FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
17 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Namų batų didmeninė prekyba

(373 pasiūlymai)

Dažnai šlepetės tampa būtina kasdienybės detalė. Jos suteikia nepakartojamo komforto ir atsipalaidavimo pojūtį po nuovargio kupinos darbo dienos ar savaitgalio. Ar ieškote didmeninių modelių savo verslui? Merkandi siūlo platų asortimentą įvairiausių, patogių ir madingų šlepečių, kurios prieinamos už konkurencingas kainas. Raskite naują tiekimo šaltinį savo verslui ir įgyvendinkite sėkmingą pirkimą!

Didmeninės šlepetės, sukurtos Jūsų patogumui - lengva prieiga prie aukštos kokybės pasiūlymų

Merkandi klientams siūlo įvairias šlepetes - skirtingomis spalvomis, dizainais ir dydžiais. Visos jos gaunamos iš patikimų didmenininkų visame pasaulyje. Pas mus galite rasti šlepetes, pagamintas iš įvairiausių medžiagų, įskaitant medvilnę, vilną ir sintetines tkaninas. Pirkdami šlepetes didmeninėmis partijomis savo verslui, galite ne tik padidinti pelną, bet ir pritraukti daugiau klientų.

Mūsų prekybos platformoje rasite didmeninės prekybos produktus, kurie prieinami už labai patrauklias kainas. Tai yra proga, kurios negalima praleisti! Daugelio didmenininkų siūlomos šlepetės gaunamos iš išpardavimų arba likvidacinių atsargų, todėl jos yra dar labiau prieinamos. Pasinaudokite šia galimybe ir papildykite savo asortimentą patogiais ir stilistingais modeliais, kurie patiks Jūsų klientams. Su Merkandi, pirkti šlepetes didmeninėmis partijomis dar niekada nebuvo taip paprasta.

Didmeninės šlepetės - jas rasite Merkandi

Norint pradėti pirkimą, būtina sukurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Atlikę šį žingsnį, turėsite galimybę peržiūrėti didmenininkų kontaktus ir tiesiogiai su jais susisiekti. Aptarkite sandorio detalės ir sudarykite susitarimą. Su Merkandi didmenines šlepetes įsigyti galite be rizikos. Mes garantuojame, kad visi pasiūlymai mūsų platformoje yra iš tikrų ir gerai įvertintų pardavėjų. Jums neramu dėl galimų komunikacijos kliūčių? Nėra ko jaudintis! Merkandi veikia daugeliu kalbų, todėl bendravimas tarp pardavėjų ir pirkėjų iš skirtingų šalių vyksta sklandžiai.

Didmeninėmis partijomis įsigykite šlepetes ir plėskite savo verslą su Merkandi. Mūsų prekybos platforma suteikia saugų ir patogų būdą susisiekti su tiekėjais iš viso pasaulio bei įsigyti prekes už itin patrauklias kainas. Pasinaudokite šia galimybe ir plėskite savo verslą kartu su mumis. Prisijunkite prie Merkandi jau šiandien ir pradėkite naršyti naujausius pasiūlymus!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.