FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
17 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Skėčių didmeninė prekyba

(32 pasiūlymai)

Lietus neretai mus užklumpa netikėtai, todėl kokybiškas skėtis tampa neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi. Skėtis - tai ne tik praktiškas priedas, bet ir stilingas drabužių elementas. Merkandi prekybos platformoje galite rasti didmeninės prekybos skėčiais pasiūlymus itin patraukliomis kainomis. Tai - puiki galimybė mažmenininkams praturtinti savo asortimentą kokybiškais produktais ir įgyvendinti klientų poreikius.

Didmeninė prekyba skėčiais - paprasta ir patogi procedūra

Norite sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų perkant skėčius? Pasinaudokite Merkandi paslaugomis. Mūsų B2B prekybos platformoje rasite sandėrių su produktais iš viso pasaulio. Daugelis siūlomų prekių yra iš likvidacijos atsargų arba grąžintos klientų, todėl jų kainos yra ypač patrauklios. Taip galite didinti savo pelną, mažinti išlaidas ir efektyviai pritraukti naujus klientus.

Įsigykite pigius skėčius didmeninėmis partijomis, nereikės jaudintis dėl kalbos barjero ar atstumo, kuris jus skiria nuo tiekėjo. Merkandi platforma padaro šį procesą paprastą - lengvai užmegzsite ryšius su pardavėjais ir atliksite pirkimus greitai bei patogiai. Apsilankykite mūsų plataus skėčių asortimento puslapyje, kuriame rasite įvairių spalvų ir raštų skėčius. Pasirinkite tuos, kurie geriausiai atitinka jūsų verslo strategiją, ir nesivaržykite įsigyti.

Skėčiai urmu - platūs tiekimo galimybių spektras

Norint atlikti pirkimą, būtina susikurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Sėkmingai užregistruotą paskyrą turėdami, galėsite peržiūrėti skėčių urmu tiekėjų kontaktus. Tiesioginis bendravimas su jais leis aptarti visus sandorio niuansus. Taip paprasta!

Merkandi platformoje rasite tik patikimų tiekėjų pasiūlymus. Kiekvienas tiekėjas yra iš anksto patikrintas mūsų komandos, kad garantuotume saugų sandėrio vykdymą abiem šalims. Tai puiki proga užmegzti naujus verslo ryšius ir praplėsti savo kontaktų tinklą. Pasirinkite ekonomiškas skėčių partijas ir padidinkite savo pelningumą.

Nesivaržykite! Užsiregistruokite Merkandi platformoje ir naršykite tarp gausybės didmeninės prekybos skėčių pasiūlymų. Užtikrinkite, kad jūsų asortimentas būtų įvairus ir išskirtinis, naudodamiesi unikaliais produktais, prieinamais mūsų platformoje. Laukiame Jūsų prisijungiant!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.