FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
17 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Naudotos buitinės technikos didmeninė prekyba

(388 pasiūlymai)

Ar norite įsigyti kokybiškos ir veikiančios naudotos technikos dideliais kiekiais? Paieška baigiasi su Merkandi! Mūsų B2B prekybos platforma siūlo platų naudotos technikos asortimentą, kurį galima įsigyti su nuolaidomis. Ar jums reikia skalbimo mašinų, džiovyklų ar kitos buitinės technikos, kuri yra gerai išlaikyta - mūsų pasiūlymas atitiks visus jūsų lūkesčius.

Didmeninė prekyba naudota technika - puikūs sandoriai su aukštos kokybės produktais

Merkandi - tai puiki vieta įsigyti naudotą techniką už sąžiningą kainą. Jums nereikia rūpintis produktų kokybe. Visi jie gaunami iš patikimų tiekėjų visame pasaulyje. Nepaisant to, kad jie yra naudoti, jie vis dar gali tarnauti ilgą laiką, todėl tai yra puikus pasirinkimas biudžeto sąmoningiems pirkėjams.

Mūsų B2B prekybos platformoje rasite daugybę naudotos technikos didmeninės prekybos pasiūlymų, įskaitant šaldytuvus, orkaites, televizorius ir kt. Tai yra populiarių prekių ženklų produktai. Visi produktai prieinami urmu, todėl jūs galite lengvai papildyti savo parduotuvės atsargas. Tai būdas, kaip padaryti apsipirkimą patogiu, saugiu ir greitu. Jums nebereikia švaistyti laiko ieškant patikimų didmenininkų - čia juos rasite visus vienoje vietoje.

Naudotos technikos pardavėjai - čia ir toli

Merkandi yra puiki platforma, skirta užmegzti naujus verslo ryšius su naudotos technikos pardavėjais iš įvairių pasaulio kampelių. Galite lengvai tiesiogiai susisiekti su pardavėjais ir gauti geriausius pasiūlymus. Dėka mūsų daugiakalbės platformos, komunikacija nesukelia problemų, o jūs galite įsigyti prekių iš patikimų pardavėjų be jokios rizikos.

Norint gauti pageidaujamų didmenininkų kontaktinę informaciją, reikia sukurti paskyrą Merkandi platformoje. Tai užtruks vos kelias minutes, suteiks prieigą prie mūsų svetainėje esančių pasiūlymų. Pasinaudokite šia galimybe užmegzti naujus ryšius ir atrasti naujus partnerius. Raskite naujus tiekimo kanalus ir praturtinkite savo asortimentą naudota technika.

Su Merkandi lengvai užmegsite ryšius su patikimais naudotos technikos pardavėjais savo verslui. Pasinaudokite gausiomis nuolaidomis ir suteikite savo klientams galimybę įsigyti prieinamą, bet kokybišką techniką. Pradėkite naršyti pasiūlymus mūsų platformoje ir atlikite savo pirkimą jau dabar!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.