FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
5 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Balionų didmeninė prekyba

(586 pasiūlymai)

Balionai - tai neatsiejama bet kokio šventimo dalis, suteikianti spalvingumo ir gyvybingumo. Jie padeda paversti kiekvieną renginį išskirtiniu. Jeigu jūs ieškote nebrangiu ir kokybišku balionu, Merkandi yra puiki vieta jums. Mes prekiaujame didmeninėmis kainomis, todėl mūsų produktai yra idealus pasirinkimas mažmenininkams ir renginių organizatoriams.

Didmeninis balionų pardavimas - efektyvu ir laiko bei pinigų taupymo būdas

Pirkimas dideliais kiekiais yra racionalus sprendimas bet kokiam verslui. Tai leidžia sutaupyti tiek pinigus, tiek laiką, užtikrinant, kad visada turėsite pakankamai prekių savo klientams. Merkandi siūlo platų balionų asortimentą, parduodamą didmeninėmis partijomis. Bendradarbiaudami su patikimais tiekėjais iš viso pasaulio, mes garantuojame prieigą prie geriausių pasiūlymų.

Mūsų B2B prekybos platforma pristato įvairių dydžių, spalvų ir dizainų balionus. Galite rinktis iš latekso balionų, folijos modelių, helio balionų ir daugelio kitų. Visi jie prieinami už patrauklią kainą, todėl atnaujinti savo atsargas bus paprasta. Daugelis mūsų platformos pasiūlymų yra išpardavimų ar likvidacinių atsargų, vadinasi, galite gauti prekės ženklų gaminius už itin mažą dalį jų pradinės kainos.

Didmeninės balionų pirkimai - atraskite pačius geriausius pasiūlymus

Norint pradėti pirkimo procesą, būtina susikurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai leis jums gauti prieigą prie tiekėjų kontaktinių duomenų ir tiesiogiai su jais bendrauti. Galėsite aptarti sandorio smulkmenas, užduoti klausimus ir derėtis dėl kainos. Be to, mes siūlome saugų ir patogų mokėjimo metodą, garantuojantį jūsų sandorio saugumą ir rūpesčių atsisakymą.

Mūsų prekybos platforma yra pateikiama keliomis kalbomis, todėl pirkėjams ir pardavėjams iš įvairių šalių yra lengva tarpusavyje bendrauti. Mes taip pat siūlome įvairias pristatymo parinktis, todėl galėsite gauti savo balionus greitai ir efektyviai.

Merkandi siekiame pateikti savo klientams pačius geriausius didmeninės balionų pardavimo pasiūlymus. Pasinaudoję mūsų platformos pasiūlymais, galite būti tikri, kad visada turėsite pakankamai atsargų savo klientams, taip sutaupydami pinigus ir laiką. Prisijunkite prie mūsų šiandien ir pasinaudokite daugybe pasiūlymų, kurie jūsų laukia!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.