FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
14 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Kargo šortų didmeninė prekyba

(91 pasiūlymai)
C&A mišrūs drabužiai
9,50 € - 5% 10,00 € /kilogramas Minimali kaina nuo 30 dienų iki nuolaidos: 9,50 €

C&A mišrūs drabužiai

8000 vnt.
Naujas | A-Ware

Krovininiai šortai – tai patogumo, praktiškumo ir stiliaus simbolis. Jie idealiai tinka kasdieniniam dėvėjimui, lauko pramogoms ar poilsio atostogoms. Būtent todėl jie yra neįtikėtinai populiari. Jei norite įsigyti aukštos kokybės, prekinio ženklo krovininių šortų už prieinamą kainą, apsilankykite Merkandi svetainėje. Mes siūlome platų didmeninės prekybos krovininiais šortais asortimentą - tai puikus pasirinkimas jūsų verslui!

Didmeninė prekyba krovininiais šortais – atraskite naudingus pasiūlymus

Merkandi – tai prekybos platforma, sukurta siekiant sudaryti sąlygas pardavėjams ir pirkėjams susitikti. Mūsų platformoje rasite įvairaus asortimento produktus, tarp jų didmeninės prekybos krovininiais šortais pasiūlymus iš įvairių tiekėjų visame pasaulyje. Tai suteikia galimybę pasirinkti iš platų modelių, dydžių ir spalvų asortimento už patrauklias kainas. Galite rinktis naujus ar naudotus krovininius šortus, gautus iš likvidacijos išpardavimų, likvidacinių atsargų ar klientų grąžinimų. Naršykite per mūsų pasiūlymus ir rinkitės tai, kas jums labiausiai tinka.

Merkandi garantuoja saugų ir patogų pirkimo procesą. Prisijungdami prie mūsų prekybos platformos, jūs ne tik gausite prieigą prie didmeninės prekybos krovininiais šortais, bet ir prie daugelio kitų produktų. Mūsų pasiūlymai nuolat atnaujinami, todėl čia visada galite rasti pačius geriausius rinkos pasiūlymus.

Krovininių šortų didmeninė prekyba - aukščiausia kokybė už geriausią kainą

Norint atlikti pirkimą, būtina turėti sąskaitą mūsų B2B prekybos platformoje. Tai suteiks galimybę gauti prieigą prie tiekėjų kontaktų, taip užmegziant su jais verslo ryšius. Naudojant Merkandi platformą, galite įsigyti didmeninį krovininių šortų asortimentą už itin patrauklias kainas. Tai leis sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko. Be to, galėsite praplėsti savo prekių asortimentą madingais bei aukštos kokybės produktais. Pasirinkite patraukliausias nuolaidas ir tiesiogiai susisiekite su didmenininkais, aptarkite sandorio detales.

Nepraleiskite progos ir prisijunkite dabar. Užsiregistruokite mūsų prekybos platformoje ir pasinaudokite gausia didmeninių krovininių šortų pasiūla. Esame įsitikinę, kad rasite tai, kas praturtins jūsų asortimentą ir pritrauks naujų klientų. Pirkdami iš patikimų tiekėjų, užtikrinsite savo sandorių saugumą. Nebeuždelkite ir pradėkite pirkti efektyviau bei patogiau su Merkandi!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.