FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
20 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Stalai ir kėdės didmena

(238 pasiūlymai)

Patogus ir stilingas stalas su kėdėmis yra kiekvieno gyvenamojo kambario centras. Tai vieta, kurioje atsipalaiduojame, leidžiame laiką su šeima ir draugais. Merkandi svetainėje rasite įvairių stilių ir spalvų stalų ir kėdžių didelį pasirinkimą. Jie gaunami iš patikimų didmenininkų iš viso pasaulio. Pasirinkite geriausius pasiūlymus ir padarykite savo pasiūlymą patrauklesnį klientams.

Stalai didmeninė prekyba - išsami baldų gama

Mūsų prekybos platformoje rasite įvairių stilių ir madingų spalvų stalų didelį pasirinkimą. Jie gaunami iš patikimų tiekėjų iš viso pasaulio. Jums tereikia pasirinkti progą, kuria norite pasinaudoti ir atlikti pirkimą. Rekomenduojame aukštos kokybės stalus, pagamintus iš atsparių medžiagų, tokių kaip mediena arba plastikas. Jie yra patogūs, stilingi ir tarnaus daugelį metų.

Merkandi siūlo išsamų baldų asortimentą kiekvienam namų kambariui. Čia rasite ne tik stalus ir kėdes, bet ir sofas, lovas, spinteles ir daugybę kitų produktų. Visi jie prieinami didmeninėmis kainomis. Pasinaudokite daugybe pasiūlymų mūsų svetainėje ir papildykite savo asortimentą naujais produktais.

Didmeninė prekyba stalomis - raskite naują tiekimo šaltinį

Prisijunkite prie registruotų Merkandi vartotojų, kad gautumėte prieigą prie geriausių rinkos pasiūlymų. Mūsų prekybos platforma yra patogiai naudojama ir lengva valdyti. Norėdami visapusiškai ja pasinaudoti, sukurkite paskyrą Merkandi. Tuomet galėsite peržiūrėti šiuo metu galimus pasiūlymus ir rodyti tiekėjų kontaktinius duomenis. Tai būtina, jei norite tiesiogiai susisiekti su jais ir suderinti sandorio detalės.

Merkandi jungia pardavėjus su pirkėjais, leidžiant jiems užmegzti ilgalaikes ir trumpalaikes verslo santykius. Dėka mūsų, galite išplėsti savo kontaktų tinklą ir rasti naujų tiekimo šaltinių iš įvairių pasaulio šalių. Norėdami pigiai ir patogiai pirkti didmena stalus, susisiekite su pasirinktu tiekėju ir suderinkite prekybos sandorio detales. Jums nereikia nerimauti dėl jo saugumo. Merkandi rasite tik patikimus pardavėjus.

Sukurkite paskyrą Merkandi, kad galėtumėte pirkti pigiau, greičiau ir patogiau. Pasinaudokite mūsų platformoje esančiais pasiūlymais ir tikrai pavyks išlikti konkurencingiems ir pritraukti naujus klientus. Kvietiame prisijungti jau dabar!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.