékeknek a listáját is mellékeltük, amelyekről a beszélgetést folytatják.

 • Rugpjūtis, 2020
  Nézze meg az ajánlat legfontosabb részleteit anélkül, hogy belépne!

  Az ajánlatok felsorolása során, amikor az egérmutatót az érdekelt ajánlat fényképe fölé viszi, egy mező jelenik meg, amely tartalmazza a legfőbb, szükséges információkat az ajánlat relevanciájának könnyű felmérése érdekében.

 • Liepa, 2020
  Találjon gyorsan olyan ajánlatot, amely különleges figyelmet igényel

  Az ajánlatot, amely nem felel meg az ajánlatkiadási szabályzatunknak, átlátszó zászlóval jelöljük abban a nyelvi változatban, amelyben megjelent.

 • Liepa, 2020
  Mes dar kartą kelti savo paskyros saugumą

  Gondoskodunk arról, hogy kapcsolattartási adatait ne módosítsák jogosulatlanul.

 • Liepa, 2020
  Közzéteszi az első ajánlatot? Számíthat a segítségünkre!

  Körültekintően fordulunk ügyfeleink felé és biztosítjuk a közzétett ajánlatok legmagasabb színvonalát, örömmel nyújtunk Önnek szükséges tanácsokat, ha ajánlata eltér a megszokottól.

 • Birželis, 2020
  Redaguoti automatinius vertimus!

  Az ajánlatát automatikusan lefordítottuk, de szeretné tökéletesíteni? Ez most már lehetséges. Az automatikus fordítások tartalma, valamint az ajánlatokban közzétett tartalom elérhető az Ön számára.

 • Birželis, 2020
  Könnyen és gyorsan publikálhat hasonló ajánlatokat

  Sok olyan terméket árul, amely hasonló egymáshoz? Mostantól nem kell minden alkalommal ugyanazt a leírást kitöltenie, mert más korábbi ajánlataiból lemásolhatja.

 • Gegužė, 2020
  A beérkező üzenetek új rendszerezése

  Sok üzenetet kap vagy küld, és gondjai vannak kategorizálásukkal? Ezentúl több tematikus könyvtárba helyezheti át az üzeneteket.

 • Gegužė, 2020
  Premija veikla naujų pardavėjų

  Tegye közzé az első 10 ajánlatát, és kapjon egy pontcsomagot, amelyet felhasználhat az ajánlatok népszerűsítésére!

 • Balandis, 2020
  Naujų pasiūlymų anonsas tarp pamėgtų

  Pertvarkėme Jūsų mėgstamiausių pasiūlymų sąrašą taip, kad galėtumėte jį greičiau pasiekti. Tai dar vienas ilgai lauktas ir būtinas pokytis su kuriuo naudojimasis Merkandi yra dar patogesnis ir intuityvesnis.

 • Balandis, 2020
  Paskutinės peržiūrėtos prekės

  Peržiūrinėjote Merkandi ir pastebėjote įdomų pasiūlymą... tik kuris čia buvo? Nauja įrankių juosta leidžia išsaugoti paskutinių peržiūrėtų pasiūlymų sąrašą tam, kad nepraleistumėte nie vieno iš jų.

 • Kovas, 2020
  Pirkimo pasiūlymai neužsiregistravusiems

  Nuo šiandien pirkimo pasiūlymus galima publikuoti be registracijos! Ši nauja funkcija turės įtakos didesniam pirkimo pasiūlymo skaičiui, o tai reiškia didesnę pardavimo galimybę Merkandi didmenininkams. Kviečiame publikuoti pirkimo pasiūlymus!

 • Kovas, 2020
  Pranešimas apie el.pašto adreso pakeitimą ir prisijungimo būdą

  Saugumas Merkandi platformoje yra vienas iš mūsų pagrindinių prioritetų, todėl nuo šiandien pakeitus prisijungimo būdą (atjungimas ir įjungimas dviejų dalių prisijungimą) ir el.pašto adresą, kiekvienas vartotojas gaus apie tai pranešimą. Daugiau jau niekada niekas nekeis Jūsų profilio duomenų be Jūsų žinios!

