FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
17 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Mezgimo siūlų didmeninė prekyba

(4607 pasiūlymai)
Smulkūs siūlai G 23/7
1,00 € - 20% 1,25 € /kilogramas Minimali kaina nuo 30 dienų iki nuolaidos: 1,00 €

Smulkūs siūlai G 23/7

39000 vnt.
Naujas | A-Ware
Gijų siūlai 46 tonos!
1,00 € - 33% 1,50 € /kilogramas Minimali kaina nuo 30 dienų iki nuolaidos: 1,00 €

Gijų siūlai 46 tonos!

46000 vnt.
Naujas | A-Ware
Viskozės siūlai G 23/1
1,50 € - 23% 1,95 € /kilogramas Minimali kaina nuo 30 dienų iki nuolaidos: 1,50 €

Viskozės siūlai G 23/1

17000 vnt.
Naujas | A-Ware
Viskozės siūlai G 23/5
1,50 € - 11% 1,70 € /kilogramas Minimali kaina nuo 30 dienų iki nuolaidos: 1,50 €

Viskozės siūlai G 23/5

32000 vnt.
Naujas | A-Ware

Siūlas yra būtina priemonė mezgant ir nėrant. Tai populiari laisvalaikio praleidimo forma tarp skirtingų amžiaus grupių ir lyčių. Jeigu veikiate mažmeninės prekybos ar mezgimo verslo srityje, turite turėti patikimą siūlų tiekėją. Merkandi platformoje galite rasti daugybę didmeninės prekybos pasiūlymų. Pasinaudokite mūsų B2B prekybos platforma, kad galėtumėte įsigyti siūlų dideliais kiekiais už patrauklias kainas.

Didmeninė siūlų prekyba - atraskite geriausius pasiūlymus iš patikimų tiekėjų

Merkandi yra B2B prekybos platforma, kuri sieja pirkėjus su pardavėjais iš skirtingų šalių visame pasaulyje. Čia rasite įvairių didmeninės prekybos siūlų pasiūlymų, prieinamų už labai konkurencingas kainas. Produktai tiekiami iš patikimų tiekėjų visame pasaulyje, siūlančių įvairaus tipo, spalvų ir dydžių siūlus.

Siūlų įsigijimas dideliais kiekiais yra efektyvus būdas sutaupyti lėšų ir plėtoti savo verslą. Galite turėti įvairių rūšių siūlų atsargas, tokių kaip vilna, medvilnė, akrilas ir kt. Peržiūrėkite mūsų prekybos platformoje esančius pasiūlymus ir pasirinkite tinkamiausius jums. Dauguma produktų gaunami iš išpardavimų ar likvidacinių prekių, todėl jos yra dar labiau patrauklios.

Didmeninė prekyba siūlais - atraskite galimybes

Norėdami atlikti pirkimą, privalote užsiregistruoti mūsų prekybos platformoje. Tai suteiks jums prieigą prie siūlų pardavėjų kontaktinės informacijos ir leis tiesiogiai bendrauti su jais. Aptarkite sandorio smulkmenas, užduokite klausimus, derinkitės dėl kainos. Merkandi leidžia pirkti didmeninės prekybos siūlus iš patikimų tiekėjų, nekeliant abejonių dėl sandorio saugumo. Mūsų prekybos platforma yra daugiakalbė, todėl tai palengvina bendravimą tarp pirkėjų ir pardavėjų. Galite susisiekti su pardavėjais iš skirtingų pasaulio šalių ir pirkti siūlus dideliais kiekiais, nepaisant atstumo ar kalbos barjerų.

Naudodamiesi Merkandi, galite rasti naujus partnerius savo verslui. Plėskite savo verslo kontaktų tinklą ir didinkite rinkos sėkmės galimybes. Su mūsų pagalba galite atrasti patikimus didmeninės prekybos siūlų tiekėjus ir turėti atsargose aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą. Didmeninė prekyba siūlais per Merkandi yra puiki proga pagerinti savo pasiūlymą ir pritraukti daugiau klientų. Pasinaudokite mūsų prekybos platforma, kad galėtumėte pirkti dideliais kiekiais už patrauklias kainas. Prisijunkite prie mūsų dabar ir pradėkite naršyti mūsų svetainėje esančius pasiūlymus!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.