FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
21 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Žiebtuvėlių didmeninė prekyba

(126 pasiūlymai)

Žiebtuvėliai yra neatsiejama dalis rūkorių arba tų, kurie naudoja dujines virykles ir žvakes, kasdienybės. Dėl savo kompaktiškumo ir lengvumo, jie yra ypač patogūs nešiotis. Norintiems įvairinti prekybą šiais produktais, rekomenduojame apsilankyti Merkandi - tai didmeninės prekybos žiebtuvėliais platforma, kurioje galima rasti daugybę pasiūlymų iš patikimų tiekėjų.

Pirkite žiebtuvėlius urmu ir sutaupykite laiko bei pinigų

Mūsų B2B prekybos platformoje žiebtuvėlių pirkimas urmu yra ne tik paprasta, bet ir patogi procedūra. Čia galite rasti geriausius pasiūlymus iš skirtingų šalių visame pasaulyje ir papildyti žiebtuvėlių atsargas už itin konkurencingas kainas. Be to, mūsų asortimente rasite platų modelių ir dizainų pasirinkimą, kuris padės jūsų prekybai tapti dar patrauklesnei klientams.

Merkandi yra platforma, kuri sujungia pirkėjus ir pardavėjus. Pradėkite nuo sąskaitos sukūrimo ir prisijunkite prie mūsų vartotojų - tai pirmas žingsnis, plėtojant jūsų verslo tinklą ir ieškant patikimų tiekėjų. Su mumis rasite reikiamus žiebtuvėlių tiekėjus be jokio vargo. Mūsų platforma veikia keliomis kalbomis, todėl bendravimas su tiekėjais iš skirtingų šalių bus lengvas ir paprastas. Nebijokite kalbos barjerų ar didelių atstumų - su Merkandi galite atlikti pirkimus bet kur ir bet kada.

Didmeninė prekyba žiebtuvėliais - atraskite patikimus tiekėjus be vargo

Sukūrę paskyrą Merkandi, turėsite prieigą prie tiekėjų kontaktų. Tai suteiks galimybę tiesiogiai bendrauti su jais ir aptarti sandorio smulkmenas. Prieš atlikdami pirkimą, įsitikinkite, kad esate visapusiškai informuoti. Merkandi garantuoja jūsų sandorių saugumą, todėl bendradarbiaujame tik su patikrintais ir aukščiausiai įvertintais pardavėjais. Jums nereikia jaudintis dėl nepatikimų tiekėjų.

Prisijunkite prie Merkandi ir įsigykite žiebtuvėlius didmenomis po patraukliomis sąlygomis. Pasirinkite iš gausybės pasiūlymų ir papildykite savo prekių asortimentą kokybiškais produktais. Plėstokite savo verslo tinklą, užmegzkite naujus verslo ryšius ir padidinkite savo verslo sėkmės galimybes. Nekantrinkite, jau šiandien susikurkite paskyrą mūsų prekybos platformoje!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.