Happy saleHappy sale
-30%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
20 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Virš 45 tūkstančio patenkintų vartotojų

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Atsiliepimai

Tikrai stipri platforma reklamuotis ir užmegzti naujus prekybinius ryšius. Viskas suprantama ir aišku. Linkiu sėkmės tobulėjant ir siekiant geresnių rezultatų.

Žydrūnas Ambrazaitis

Puiki vieta rasti patikimus pirkėjus iš viso pasaulio, rasti naujų tiekėjų, kuriais galite pasitikėti, nes mums labai svarbu gauti originalias prekes.

Tadas Žukauskas

Radau čia daug puikių įmonių ilgalaikiam bendradarbiavimui. Esu labai patenkinta visomis paslaugomis. Gera kaina ir gera kokybe.

Vita Am

Puiki platforma prekybai ir tiekimo grandinei. Iš pradžių buvau kiek įspūdingas, bet dabar matau, kad tai veikia. Ten mane pakvietė partneris ir tikrai rekomenduočiau kitiems.

Gintaras Stapulionis

Tai geriausia didmenininkų platforma greitai parduoti ir įgyti naujų klientų !!! Parduotuvės parduotuvė yra puiki svetainė ieškant naujų tiekėjų ...

Renata Narkunaite

Iš pradžių buvau šiek tiek skeptiškas, bet po kurio laiko Merkandi dėka mano pardavimai auga kaip piktžolė. Šiuo metu tai yra mano pagrindinė rinkodaros ir pardavimo platforma:)

Simonas Palevicius

Jūsų įmonė puikiai tinka rasti mano verslo partnerius - geriausią platformą, kokią tik esu matęs. Dėkoju už visą paramą ir linkiu kuo geriausios sėkmės.

Guoda Hister

„Merkandi“ yra puiki platforma tiems, kurie nori susirasti naujų verslo partnerių. Prieiga prie platformos palengvina naujus klientus. Raskite tiekėjus ir prekes ne tik savo vietinėje rinkoje. Bendradarbiaudami su Merkandi turime nemokamą prieigą prie daugybės produktų mažomis kainomis.

Veronika Ivanaviciute

Mes jau kelerius metus naudojame merkandi.com. Viskas teisinga, platforma veikia puikiai. Aš sudariau tikrai puikių pasiūlymų ir radau tiekėjų ilgam laikui.

Agne Joksaite

Džiaugiuosi jūsų svetaine, nes ji man padeda parduoti visus savo produktus visoje Europoje. Labai ačiū Merkandi ir tikiuosi, kad taip bus visą laiką.

Helmutas Stankevicius

Svetainė yra labai paprasta naudoti, nuostabi paslauga! Tai labai gera platforma didmeninei prekybai. Pokalbių klientų aptarnavimas yra greitas ir efektyvus.

Dmitrij Popov

Šioje platformoje esu 60 dienų ir jaučiuosi puikiai, kai kurioms prekėms radau puikių kokybės ir kainos pasiūlymų net ir man, kaip privačiam asmeniui.

Annamaria Mascolo

Iš esmės tai labai graži platforma, reikia rasti daug kontaktų, tačiau mažas minusas yra tas, kad mes negarantuojame, kad šie kontaktai yra patikimi. Iš pradžių maniau, kad galime pirkti per šią platformą ir kad būtent platforma valdo sandorį, kad būtų užtikrinta klientų apsauga. Bet tai ne viskas, yra daug kontaktų, bet geriausia yra ieškoti tiekėjų, į kuriuos galite kreiptis, kad iš tikrųjų patvirtintumėte jų rimtumą. Apskritai šioje platformoje man pavyko atrasti keliolika kontaktų.

Ornelstel

Tai labai plati platforma, kaip didmenininkui ji man labai padeda mano versle, sutinku daug žmonių visoje Europoje neįtikėtinomis kainomis, rekomenduoju 100% x 100%.

KinGSTocK Chaibi slu

Pasiūlymų publikavimas vyksta puikiai. Jei gavome pranešimą iš kliento, tai matome prisijungę prie Merkandi. Taip pat gauname el. laišką, kad galėtume greitai atsakyti į žinutes.

Muslum Durmus

Greitas atsakymas ir geras aptarnavimas! Platus įvairių produktų asortimentas visame pasaulyje. Greitai išbandysiu pardavimo variantą!

Sem van Eijndhoven - Return Trading

Super

Toprak Sedar

Labai patenkintas Merkandi, mano pasiūlymai gali pasiekti visą pasaulį. Pasiūlymai automatiškai skelbiami keliomis kalbomis, tai labai įdomu.

Sofia Franco

Unikali paslauga, nesvarbu, ar parduodate, ar perkate profesionalią platformą. Kaip pardavėjui, Merkandi suteikia jums erdvę, kurioje pirkėjai visame pasaulyje jus atpažįsta.

Akram DJEBBARI

Tikrai gerai atlikta svetainė, pagalba prireikus, patikimi pardavėjai, man labai patinka.Rekomenduoju, nes gali pirkti ir privatūs asmenys, ne tik įmonės

Maria Zarriello

Esame užsiregistravę daugiau nei mėnesį ir sulaukėme daug užklausų prekėms bei sutikome naujų potencialių klientų. Labai rekomenduoju platformą. – Italijos verslas

Giovanni Pomo

Puiki svetainė didmenininkui, klientų aptarnavimas greitai reaguoja, galimybė pradėti turėti gerą klientų tinklą, Labai rekomenduoju.

cfy

Viskas tiesiog TOBULU!! Turiu pasakyti ypatingus komplimentus jūsų ryšių su klientais skyriui. Ačiū, kad esate toks profesionalus ir draugiškas. Darykite viską, ką darote, kad toks išliktumėte. Su mano asmenine pagarba ir geriausiais linkėjimais! Osmanas TURKMENAS

Osman Turkmen

Labai ačiū už prieigą prie platformos. Malonus aptarnavimas ir puikūs žmonės. „Mekandi“ platformos dėka gavau prieigą prie daugelio produktų. Labai ačiū.

Jakub Dziedziński

Manau, kad tai geriausia didmeninės prekybos svetainė. Puiki galimybė tokiems pardavėjams kaip mes. Puikūs pasiūlymai, kurių nėra kitose platformose. Esu labai patenkinta savo pasirinkimu.

DIACONU PETRICA

Merkandi platforma gali būti puiki pradžia kiekvienam (mažmenininkui / gamintojui / didmenininkui), norinčiam pradėti B2B veiklą. Mano asmeninė patirtis buvo labai teigiama.

Paris Pentaliotis

Aš esu labai laimingas. Merkandi yra puiki platforma parduoti ir įsigyti didmeninių pirkimų iš patikimų tiekėjų. Labai rekomenduoju.

Marcin Stadryniak

Gera platforma verslui .. Merkandi dėka užmezgėme vertingų verslo kontaktų. Rangovų vertinimo sistema taip pat yra naudinga. Verta čia apsilankyti!

Mariusz Żarkowski

Jei yra kokių nors problemų, jie padės greitai išspręsti problemą. Bendravimas telefonu visada buvo labai draugiškas ir paslaugus. Galiu tik rekomenduoti.

TarikD

geras aptarnavimas telefonu, patogus susisiekimas telefonu, draugiškas, paprasta naudotis sistema, pasiūlymus galima įkelti labai paprastai!

MetRe Tec GmbH
Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.

;