FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
14 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Kilimų didmeninė prekyba

(454 pasiūlymai)

Kilimai unikalūs tuo, jog sugeba sujungti visus kambario elementus, prideda šilumos, tekstūros ir spalvų. Nors tai būtų rafinuoti kilimai gyvenamajai erdvei ar atsparūs komercinėms zonoms, poreikis šiems esminiams interjero elementams visada didelis. Didmeninė kilimų prekyba yra efektyvus būdas įmonėms patenkinti šią paklausą.

Didmeninė kilimų prekyba – išskirtinis pasirinkimas

Merkandi siūlo platų kilimų asortimentą iš įvairių tiekėjų. Nuo modernių ir šiuolaikiškų modelių iki klasikinių ir tradicinių raštų - čia rasite visko. Mūsų kolekcijoje taip pat galima rasti produktų įvairių dydžių, formų ir medžiagų, tinkančių bet kokiam interjero stiliui.

Didmeninė kilimų prekyba ne tik suteikia galimybę pasirinkti iš plačios prekių gamos, bet ir siūlo juos už mažesnes kainas. Didmeninis pirkimas iš įvairių šalių tiekėjų gali ženkliai sumažinti vieno produkto kainą, suteikiant didesnę pelno maržą jūsų verslui. Tai yra reikšmingas privalumas, ypač mažmenininkams ir interjero dizaino įmonėms, kurioms reikia didelių kilimų kiekių.

Platus stilingų modelių asortimentas gali padidinti jūsų klientų apsipirkimo patirties malonumą. Ypatingai daug pasirinkimo variantų suteikia galimybę klientui rasti kilimą, kuris atspindėtų jo asmeninį stilių ir atitiktų jo poreikius. Taip pat tai gali stiprinti klientų lojalumą ir skatinti pakartotinį verslą.

Didmeninė kilimų prekyba - atraskite naują tiekimo šaltinį

Vienas pagrindinių privalumų naudojantis Merkandi yra galimybė susisiekti su tiekėjais iš viso pasaulio. Tai leidžia įsigyti įvairių produktų, kurių nerasta kitur, suteikiant jūsų verslui konkurencinį pranašumą ir pritraukiant naujas klientų grupes. Be to, galite tiesiogiai bendrauti su kilimų platintojais, derėtis dėl kainų, aptarti specifinius reikalavimus ir atlikti pirkimą. Tokiu būdu užtikrinamas efektyvus bendravimas, leidžiantis patenkinti jūsų klientų poreikius.

Merkandi prioritetas - jūsų patogumas. Mūsų B2B prekybos platforma veikia keliomis kalbomis, mažinant kalbų barjerą ir užtikrinant sklandų bendravimą tarp jūsų ir tiekėjų. Siekiame padaryti pirkimo procesą kuo paprastesnį jums, suteikdami saugią vietą susisiekti su patikimais kilimų tiekėjais. Prisijunkite prie Merkandi šiandien ir pradėkite naršyti mūsų platų didmeninės prekybos kilimais asortimentą!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.