 • Vasaris, 2020
  Pranešimai apie naujus didmenininkus

  Kiekvieną dieną tikriname naujus didmenininkus, kurie siūlo idomias prekes pardavimui. Nuo šiandien galite tokius pranešimus įjungti ir matyti naujus Merkandi pardavėjus.

 • Vasaris, 2020
  Pildome mūsų vartotojų norus!

  Suteikiame Jums galimybę atnaujinti pasiūlymus kartą kas 14 dienų bei pasiūlymų nustatymas kaip „pastovus pasiūlymas”. Taip Jūsų pasiūlymai bus automatiškai atnaujinami. Atnaujintas pasiūlymas bus pačiame pasiūlymų sąraše ir tuo bus dar populiaresnis!

 • Sausis, 2020
  Reklamų paketas – daugiaus privalumai už mažesnę kainą.

  Dėl didelio užklausų kiekio nuo šiandien galite reklamuoti savo prekes daugelyje vietų už mažesnę kainą. Patikrinkite jau šiandien savo vartotojo paskyroje!

 • 2019

  Gruodis, 2019
  Didiname Jūsų profilio saugumą.

  Aktyvuojame dviejų dalių prisijungimą, kuris žymiai padidins Jūsų profilio saugumą. Dviejų dalių prisijungimas yra nustatomas pagal numatytuosius nustatymus vartotojų profiliuose. Merkandi yra vienas iš saugumo lyderių didmeninėje rinkoje.

 • Lapkritis, 2019
  Visų pasiūlymų vertimas – pasiūlymai kiekviena kalba

  Nuo šiandien galite rasti pasiūlymus visomis kalbomis. Išvertėme jas mūsų vartotojams, norėdami likviduoti kalbos ribas ir suteikti visiems prieigą prie dar didesnio pasiūlymų katalogo už patraukliausias kainas!

 • Lapkritis, 2019
  Skyrius su geriausiais pasiūlymais ir didmenininkais

  Ar kada nors susimąstėte, kurie pasiūlymai ir didmeninės įmonės yra populiariausios? Sukurėme kaip tik tokį skyrių, kuriame galėsite stebėti rankingą. Galite panaudoti šią informaciją norėdami pritaikyti asortimentą prie savo klientų poreikių ir geriau pažinti rinkos trendus.

 • Lapkritis, 2019
  Informacija apie redaguotą pasiūlymą

  Ar jau žinote, kad mūsų komanda kasdien redaguoja Jūsų pasiūlymus norėdami padidinti jų patrauklumą, pasiekti kuo daugiau klientų ir paaukštinti jų poziciją paieškos rezultatuose? Nuo šiandien Jūsų įrankių juostoje galėsite pamatyti, kurie iš Jūsų pasiūlymų buvo redaguoti, a kurie laukia redagavimo.

 • Lapkritis, 2019
  Pranešimas apie reklamų galiojimo laiko artėjančią pabaigą

  Nuo šiandien, pasibaigus Jūsų pasiūlymo išryškinimo galimybei, gausite pranešimą apie išryškinimą ir jo atnaujinimo galimybe.

 • Spalis, 2019
  Naujos pranešimo parinktys ir jų nustatymai

  Per daug pranešimų? O gal norėtumėte pakeisti pranešimų kanalą? Nuo šiandien galite rinktis tarp Push Notification/E-mail pranešimų arba pasirinkti, kuriuos pranešimus norėtumėte gauti.

 • Spalis, 2019
  Pridedame naujas valiutas!

  Siekdami patenktinti klientų poreikius pridėdame naujas valiutas, kuriomis galima sumokėti už Merkandi paslaugas: DKK, NOK, RON ir SEK. Daugiau valiutų tai daugiau galimybių.

 • Rugsėjis, 2019
  Merkandi tarptautinėje Mugėje Kolonijoje!

