FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
17 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Paletės iš Jungtinės Karalystės didmeninė prekyba

(11 pasiūlymai)

Grąžinti padėklai gali būti puikus prekių šaltinis jūsų verslui. Jie dažnai apima įvairaus pobūdžio produktus, neretai - iš garsiausių prekinių ženklų, kurie buvo grąžinti klientų arba likę po gamybos ciklo. Tai reiškia, kad dažniausiai jie pardavinėjami už labai sumažintas kainas. Ieškote patikimų grąžintų padėklų tiekėjų? Apžvelkite Merkandi pasiūlymus - čia rasite daugybę nuostabių variantų.

Gaukite puikius pasiūlymus dėl grąžintų padėklų didmeninės prekybos

Merkandi - tai B2B prekybos platforma, jungianti pirkėjus ir pardavėjus iš viso pasaulio. Tai reiškia, kad galite įsigyti prekių iš tiekėjų iš skirtingų šalių, nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos. Mūsų prekybos platformoje rasite daugybę grąžintų padėklų pasiūlymų už itin patrauklias kainas. Tai - puiki galimybė plėsti savo verslą ir didinti pelno maržas.

Dauguma prekių grąžintuose padėkluose yra geros būklės ir gali būti pardavinėjamos be jokių problemų. Kai kurie produktai gali reikalauti tam tikrų remonto darbų, tačiau tai gali tapti unikaliu paslaugų teikimo savo klientams būdu. Be to, kai kuriems daiktams gali prireikti persipakavimo arba pervadinimo - tai gali lėmti dar didesnį pelną.

Didmeninės grąžintų padėklų prekyba - lengviausias būdas rasti juos per Merkandi

Jei norite įsigyti grąžintus padėklus didmeninėmis kainomis, Merkandi - tai idealus pasirinkimas. Mūsų B2B prekybos platformoje rasite daugybę grąžintų padėklų tiekėjų, sutelktų vienoje vietoje. Tai reiškia, kad jums nereikės skirti daug laiko ir pastangų ieškant patikimų didmenininkų.

Norėdami pirkti grąžintus padėklus, privalote užsiregistruoti mūsų prekybos platformoje. Tai suteiks jums galimybę matyti tiekėjų kontaktinę informaciją ir tiesiogiai su jais bendrauti. Mes labai rimtai vertiname jūsų sandorių saugumą, todėl galite būti tikri, kad prekiausite su patikimais tiekėjais.

Prisijunkite prie Merkandi šiandien ir pasinaudokite mūsų nuostabiais pasiūlymais. Įsigykite grąžintus padėklus už itin palankias kainas ir didinkite savo pelningumą. Plėskite savo verslo tinklą ir užmegzkite naujus verslo santykius su tiekėjais iš viso pasaulio. Nepraleiskite šios progos - užsiregistruokite jau dabar!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.