FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
6 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Džinsinių švarkų didmeninė prekyba

(472 pasiūlymai)

Džinsinės striukės – tai amžinai aktualus drabužis, kuris niekada neišeina iš mados. Jos yra neatsiejamas kiekvieno drabužių spintos elementas. Jei norite praturtinti savo asortimentą šiuo drabužiu, kviečiame pasinaudoti gausia pasiūla mūsų B2B prekybos platformoje. Čia laukia didžiulis džinsinių striukų pasirinkimas už patrauklias kainas ir su įvairiomis dizaino variacijomis. Tereikia pasirinkti tinkamiausią pasiūlymą savo verslui ir atlikti sėkmingą pirkimą.

Didmeninė džinsinių striukų prekyba – stilinga ir prieinama

Merkandi – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos kokybės produktų ir patikimų tiekėjų. Mūsų platformoje rasite prekės ženklų ir ekonomiškų džinsinių striukų didmeninei prekybai, kurios pasižymi įvairiais patraukliais dizainais. Praplėsdami savo asortimentą šiais drabužiais, pritrauksite naujus klientus ir sustiprinsite esamų klientų lojalumą.

Mūsų prekybos platformoje Jūsų laukia madingos džinsinės striukės didmena už itin konkurencingas kainas. Tai – puiki proga Jums! Šitaip galėsite sumažinti išlaidas prekėms ir praturtinti savo asortimentą stilingais ir aukštos kokybės produktais. Peržiūrėkite gausų pasiūlymų asortimentą iš tiekėjų iš skirtingų pasaulio šalių. Pasirinkite patogų ir saugų pirkimą be jokios rizikos.

Džinsinių striukų didmeninė prekyba - atraskite ją lengvai

Jei norite atlikti pirkimą, privalote turėti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Neturėdami jos, nebus galimybės peržiūrėti didmenininkų kontaktinės informacijos, kas trukdo sandorio atlikimui. Merkandi - tai ne pardavimo platforma, čia galite naudotis esamais pasiūlymais tik tiesiogiai susisiekę su tiekėjais. Mes siekiame sujungti registruotus vartotojus tarpusavyje ir palengvinti jiems naujų verslo santykių užmezgimą.

Ar planuojate pirkti didmena? Džinsinės striukės įvairių dydžių ir dizainų iš gerai žinomų prekės ženklų tikrai sudomins jūsų klientus. Užsiregistruokite Merkandi platformoje, susisiekite su pasirinktais tiekėjais ir atlikite pirkimą. Atstumas ar kalbos barjeras mums nėra kliūtis. Siekdami palengvinti bendravimą mūsŒ klientams, dirbame keliomis kalbomis. Be to, nuotolinė vieta netrukdo greitai ir efektyviai pristatyti prekes.

Merkandi suteiks jums galimybę rasti naujus partnerius ir pirkti didmenines džinsines striukes už patrauklias kainas. Jums nereikia nerimauti dėl sandorio saugumo - mes stebime visą procesą. Mūsų prekybos platformoje nepatikimi tiekėjai nėra priimtini. Registruokitės, kad galėtumėte pigiau ir patogiau pirkti. Plėskite savo verslą su mumis. Neatidėliokite nė minutės ilgiau - pradėkite dabar!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.