Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Striukės didmena

(2055 pasiūlymai)

Striukės yra būtina drabužių dalis tiek žiemą, tiek kintant metų laikams. Mūsų B2B prekybos platformoje rasite plačią aukštos kokybės "striukės didmeninė prekyba" pasirinkimą. Dirbame su tiekėjais iš viso pasaulio, siūlome konkurencingas kainas įvairioms striukių rūšims, tokioms kaip sportinės striukės, laisvalaikio striukės, žieminės striukės ir liemenės. Naršykite mūsų prekybos platformoje ir raskite produktus, atitinkančius jūsų verslo poreikius.

Didmeninės striukės - puikiai tinka jūsų verslui

Kalbant apie striukes, nėra geresnės vietos jas pirkti didmeninėmis kainomis nei Merkandi. Mūsų B2B prekybos platformoje yra daug nuostabių pasiūlymų su madingomis ir stilingomis striukėmis. Jie gaunami iš gerai žinomų prekių ženklų. Tarp jų rasite produktus iš likvidacinių atsargų arba išpardavimų. Jų kainos stipriai sumažintos. Negalite to praleisti! Dirbame su tiekėjais iš skirtingų šalių, kad suteiktume jums prieigą prie didelio skaičiaus galimybių. Neabejojame, kad čia "striukės akcija" įsigysite už kainas, tinkančias jūsų biudžetui.

Nebekelkite, papildykite savo atsargas aukštos kokybės didmeninėmis striukėmis ir pritraukite dar daugiau klientų nei anksčiau.

Striukės didmeninė prekyba - raskite nuostabius pasiūlymus Merkandi

Ieškote patikimos vietos, kur galėtumėte pirkti striukes didmeninėmis kainomis? Merkandi yra geriausias pasirinkimas jums. Su mūsų platforma galite lengvai rasti tiekėjus, kurie parduoda įvairių tipų striukes, tokius kaip džinsinės striukės, bomboneerės ir odinės striukės. Taip pat galite pirkti striukes tiek vyrams, tiek moterims. Kiekviena striukė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, tai užtikrina jų ilgaamžiškumą ir apsaugą nuo kietų oro sąlygų.

Jūs galite lengvai nusipirkti striukes mūsų svetainėje, kai sukursite paskyrą. Prisiregistravę ir prisijungę, galėsite peržiūrėti kontaktinę informaciją iš "striukės tiekėjai", tai leis jums tiesiogiai susisiekti su jais ir aptarti sandorio detales.

Merkandi turi papildomą pranašumą siūlydama savo paslaugas vartotojams iš viso pasaulio, nepriklausomai nuo atstumo ar kalbos barjerų. Mūsų prekybos platforma yra prieinama keliomis kalbomis. Tai labai efektyviai ir lengvai užtikrina bendravimą su didmenininkais iš skirtingų šalių.

Todėl nebekelkite! Prisijunkite prie mūsų, užsiregistruodami Merkandi paskyros ir papildykite savo atsargas aukštos kokybės didmenine striuke. Gaukite nuostabius pasiūlymus ir užmegzkite verslo ryšius su tiekėjais iš viso pasaulio! Pradėkite dabar!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.