FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
2 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Prekės internetu didmena

(159 pasiūlymai)

Jeigu ieškote patogios ir prieinamos didmeninės prekybos internetinėse parduotuvėse, Merkandi - tai puiki vieta jums. Mūsų B2B prekybos platforma siūlo platų asortimentą iš patikimų tiekėjų už konkurencingesnes kainas. Rasite viską, ko reikia vienoje vietoje ir mėgaukitės didmenine prekyba internetu.

Didmeninė prekyba internetinėse parduotuvėse - laikas patogiems pirkiniams

Rasti patikimas didmeninės prekybos internetines parduotuves gali būti sunku. Todėl Merkandi yra čia, kad padėtų. Mūsų platforma sujungia pirkėjus su pardavėjais iš viso pasaulio, todėl lengva rasti reikiamus produktus už itin mažas kainas. Nesvarbu, ar ieškote drabužių, elektronikos ar namų apyvokos prekių, galite rasti viską Merkandi.

Mūsų prekybos platforma yra lengva naudotis ir naršyti. Tiesiog susikurkite paskyrą ir pradėkite naršyti galimus pasiūlymus. Galite ieškoti pagal kategoriją, kainą ar vietą, kad rastumėte geriausius pasiūlymus savo verslui. Tai paprasta ir patogu. Su Merkandi, galite sutaupyti laiko ir pinigų, apsipirkinėdami didmeninės prekybos produktus internetu.

Didmeninė prekyba internetu - raskite viską, ko reikia vienoje vietoje

Merkandi siūlo platų produktų asortimentą iš patikimų didmenininkų. Mūsų pardavėjai yra patikrinti ir patvirtinti, užtikrinant, kad gausite aukštos kokybės produktus už konkurencingas kainas. Išplėskite savo kontaktų tinklą ir raskite patikimus tiekėjus iš viso pasaulio. Su mūsų daugiakalbe platforma galite bendrauti su pardavėjais iš skirtingų šalių be jokių kalbos barjerų. Tai palengvina naujų tiekėjų paiešką ir naujų verslo partnerių radimą. Su Merkandi, galite kelti savo didmeninę prekybą internetu į kitą lygį.

Nepaleiskite pro šalį patogumo ir prieinamumo, kurį suteikia didmeninė prekyba internetu. Užsiregistruokite Merkandi paskyrą jau šiandien ir pradėkite mėgautis mūsų prekybos platformos teikiamais privalumais. Rasite viską, ko reikia vienoje vietoje ir susisieksite su patikimais didmenininkais iš viso pasaulio. Pirkite saugiai. Pradėkite apsipirkti dabar ir atraskite begalines didmeninės prekybos internetinėse parduotuvėse galimybes.

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.