HAPPY SALE HAPPY SALE
-30%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Lūpų blizgesio didmeninė prekyba

(22 pasiūlymai)
ARTDECO
3,87 € /vienetas

ARTDECO

9 vnt.
Naujas | A-Ware
ARTDECO
3,87 € /vienetas

ARTDECO

40 vnt.
Naujas | A-Ware

Lūpų blizgis – tai būtinas aksesuaras kiekvienos moters rankinėje. Tai madinga kosmetikos priemonė, tinkanti tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms. Jei norite praturtinti savo asortimentą šiais produktais, pasinaudokite Merkandi platformoje pateikiamais pasiūlymais. Čia rasite daugybę akcijų, siūlančių lūpų blizgius didmenine prekyba už itin konkurencingas kainas.

Didmeninė prekyba lūpų blizgiu - plačios galimybės

Mūsų B2B prekybos platformoje rasite įvairiausių spalvų, skonių ir pakuočių lūpų blizgesio. Ieškokite geriausių pasiūlymų ir perkite didmena. Galite tikėtis ne tik patrauklių kainų, bet ir puikios produktų kokybės. Daugelis jų yra žinomų prekių ženklų, gaunami iš išpardavimų ar likvidacinių atsargų, todėl jų kainos dar labiau patrauklios.

Merkandi sujungia didmenininkus iš įvairių šalių, suteikdami unikalų galimybę užmegzti naujus verslo ryšius. Sukūrę paskyrą mūsų prekybos platformoje, gausite prieigą prie daugelio pasiūlymų dėl didmeninės prekybos lūpų blizgiu. Galite tiesiogiai susisiekti su pardavėju ir aptarti sandorio smulkmenas. Kadangi Merkandi veikia keliomis kalbomis, bendravimas nekels jokių problemų.

Lūpų blizgis urmu - įsigykite už patrauklias kainas

Didmeninė lūpų blizgio prekyba dar niekada nebuvo taip paprasta ir patraukli. Merkandi platformoje Jūsų laukia gausybė pasiūlymų su priverstinai mažomis kainomis. Tai puiki proga padidinti savo pelną ir pritraukti naujus klientus. Mūsų kosmetikos asortimentas yra plačiausias, o kainos – labai konkurencingos. Jums nereikia jaudintis dėl sandorio saugumo – mūsų komanda nuolat deda visas pastangas, kad visi Merkandi pasiūlymai būtų patikimi ir iš tikrųjų patikimų tiekėjų.

Naudojantis mūsų prekybos platforma, galite rasti naujus partnerius savo verslui, plėsti savo kontaktų tinklą ir didinti rinkos sėkmės galimybes. Nepraleiskite progos pirkti lūpų blizgiu didmeninėmis kainomis. Užsiregistruokite Merkandi platformoje dabar ir pradėkite naršyti per gausybę pasiūlymų iš viso pasaulio!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.