  IAM mugėje, vienoje iš reikšmingiausių didmeninės prekybos mugių Europoje, mūsų stendą aplankė daugelis mūsų dabartinių vartotojų ir verslininkų iš visos Europos. Prisikaupėme daug ispūdžių ir naujų patirčių bei išgirdome daug šiltų žodžių nuo mūsų Klientų.

 • Rugsėjis, 2019
  Naujas mokėjimo būdas jau čia!

  Siekiant patenkinti Jūsų poreikius nuo šiol galite sumokėti už mūsų paslaugas UAH, RUB valiutomis ir darant vietinį mokėjimą!

 • Rugsėjis, 2019
  Ruošiames didelėms nuolaidoms

  Nuolaidos kodas pasirodė Merkandi. Nuo šiandien kūrsime Jums nuolaida, su kuriais galėsite sutaupyti perkand Merkandi paslaugas

 • Rugpjūtis, 2019
  Nuspręskite, kam siųsite žinutę

  Galite nuspręsti kam siunčiate užklausą dėl prekės iškarpinės sąraše.

 • Rugpjūtis, 2019
  Papildomas pranešimų kanalas

  Galimybė išsiųsti pranešimą per Facebook Messenger.

 • Liepa, 2019
  Geriausia pasiūlymai aukščiau sąrašė!

  Įvedėme inovatyvų algoritmą, kuris kelia geriausių pasiūlymų poziciją pagal populiarumą, užklausų skaičių, pasiūlymo kokybę, įvertinimų taškus. Nuo dabar naujus pasiūlymus bus rasti dar lengviau!

 • Birželis, 2019
  Mokėkite už Merkandi paslaugas savo valiuta

  Įvedėme valiutos pasirinkimo galimybę už Merkandi paslaugas. Nuo šiandien tai Jus pasirenkate kokia valiuta norte mums sumokėti.

 • Birželis, 2019
  Kainų valiutos pokytis kiekviename pasiūlyme

  Nežinote koks yra valiutos kursas funtams ar doleriams? O galbūt nenorite skaičiuoti? Jūsų patogumui pristatome valiutos keitimo funkciją pasiūlymuose, kad neturėtumėte daugiau skaičiuoti ar svarstyti, ar pasiūlymo kaina yra patraukli!

 • Birželis, 2019
  Aktyviname belgišką versiją.

  Belgija, ateiname! Startuoja merkandi.be nyderlandų kalba. Nauja šalis, naujos galimybės!

 • Gegužė, 2019
  Pirkimo pasiūlymai

  Paleidome naują skyrių, kuriame galite talpinti skelbimus tų prekių, kurių ieškote. Esame tikri, kad akimirksniu susidomės juo didmenininkas turintis Jūsų ieškomų prekių už geriausią kainą.

 • Gegužė, 2019
  Minimali užsakymo ir kainos vertė

  Iki šiol minimalus užsakymas visada budavo apibrėžiamas pagal kiekį. Nuo šiol galėsite jį apibrėžti ir pagal kainą. Pokytis patalkintas didmenininkais ir verslo vadybos įvairumu.

 • Gegužė, 2019
  Užkariaujame dar vieną kontinentą.

  Merkandi tai visu pirma tarptautinė platforma. Šiandien aktyviname australų versiją ir tuo pačiu suteikiame mūsų vartotojams naujas galimybes. Prekyba be ribų.

 • Kovas, 2019
  Radome kelią į Indiją.

  Nemažiname greičio! Nauja kalba augančiai perkančių ir didmenininkų grupei iš Indijos jau yra.

 • Kovas, 2019
  Sveikiname atvykus į Airiją.

  Nemažiname greičio! Nauja kalba augančiai perkančių ir didmenininkų grupei iš Airijos jau yra.

 • Kovas, 2019
  Bună dimineața! Paleidžiame rumunų kalbą.

  Nemažiname greičio! Nauja kalba augančiai perkančių ir didmenininkų grupei iš Rumunijos jau yra.

