FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
20 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Pasiūlymo aprašymas

Galingas, individualus ir visada susijęs.
"Samsung OmniaII I8000" yra puikus daugiafunkcis telefonas ir nepalieka nieko pageidaujamo. Intuityvus naudoti mobilusis telefonas su jutikliniu ekranu su 8 GB atmintimi suteikia daug galimybių individualistams ir unikalumui. Naudojant "Windows Mobile®" 6.5* pagrįstą išmanųjį telefoną, prieiga prie el. pašto, kalendoriaus duomenų ir kontaktų yra nepertraukiama. Duomenų turbo WLAN, HSDPA ir HSUPA dėka jis greitai tampa mobiliuoju biuru. Visos svarbios "Office" taikomosios programos pasiekiamos bet kuriuo metu. Net po darbo elegantiškas išmanusis telefonasOmniaII I8000 toli gražu nesibaigė. Su 5 megapikselių kamera, MP3 grotuvu ir iš anksto įdiegtais 3D žaidimais išmanusis telefonas visada sumažina puikią figūrą. "Samsung OmniaII I8000" - visada prijungtas, visada efektyvus.
*Kitose šalyse šis produktas pristatomas su "Windows Mobile 6.1".

Matykite viską - visur
Sunku patikėti, bet tiesa: modernus itin puikus 9,4 cm (3,7 colio) AMOLED "Omnia II" ekranas. Rankoje yra nuostabios liuminescencijos ir ryškių, akį traukiančių spalvų pasaulis. Naudodami WVGA skiriamąją gebą galite nepaprastai aiškiai peržiūrėti tinklalapius, nuotraukas ir vaizdo įrašus. Nesvarbu, kur esate, aukštos kokybės "Omnia II" ekranas užtikrina aiškų ekraną net tiesioginiuose saulės spinduliuose. Jei nelaikytumėte jo rankose, niekada nepatikėtumėte savo akimis.

Juo galima lengvai manipuliuoti. Teigiama prasme.
Ar kada nors buvote išduotas savo pirštais, kai naršėte per jutiklinį ekraną? "Omnia II" apsaugo nuo nusivylimo didesnėmis piktogramomis ir paprastesniu išdėstymu, kad vartotojo patirtis būtų itin optimali. Naujoviškas kubas ir 3D vartotojo sąsajos yra ne tik praktiškos, bet ir daug smagesnės, todėl kelių užduočių atlikimas yra lengvesnis nei bet kada anksčiau. Pažangi "Omnia II" lietimo technologija užtikrina žaibišką atsaką liečiant.

Didelis našumas intensyviam naudojimui
"Omnia II" apima kelių kodekų palaikymą, kad būtų galima be vargo konvertuoti failus. Taip pat galite taupyti energiją visą dieną. Telefone yra keičiama 1,500 mAh talpos baterija, užtikrinanti ypač ilgą baterijos veikimo laiką ir ilgesnį daugialypės terpės naudojimą, todėl galite saugoti virtualų turinio lobyną, kad galėtumėte pasiekti keliaudami. "Omnia II" jums pasirodys bet kuriuo metu: budėjimo laikas yra 430 valandų, o pokalbių laikas - 10 valandų.

Jūsų rankose yra biuro programa.
Galite peržiūrėti ir redaguoti dokumentus naudodami "Microsoft Office", sklandžiai ir visą parą gauti dabartinius el. laiškus ir tinkinti savo mobilųjį biurą naudodami pasirinktas trečiųjų šalių programas. Galite maksimaliai išnaudoti savo mobiliojo biuro patirtį naudodami WM 6.5 naujinimą namuose.

Įeikite į žaidimą su "Omnia II".
Atsipūskite nuo savo mobiliojo biuro ir apsilankykite pasaže. Lietimui ir judesiui jautrūs žaidimai, tokie kaip "Asphalt 4", "Crayon Physics" ir "Dice", yra integruoti į "Omnia II", todėl jūs nedirbate per daug sunkiai. Rinkitės iš įvairių žaidimų ir likite įsižeminę namuose ir kelyje.

Užfiksuokite kiekvieną tobulą akimirką – tobulą
"Omnia II" turi 5 MP kamerą su dvigubos galios šviesos diodu, kuris pateikia nuostabias nuotraukas. Besijuokiančių žmonių kadrai, panoraminės nuotraukos, veiksmo ir mozaikos nuotraukos bet kuriuo metu pateks tiesiai į paveikslą. Taip pat galite įrašyti svarbiausius viso gyvenimo įvykius kaip įspūdingą, į DVD panašų (480p) vaizdo įrašą. Moderniausi vaizdo įrašų redagavimo įrankiai suteikia galią padaryti juos tobulus.

Sekite telefoną.
Įsivaizduokite, kad pasiklydote. Pasitikėkite "Omnia II". Su automobilio ir pėsčiųjų kortelėmis rasite savo kelią, nesvarbu, kiek kartų pasukote ratais. Galite tiksliai matyti konkrečias vietas naudodami realų vaizdą 3D formatu su orientavimo priemonėmis. Šiuolaikinė ekskursija suteikia naudingos informacijos, kad kelias taptų vaikų žaidimu.

Trumpai tariant: kas yra "Amoled" ir kaip veikia technologija

AMOLED yra angliško termino "Active Matrix Organic Light Emitting Diode" santrumpa ir gali būti išversta į vokiečių kalbą kaip "Organiniai šviesos diodai su aktyvia matrica". Paprasčiau tariant, tai yra elektroniniai komponentai, kuriuose organiniai šviesos diodai apšviečiami atskirai, kai naudojama įtampa. Kita vertus, skystieji kristalai, naudojami įprastuose mobiliųjų telefonų ekranuose, galiausiai tarnauja tik kaip spalvotas šviesos filtras, todėl jiems reikalingas papildomas apšvietimas.

Šiuo metu naujos kartos ekranus gaminti yra dar sudėtingiau. Čia taip pat brangūs daiktai turi savo kainą, todėl nepalyginamai geresnis naujų ekranų vaizdo įspūdis iš pradžių buvo pasirinktas tik mobiliojo telefono modelisNemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.