FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
15 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Džinsai Didmeninėje Prekyboje

(1051 pasiūlymai)
Moteriški džinsai Baldinini
48,88 € - 38% 80,00 € /vienetas Minimali kaina nuo 30 dienų iki nuolaidos: 48,88 €

Moteriški džinsai Baldinini

150 vnt.
Naujas | A-Ware

Moteriški džinsai yra kiekvienos moters spintoje būtinas daiktas. Jie yra universalūs, patogūs ir niekada neišeina iš mados. Jei norite įsigyti didmenines prekes už prieinamą kainą, prisijunkite prie Merkandi naudotojų. Mūsų B2B prekybos platforma siūlo platų džinsų pasirinkimą iš patikimų tiekėjų iš įvairių šalių.

Moteriški džinsai didmeninėje prekyboje - raskite tiekėjus per akimirksnį

Tobulų tiekėjų paieška jūsų verslui gali užtrukti ir būti sudėtinga. Tačiau su Merkandi galite lengvai rasti moteriškų džinsų didmeninės prekybos tiekėjus iš skirtingų šalių vienoje vietoje. Mūsų platforma jungia pirkėjus ir pardavėjus, taip palengvinant naujų verslo santykių užmezgimą.

Merkandi rasite įvairių stilių, dydžių ir prekių ženklų moteriškų džinsų didmeninėmis kainomis. Ar ieškote klasikinių siaurų džinsų ar madingų nusidėvėjusių džinsų, tikrai rasite tobulus drabužius savo parduotuvei. Pasinaudokite daugybe pasiūlymų ir pasirinkite tuos, kurie geriausiai atitinka jūsų tikslinę rinką.

Gaukite didmenines kainas - moteriški džinsai jūsų parduotuvei

Norėdami gauti tiekėjų kontaktinę informaciją ir atlikti pirkimus, turėsite sukurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai leis jums tiesiogiai bendrauti su didmenininkais ir aptarti sandorio detales. Kadangi Merkandi veikia keliomis kalbomis, kalbos barjerai nebus kliūtis bendraujant.

Pirkdami moteriškus džinsus didmeninėmis kainomis per Merkandi, galite užtikrinti savo sandorių saugumą. Mes dirbame tik su patikimais ir gerai žinomais pardavėjais, kad suteiktume jums saugią pirkimo patirtį. Be to, mūsų platforma siūlo saugius ir patogius mokėjimo metodus jūsų ramybei.

Prisijunkite prie Merkandi šiandien ir išplėskite savo verslo tinklą. Susisiekite su tiekėjais iš viso pasaulio ir gaukite prieigą prie geriausių moteriškų džinsų didmeninės prekybos pasiūlymų. Nepaleiskite progos užsakyti kokybiškus kelnes už patrauklią kainą. Sukurkite paskyrą dabar ir pradėkite gauti naudos iš Merkandi pranašumų!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.