 • Kovas, 2019
  Išskirti skyrių su stock prekių pasiūlymais.

  Merkandi yra lyderis rinkoje prekių iš skolų išieškojimo areštų, perteklinių atsargų, paskutinių serijų ir t.t.. Norėdami dar labiau Jums palengvinti prieigą prie šių pasiūlymų tipų, perkelėme jas į kitą skyrių. Pažiūrėkite!

 • Kovas, 2019
  Laikas tai pinigai.

  Paspartiname mūsų sveitainę, kad galėtumėte greičiau rasti ieškomos prekės. Puslapio krovimo laikas pagerėjo.

 • Vasaris, 2019
  Tradicinis pavedimas

  Galite sumokėti tradiciniu bankiniu pavedimu už mūsų paslaugas į banko sąskaitą prieinamą Jūsų šalyje.

 • Vasaris, 2019
  Nauja paslauga – prekės paieška

  Prekių paieška nėra lengva, o kaina, prekės tipas ir kokybė turi didelę svarbą išlaidų efektyvumui. Negalite rasti įdomių pasiūlymų? Nuo šiandien galime jas rasti už Jus!

 • Vasaris, 2019
  Pranešimai apie naujus produktus

  Pasiūlymas paspruko? Norite to išvengti ateityje? Nuo šiandien galite stebėti pasirinktas kategorijas, paiešką ir didmenininkų profilius, o mes informuosime Jus, jeigu pasirodys naujos prekės.

 • Sausis, 2019
  Informacija apie neperskaitytas žinutes

  Jau nepraleisite pranešimų nuo konktrahentų! Patobulinome pranešimo apie neperskaitytas žinutes būdą.

 • Sausis, 2019
  Vidaus pranešimų sistema

  Praradote žinutės giją susirašinėdami su kontrahentu tiesiogiai per el.paštą? Gana! Nuo šiol prie kiekvieno el.laiško pridėsime visą susirašinėjimo istoriją surūšiuotą chronologiškai.

 • Sausis, 2019
  Specialių pasiūlymų zonos modifikacija

  Atskyrėme specialių pasiūlymų peržiūrėjimą nuo įprastų pasiūlymų. Taip žinosite, kad pasiūlymas, kurį dabar žiūrite yra skirtas atskirai pirkėjų grupei.

 • Sausis, 2019
  Prekių nuotraukų rodymo modifikacija

  Nuo šiandien Jūsų nuotraukos bus idealiai apkarpytos nepriklausomai nuo jų originalaus dydžio.

 • 2018

  Lapkritis, 2018
  Naršyklė

  Patobulinome mūsų naršyklės paieškos efektyvumą ir greitį. Nuo šiandien rasti Jus dominančią prekę bus daug lengviau.

 • Lapkritis, 2018
  Prekės patikrinimas

  Galite čia užsisakyti prekių patikrinimą vykdoma tiesiogiai didmenininko sandėlyje. Mūsų specialistas patikrins jas už Jus ir išsiųs atąskaitą. Tuo pačiu padidinsite pirkimo saugumą.

 • Lapkritis, 2018
  Padidiname paryškintų pasiūlymų peržiūrėjimus

  Paryškinti pasiūlymai gauna naują pavidalą, dėl to jie geriau išsiskirs nuo kitų, tuo didinant pardavimo potencialą.

 • Lapkritis, 2018
  Tobuliname puslapio išvaizdą mobilioje įrangoje

  Norėdami užtikrinti mūsų vartotojams dar didesnį Merkandi naudojimo patogumą, ištobulinome mobiliąją platformos versiją. Taip naudojimasis mūsų paslaugomis bus dar lengvesnis ir patogesnis.

 • Spalis, 2018
  Aktyvavome specialių pasiūlymų zoną

  Aktyviname naują, ypatingą skyriu specialiems pasiūlymams. Rasite joje pačius geriausius prekių pardavimo pasiūlymus kaip ir tokius, kurie negali būti viešai rodomi.

