FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
17 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Miesto drabužių didmeninė prekyba

(54 pasiūlymai)
Grexy
15,35 € /vienetas

Grexy

89 vnt.
Naujas | A-Ware

Miesto apranga – tai mados srovė, išlikusi populiari dešimtmečius. Ją išskiria derinys komforto ir stiliaus. Norėdami praturtinti savo asortimentą šiuo drabužių tipu, pasinaudokite Merkandi pasiūlymais. Čia rasite didelį pasirinkimą didmeninės prekybos pasiūlymų iš tiekėjų visame pasaulyje.

Didmeninė miesto apranga - atraskite naujausias tendencijas

Merkandi – tai B2B prekybos platforma, sujungianti pirkėjus ir pardavėjus iš įvairių pasaulio kampelių. Čia rasite daugybę išskirtinių pasiūlymų, susijusių su miesto aprangos didmenine prekyba. Pasirinkite iš plačios produktų gamos, kurioje yra tiek vyriški, tiek moteriški drabužiai, batai ir aksesuarai. Galite rinktis tiek prekių ženklais pažymėtas, tiek nepažymėtas prekes. Tai leis jums išplėsti asortimentą ir pritraukti dar daugiau klientų.

Norint atlikti pirkimą, jums reikės sukurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai suteiks jums galimybę peržiūrėti didmenininkų kontaktinę informaciją ir pradėti su jais verslo bendradarbiavimą. Su Merkandi galite lengvai ir greitai bendrauti su tiekėjais iš skirtingų šalių visame pasaulyje, todėl atstumas ar kalbos barjeras nebus kliūtis.

Didmeninė vyriška miesto apranga: atraskite kokybiškus ir prieinamus variantus

Merkandi platformoje Jūsų laukia įvairūs vyriškos miesto aprangos pasiūlymai. Rinkitės iš plataus produktų asortimento - nuo marškinėlių, bliuzonų ir kelnių iki striukų ir batų. Taip pat galite rasti ir pilnus drabužių komplektus. Daugelis mūsų prekių yra likvidacijos išpardavimų ar likvidacijos atsargų, dėl to kainos yra itin konkurencingos. Mes garantuojame aukščiausios kokybės drabužius už prieinamą kainą.

Naudojantis Merkandi, galėsite plėsti savo verslo tinklą ir atrasti naujus tiekimo šaltinius. Pasinaudokite mūsų platia pasiūlymų gama ir rinkitės tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Su Merkandi galite sumažinti prekių įsigijimo išlaidas ir padidinti savo pelną. Mes garantuojame sandorių saugumą ir aukščiausios kokybės prekes. Prisijunkite prie mūsų ir pasinaudokite geriausiomis rinkos galimybėmis. Registruokitės mūsų prekybos platformoje dabar ir pradėkite pirkti miesto aprangą didmeninėmis partijomis už patrauklias kainas!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.