FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
5 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Atsiliepimai

Tai gera svetainė dirbti kaip prekybininkas ir didmenininkas. Potencialus klientas gali susisiekti su jumis svetainėje arba tiesiogiai telefonu. Labai rekomenduoju visiems.

Gytis Labakojis

Viskas labai profesionaliai ir patikimai veikia, labai aiski platforma dirbti su klientais. Pirma pardavima pavyko atlikti vos per 2 dienas aktyviai emus kelti asortimenta. Rekomenduoju!

UAB Eimeta

Jie visada greitai reaguoja ir puikiai sprendžia problemas. Lengvas bendravimas. Niekada neturėjau problemų su šia platforma, labai rekomenduoju ją visiems.

Monika Grubliauskaitė

Visada viskas gerai, jei kartais iškyla problema skambinu ir ji išsprendžiama. Jaučiuosi gerai jūsų kompanijoje. Čia nesunku rasti produktų ar medžiagų gaminiams gaminti.

Marius Mozeika

Tikrai stipri platforma reklamuotis ir užmegzti naujus prekybinius ryšius. Viskas suprantama ir aišku. Linkiu sėkmės tobulėjant ir siekiant geresnių rezultatų.

Žydrūnas Ambrazaitis

Puiki vieta rasti patikimus pirkėjus iš viso pasaulio, rasti naujų tiekėjų, kuriais galite pasitikėti, nes mums labai svarbu gauti originalias prekes.

Tadas Žukauskas

Radau čia daug puikių įmonių ilgalaikiam bendradarbiavimui. Esu labai patenkinta visomis paslaugomis. Gera kaina ir gera kokybe.

Vita Am

Radau vertingų partnerių, su kuriais sudariau daug sėkmingų sandorių. Tai geriausia mano žinoma platforma didmenininkams rasti pasaulyje. Ačiū

Mantas Dob

Puiki platforma prekybai ir tiekimo grandinei. Iš pradžių buvau kiek įspūdingas, bet dabar matau, kad tai veikia. Ten mane pakvietė partneris ir tikrai rekomenduočiau kitiems.

Gintaras Stapulionis

Tai geriausia didmenininkų platforma greitai parduoti ir įgyti naujų klientų !!! Parduotuvės parduotuvė yra puiki svetainė ieškant naujų tiekėjų ...

Renata Narkunaite

Iš pradžių buvau šiek tiek skeptiškas, bet po kurio laiko Merkandi dėka mano pardavimai auga kaip piktžolė. Šiuo metu tai yra mano pagrindinė rinkodaros ir pardavimo platforma:)

Simonas Palevicius

Jūsų įmonė puikiai tinka rasti mano verslo partnerius - geriausią platformą, kokią tik esu matęs. Dėkoju už visą paramą ir linkiu kuo geriausios sėkmės.

Guoda Hister

„Merkandi“ yra puiki platforma tiems, kurie nori susirasti naujų verslo partnerių. Prieiga prie platformos palengvina naujus klientus. Raskite tiekėjus ir prekes ne tik savo vietinėje rinkoje. Bendradarbiaudami su Merkandi turime nemokamą prieigą prie daugybės produktų mažomis kainomis.

Veronika Ivanaviciute

Mes jau kelerius metus naudojame merkandi.com. Viskas teisinga, platforma veikia puikiai. Aš sudariau tikrai puikių pasiūlymų ir radau tiekėjų ilgam laikui.

Agne Joksaite

Džiaugiuosi jūsų svetaine, nes ji man padeda parduoti visus savo produktus visoje Europoje. Labai ačiū Merkandi ir tikiuosi, kad taip bus visą laiką.

Helmutas Stankevicius

Svetainė yra labai paprasta naudoti, nuostabi paslauga! Tai labai gera platforma didmeninei prekybai. Pokalbių klientų aptarnavimas yra greitas ir efektyvus.

Dmitrij Popov

labai gera svetainė pasauliniam verslui susieti lengva rasti produktus atsargose ir didmeninėje prekyboje paprasta naudoti ir lengvai sudėti oderius Rekomendavau prisijungti prie šios svetainės sukurti pasaulinius verslus

HAFEEZ AQIB

Kas man ypač patinka svetainėje, tai pasiūlymų įvairovė. Čia galite rasti beveik viską ir turėti daug galimybių susitarti

Staley Saher

Puiki platforma ieškant didmeninių prekių pasiūlymų Jūsų įmonei, taip pat galimybė skelbti savo pasiūlymus. Daug pasiūlymų iš viso pasaulio.

Grzegorz Janke "DRAGON CARPARTS"

Manau, kad platforma yra labai įdomi! Kas gali būti geriau: 1. Sukurkite skelbimų rinkinį visoms Europos šalims kartu. Tarkime su 15-20% nuolaida, jei klientas renkasi visas Šengeno šalis. Arba kokį panašų rinkinį 2. Prisegti failai turėtų būti geriau matomi. Nė vienas iš mano klientų nesupranta, kad prie aprašymo esančiame priede yra pridėtas prekių sąrašas. 3. Klientams būtų daugiau pasitikėjimo, jei atsiras galimybė atsiskaityti per platformą! Su tam tikru komisiniu, bet su tam tikromis garantijomis…

Bohdan Kalynovskyi

Nuoširdžiai rekomenduojame Merkandi platformą. Jos dėka įgijome naujų bendradarbiavimo ir surinkimo taškų. Mokestis atitinka svetainės siūlomų paslaugų kokybę.

Natalia

Žaviuosi aukštu profesionalumu tikrinimo procese ir vartotojų informavimu apie sukčius, paprastu susirašinėjimo ir užsakymo procesu, tačiau abejotinu mokamų paslaugų efektyvumu.

Yevgeniy Sydorenko

Turiu pasakyti, kad tai puiki patirtis naudojant jūsų svetainę, o gauti kontaktus su didmenininkais – tai nuostabi patirtis... Šilti linkėjimai...

AYODEJI TIAMIYU

Labai džiaugiuosi informacija apie pardavėjus. Lengva prieiga prie paieškų, nes svetainėje yra daug įdomių dalykų.

Demba Ndiaye

Esu labai dėkingas jums, kad suteikėte man tokią puikią prieigą prie akcijų. Tai puiki galimybė tobulėti ir sunkiai dirbti mano versle

Ivanka Georgieva

Puiki platforma prekybai įvairiomis prekėmis. Ir didmeninei prekybai, nes visiems yra ką nusipirkti, o įdomiausia, kad Merkandi remia labai bendradarbiaujanti.

Davor Perošević

Dėl naujų kontaktų Merkandi galėjome pasiūlyti savo atsargas įvairiems mažmenininkams Europoje. Užmegzkite gerus kontaktus ir kitose srityse.

Luca Federici

Merkandi dėka sutikau daug tiekėjų ir klientų Ir aš rekomenduoju tai visiems Luiso kontaktams ir artimiems draugams. Ačiū Merkandi

Abdelkarim Benhadi

Nesigailiu dėl pirkinio. Labai lengvas susisiekimas su didmenininkais ir aiški svetainė. Merkandi dėka naujų didmenininkų paieška tapo daug paprastesnė ir greitesnė. Rekomenduoju

Aleksandra Rylska

Merkandi dėka įgijau naujų klientų, su kuriais jau pradėjau ilgalaikį bendradarbiavimą. Rekomenduoju ir skatinu susikurti paskyrą, nes tai tikrai verta

Grzegorz Górecki
Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.