FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
4 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Skrybėlės didmena

(208 pasiūlymai)
mišrios paletės skrybėlė
0,15 € - 1% 0,15 € /vienetas Minimali kaina nuo 30 dienų iki nuolaidos: 0,15 €
Bus deramasi

mišrios paletės skrybėlė

3660 vnt.
Mix/Retourware

Skrybėlės yra populiarus aksesuaras, kurį galima dėvėti įvairiais būdais. Jie puikiai tinka tiek laisvalaikio, tiek elegantiškam aprangai. Jei norite praturtinti savo pasiūlą jais, pažvelkite į pasiūlymus, esančius Merkandi. Čia rasite daug aukštos kokybės modelių iš gerai žinomų prekių ženklų. Pirkti skrybėles didmeninė prekyba už labai mažas kainas iš patikimų tiekėjų, esančių įvairiose šalyse.

Skrybėlės didmeninė prekyba - elegantiškos skrybėlės įvairiais stiliais

Skrybėlės yra amžinas pasirinkimas ir stilingas bet kokio derinio elementas. Jomis dėvi moterys, vyrai ir vaikai visame pasaulyje. Be abejonės, jų verta turėti savo pasiūloje, nes mada jiems nepraeis. Norite pirkti pigias skrybėlės didmeninė prekyba? Pažvelkite į pasiūlymus, esančius mūsų prekybos platformoje. Čia Jūsų laukia modeliai iš garsių gamintojų, tokių kaip Nike, Adidas ir Puma. Tai puiki galimybė juos įsigyti už mažą kainą. Tai įmanoma, nes daugelis Merkandi produktų yra iš likvidacijos atsargų, perteklinių atsargų, nepatikrintų klientų grąžinimų ar išpardavimo.

Pirkite dideliais kiekiais ir už labai mažas kainas. Užmegzkite naujus ryšius su didmenininkais, kad užtikrintumėte greitą ir patogų prieigą prie naujausių pasiūlymų. Su Merkandi greitai išplėsite savo verslą ir lenksite konkurentus.

Skrybėlės tiekėjai - raskite juos internete arba asmeniškai

Patikimų tiekimo šaltinių radimas daugeliui mažmenininkų yra tikras iššūkis. Taigi kodėl nepasinaudoti pagalba? Merkandi palengvins Jums bendravimą su tiekėjais. Jums tereikia sukurti paskyrą mūsų platformoje. Tuomet galėsite ne tik naršyti dabartinius pasiūlymus, bet ir peržiūrėti pardavėjų kontaktinę informaciją. Tai savo ruožtu leis jums tiesiogiai susisiekti su jais ir aptarti sandorio detales. Tuo pačiu metu nereikia jaudintis dėl jūsų atliekamų sandorių saugumo. Mes pasirūpinome tuo už jus.

Užmegzkite daugybę ryšių su didmenininkais iš įvairių pasaulio šalių, nepaisant kalbos ir atstumo. Merkandi veikia daugeliu kalbų, todėl nereikia jaudintis dėl komunikacijos problemų. Pirkti elegantiškas skrybėlės didmeninė prekyba lengvai ir patogiai. Naudokitės mūsų prekybos platforma, kad išplėstumėte savo tiekėjų tinklą ir užmegztumėte trumpalaikes ir ilgalaikes verslo santykius. Kviečiame išbandyti daugybę galimybių, esančių Merkandi. Nedvejokite ir prisijunkite prie registruotų vartotojų šiandien. Sukurkite paskyrą ir mėgaukitės daugybe privalumų!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.