FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
14 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Naudotų telefonų didmeninė prekyba

(18 pasiūlymai)

Naudotų mobiliųjų telefonų rinka sparčiai auga. Dažnai žmonės renkasi naudotą telefoną vietoj naujo, todėl tai gali būti puiki proga jūsų verslo plėtrai. Merkandi platformoje rasite plačią didmenine prekyba naudotais telefonais pasiūlymų įvairovę. Šie telefonai yra tiekiami iš skirtingų pasaulio šalių tiekėjų. Pirkdami juos už mažesnes kainas, galite padidinti savo pelną.

Didmeninė prekyba naudotais telefonais - aukštos kokybės pasiūlymai po ranka

Merkandi - tai platforma, sujungianti pirkėjus ir pardavėjus iš skirtingų pasaulio šalių. Čia rasite daugybę naudotų telefonų urmu pasiūlymų. Visi jie gaunami iš patikimų didmenininkų, garantuojančių konkurencingas kainas, išbandytus produktus ir greitą pristatymą.

Mūsų prekybos platformoje galite rasti įvairių prekių ženklų, modelių telefonus, skirtingos būklių ir kokybės. Kai kurie iš jų yra atnaujinti, o kiti - tiesiog naudoti. Pirkdami naudotus mobiliojo ryšio telefonus išpardavime, galite pasiūlyti juos savo klientams už žymiai mažesnes kainas nei nauji. Tai gali padidinti jūsų verslo sėkmę rinkoje ir leisti jums aplenkti konkurenciją.

Jei jau esate pavargę nuo ilgų paieškų patrauklių tiekimo šaltinių ir patikimų tiekėjų, Merkandi suteikia galimybę tai pakeisti. Vienintelis žingsnis, kurį turite žengti – sukurti paskyrą Merkandi. Čia jus pasitinka įvairūs unikalūs ir pigūs naudotų telefonų pasiūlymai.

Didmeninė prekyba naudotais telefonais – atraskite platų pasiūlymų spektrą

Norėdami pirkti naudotus telefonus, turite susikurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai suteiks jums prieigą prie pasaulyje veikiančių naudotų telefonų tiekėjų kontaktinės informacijos. Galėsite tiesiogiai susisiekti su jais, aptarti sandorio detales ir sėkmingai įgyvendinti savo planus. Dėka Merkandi platformos daugiakalbystės, komunikacija yra palengvinta – jums nebereikia nerimauti dėl galimų nesusipratimų ar kalbos barjerų.

Atraskite naujus partnerius ir plėskite savo verslo tinklą naudodamiesi Merkandi platforma. Pritraukite daugiau klientų praturtindami savo asortimentą naudotų telefonų stock prekėmis. Pirkti dabar yra saugiau, greičiau ir patogiau nei kada nors anksčiau. Nė kiek nesivaržykite ir užsiregistruokite mūsų prekybos platformoje jau šiandien!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.