FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
2 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Vaizdo stebėjimo kameros didmena

(62 pasiūlymai)
12,80 € /vienetas

"CamClock"

be apribojimų
Naujas | A-Ware

Saugumo kameros yra svarbi šiuolaikinių namų saugumo sistemų dalis. Jos leidžia stebėti savo turto ir artimųjų, net kai jūsų nėra. Merkandi rasite daugybę pasiūlymų su didmeninė prekyba saugumo kamera. Tai nuostabūs sandoriai mažmenininkams. Papildykite atsargas aukštos kokybės kameromis ir pritraukite dar daugiau klientų nei anksčiau. Pirkti jas dideliais kiekiais ir už labai mažas kainas.

Saugumo kameros tiekėjai - iš viso pasaulio

Teisingos saugumo kameros sistemos pasirinkimas gali būti iššūkis. Reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių, tokie kaip vaizdo kokybė, įrašymo laikas ir talpyklos talpa. Laimei, Merkandi siūlo platų saugumo kamerų asortimentą iš įvairių tiekėjų. Galite rinktis iš įvairių modelių, įskaitant vidaus ir lauko kameras, laidines ir bevielio ryšio kameras, kameras su skirtingomis funkcijomis ir specifikacijomis. 

Merkandi garantuoja labai platų saugumo kamerų pasirinkimą, prieinamą už labai sumažintas kainas. Galite juos nusipirkti lengvai, greitai ir patogiai, sumažinant savo išlaidas ir užtikrinant didelius pelnus. Kai kurie produktai yra gauti iš likvidacijos atsargų arba išpardavimo, todėl jie dar patrauklesni kainos požiūriu. Mūsų B2B prekybos platformos tikslas yra susieti pardavėjus su pirkėjais, leidžiant jums plėsti savo verslo tinklą ir suteikti prieigą prie geriausių sandorių, nepaisant atstumo, skiriančio jus nuo tiekėjų, ar kalbos barjero.

Didmeninė prekyba saugumo kamera - atraskite tiekėjų asortimentą

Merkandi rasite pasiūlymų su aukštos kokybės saugumo kamera iš įvairių tiekėjų. Pasirinkite geriausius sandorius ir nesivaržykite juos pirkti. Tačiau, norėdami atlikti pirkimą, jums reikės sąskaitos mūsų prekybos platformoje. Skirkite kelias akimirkas jos sukūrimui. Tai suteiks galimybę peržiūrėti tiekėjų kontaktinius duomenis. Tik tada galima tiesiogiai susisiekti su jais.

Jeigu nesukursite sąskaitos Merkandi, pigios didmeninės saugumo kameros pirkimas nebus įmanomas. Jums teks naršyti tik dabartinius pasiūlymus. Susisiekę su didmenininku galite suderinti sandorio detales ir sudaryti sandorį. Būkite tikri, kad bendravimas bus lengvas ir efektyvus. Tai todėl, kad mūsų prekybos platforma yra daugiakalbė, kad palengvintų supratimą tarp mūsų vartotojų.

Prisijunkite prie mūsų, kad padarytumėte savo pasiūlymą patrauklesniu ir gautumėte prieigą prie unikalių progų. Susisiekite su daugybe mažmenininkų. Raskite naujų tiekimo šaltinių. Tai gali suteikti jums reikšmingą konkurencinį pranašumą ir padidinti jūsų rinkos sėkmės galimybes. Dėka Merkandi, taip pat saugesniai pirksite didmeninę saugumo kamera. Nelaukite ir užsiregistruokite jau šiandien!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.