 • Liepa, 2018
  Goedemorgen! Paleidžiame nyderlandų kalbą.

  Nemažiname greičio! Nauja kalba augančiai perkančių ir didmenininkų grupei iš Olandijos jau yra.

 • Gegužė, 2018
  Dar greitesnis, dar geresnis Merkandi

  Metai darbo siekiant optimalizuoti platformą. Viskas veikia greičiau, efektyviau ir saugiau.

 • 2016

  Liepa, 2016
  Turime naują skyrių!

  Didžiuodamiesi savo pažanga atidarome skyrių Vroclave. Nauji žmonės – naujos galimybės!

 • Kovas, 2016
  Dvi naujos kalbos su mumis

  Svetainė turkų ir čekų kalba tai naujausios kalbos mūsų stiprėjančiai platformai.

 • 2015

  Rugpjūtis, 2015
  Merkandi atrodo dar geriau!

  Skaidri išvaizda, pagerintas naršymas, patogesnė sąsaja ir dar daugiau naujienų.

 • Liepa, 2015
  Paleidžiame svetainę dviem naujoms šalims

  Austrijos ir Šveicarijos gyventojams sukūrėme atskiras Merkandi versijas vokiečių kalba.

 • 2014

  Rugpjūtis, 2014
  Buona giornata! Svetainė italų kalba jau čia!
 • Metai 2014
  Mokslininkai įrodė, kad prekiauja net... beždžionės.
 • 2013

  Lapkritis, 2013
  Graikų kalba jau čia, o mes pastebime dar geresnius rezultatus!
 • Birželis, 2013
  Visą laiką vystomes – paleidžiame svetainę ispanų kalba!
 • Balandis, 2013
  Jau pačioje Kinijoje 242 milijonų žmonių perka internetu!
 • Metai 2013
  Pagal nepriklausomas atąskaitas internetinė prekyba sudaro 30 proc prekybos visame pasaulyje.
 • 2011

  Metai 2011
  Merkandi turi dar daugiau klientų už Europos sienų!
 • Sausis, 2011
  Paleidžiame prancūzų kalba platformą adresu retourware24.fr (merkandi.fr)
 • 2010

  Lapkritis, 2010
  Pirmą kartą istorijoje turime 1.000.000 apsilankymų per vieną mėnesį!
 • Spalis, 2010
  Grafikos dizaino pakeitimas ir naujų funkcijų įvedimas.
 • 2009

  Lapkritis, 2009
  Paleidžiame platformą anglų kalba.

  Nauja kalba retourware24.com (merkandi.com ir merkandi.co.uk) adresu. Tarptautinė ekspansija vyksta toliau.

 • Spalis, 2009
  Paleidžiame platformą vokiečių kalba.

  Nauja kalba retourware24.de (merkandi.de) adresu. Pradėdame plėtrą į vokiečių rinką.

 • 2008

  Lapkritis, 2008
  Paleidžiame platformą Retourware24.pl (žinomas šiandien kaip Merkandi.pl) Lenkijoje. Skiriames vartotojų patikrinimu ir stock kategorijos prekėmis.
 • Anksčiau

  1995 - 2010
  Internete pasirodo vis daugiau sukčių. Atsargesni prekiautojai renkasi patikimus portalus tikrinančius vartotoją.
 • 1970 - 1980
  Kompiuteriai tapo pagrindiniu tarptautinės prekybos įrankiu.
 • 1979
  Michael Aldrich sugalvojo online shopping.
 • 1290-1900
  Prekyba pasauliui atveria azijiečių šalys ir Afriką, tampa pagrindinė dinamiško civilizacijos progreso priežastimi.
 • Antika
  Kuriamas Šilko kelias, prekyba suartina Rytus ir Vakarus.
 • 19 amžius p.m.e.
  Pasirodo pirmos prekybos kolonijos. Prekyba tampa viena iš pagrindinių pasaulio profesijų.
Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.

;