Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Urmu Mikrobangų Krosnelės

(327 pasiūlymai)
LG | Mikrobangų krosnelės 46 vnt.
2 600,27 € - 17% 3 151,84 € /kiekis Minimali kaina nuo 30 dienų iki nuolaidos: 2 600,27 €
Bus deramasi

LG | Mikrobangų krosnelės 46 vnt.

46 vnt.
Naudotas | B-Ware

Mikrobangų krosnelės tapo neišvengiamu įrenginiu kiekviename virtuvėje. Jos suteikia patogumą ir greitį ruošiant ir šildant maistą. Jei ieškote puikių pasiūlymų ir taupymo šiems prietaisams, neieškokite toliau nei Merkandi. Mūsų B2B prekybos platforma siūlo platų mikrobangų krosnelių pasirinkimą už sumažintas kainas.

Mikrobangų krosnelės didmeninė prekyba - didelės nuolaidos ir patogūs pirkimai

Merkandi rasite daugybę mikrobangų krosnelių pasiūlymų iš patikimų tiekėjų iš įvairių šalių. Ar ieškote naujų ar naudotų prietaisų, mes turime viską. Mūsų prekybos platforma jungia pirkėjus su pardavėjais iš viso pasaulio, todėl jums lengviau rasti geriausius pasiūlymus. Visi jie čia yra vienoje vietoje.

Papildykite mikrobangų krosnelių asortimentą už labai mažas kainas ir maksimaliai padidinkite savo pelną. Pasinaudokite nuostabiais pasiūlymais ir įsigykite prekes iš likučių, netestuotų klientų grąžinimų ar išpardavimų. Galite tikėtis labai mažų kainų.

Mikrobangų krosnių išpardavimas - daug pasiūlymų vienoje vietoje

Norėdami atlikti pirkimą, turėsite sukurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai suteiks jums prieigą prie pardavėjų kontaktinės informacijos, leisdama tiesiogiai bendrauti su jais. Aptarkite sandorio detales ir derinkitės dėl geriausių kainų. Su Merkandi, atstumas ir kalbos barjerai nėra problema. Mes veikiame keliomis kalbomis, palengvinančiomis bendravimą tarp pirkėjų ir pardavėjų.

Pirkdami mikrobangų krosneles didmeninėmis partijomis per Merkandi, galite būti tikri dėl savo sandorių saugumo. Mes užtikriname, kad visi pasiūlymai mūsų platformoje yra iš patikrintų ir gerai įvertintų pardavėjų. Galite pirkti ramiai, žinodami, kad gaunate aukštos kokybės mikrobangų krosneles už puikias kainas.

Nepraleiskite galimybės gauti mikrobangų krosnelės išpardavime. Prisijunkite prie Merkandi dabar ir pradėkite naršyti esamus pasiūlymus. Plėskite savo verslo tinklą ir raskite naujus partnerius iš viso pasaulio. Su mūsų platforma, turėsite prieigą prie plačios prietaisų gamintojų gamintojų pasirinkimo už konkurencingas kainas. Prisijunkite prie mūsų ir skatinkite savo verslą šiandien!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.