FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
8 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Užuolaidos didmena

(415 pasiūlymai)

Ar galite įsivaizduoti jaukų namą be užuolaidų? Be abejo, tai sunku. Jos yra ne tik praktiškas elementas, tamsinantis kambarį ir suteikiantis privatumo šeimininkams, bet ir dekoratyvinis. Merkandi rasi daugybę pigiai parduodamų užuolaidų didmena. Tai nuostabios progos mažmenininkams. Papildykite savo asortimentą įdomiomis užuolaidomis ir pritraukite daugiau klientų nei kada nors anksčiau. Čia galite jas pirkti dideliais kiekiais ir už patrauklias kainas.

Didmeninė prekyba užuolaidomis - tiekimo šaltiniai iš viso pasaulio

Ar jums sunku ieškoti patikimų tiekėjų ir kokybiškų produktų savo pasiūlymui? Jei tai užtruko ilgai, turime patikimą sprendimą. Jums tereikia naudoti mūsų prekybos platformą, kurioje, be kita ko, siūloma daugybė pigių užuolaidų pardavimų didmena. Jos gaunamos iš tiekėjų iš viso pasaulio. Čia galite rasti visas vienoje vietoje. 

Merkandi garantuoja itin didelį užuolaidų pasirinkimą, prieinamą už labai mažas kainas. Galite jas nusipirkti lengvai, greitai ir patogiai. Tai geras būdas sumažinti savo išlaidas ir užtikrinti didelius pelnus. Tarp daugybės galimybių galite rasti produktus, gaunamus iš likvidacijos likučių arba išpardavimų. Tai tikros kainų progos. Mūsų B2B prekybos platforma buvo sukurta siekiant sujungti pardavėjus su pirkėjais iš skirtingų šalių. Prisijunkite prie registruotų Merkandi vartotojų, kad išplėstumėte savo verslo tinklą ir suteiktumėte prieigą prie geriausių progų, nepaisant atstumo, skiriančio jus nuo tiekėjų, ar kalbos barjero.

Didmeninė užuolaidų prekyba - greitas prieigos prie daugybės progų

Merkandi rasi pasiūlymų su spalvingomis, originaliomis užuolaidomis, taip pat minimalistiniais, klasikiniais modeliais. Pasirinkite geriausias jums tinkančias akcijas ir nedvejokite jų pirkti. Tačiau norėdami atlikti pirkimą, mūsų prekybos platformoje turėsite sukurti paskyrą. Skirkite kelias minutes tam. Tai suteiks galimybę peržiūrėti tiekėjų kontaktinius duomenis. Tik tada galima tiesiogiai susisiekti su jais.

Jei nesukursite paskyros Merkandi, pigių didmeninių užuolaidų pirkimas nebus įmanomas. Viskas, ką galėsite padaryti, tai naršyti esamus pasiūlymus. Susisiekę su didmenininku galite suderinti sandorio detales ir sudaryti sandėrį. Nesijaudinkite dėl bendravimo. Jis bus lengvas ir efektyvus. Mūsų prekybos platforma yra daugiakalbė, kad palengvintų supratimą tarp mūsų vartotojų.

Prisijunkite prie mūsų, kad padarytumėte savo asortimentą patrauklesnį ir gautumėte prieigą prie unikalių progų. Susisiekite su didmenininkais iš arti ir toli. Raskite naujus tiekimo šaltinius akimirksniu. Tai gali suteikti jums reikšmingą konkurencinį pranašumą, didinant jūsų šansus pasiekti rinkos sėkmę. Dėka Merkandi, taip pat saugiau pirksite didmenines užuolaidas. Nebeužtrukite ir šiandien susikurkite paskyrą!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.