Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Namų dekoras didmena

(211 pasiūlymai)

Ar esate mažmenininkas? Pasiūlydami platų namų dekoro produktų asortimentą, galite pritraukti daugiau klientų ir padidinti pardavimus. Pasinaudokite daugybe galimybių ir prisijunkite prie mūsų. Jei ieškote didmeninės prekybos dekoru tiekėjų, Merkandi yra puiki vieta jums. Čia rasite įvairių stilingų produktų iš patikimų tiekėjų už puikias nuolaidas.

Didmeninė prekyba dekoru - geriausi pasiūlymai mažmenininkams

Merkandi yra B2B prekybos platforma, sujungianti pirkėjus su pardavėjais iš viso pasaulio. Čia rasite platų namų dekoravimo reikmenų, įskaitant baldus, sienų dekoracijas, apšvietimą ir daugiau. Ar ieškote modernaus, vintage ar rustiško namų dekoro, Merkandi rasite geriausius pasiūlymus savo verslui.

Mūsų platforma siūlo patogią naudotojo sąsają, leidžiančią lengvai naršyti tarp turimų pasiūlymų. Galite filtruoti rezultatus pagal kategoriją, kainų diapazoną ir vietą, kad būtų patogu rasti tai, ko ieškote. Su Merkandi galite lengvai palyginti kainas ir pasirinkti geriausius pasiūlymus savo verslui. Nebekitšvaikščioti ieškodami naujų tiekimo šaltinių. Darykite tai su mumis.

Didmeninė namų dekoravimas - gaukite puikių nuolaidų įvairiems produktams

Norėdami pradėti pirkti didmeninę namų dekorą, susikurkite paskyrą Merkandi. Tai suteiks jums prieigą prie išskirtinių pasiūlymų ir leis peržiūrėti tiekėjų kontaktinius duomenis. Tada galite tiesiogiai bendrauti su jais, aptarti sandorio sąlygas ir atlikti pirkimą.

Merkandi yra patikima platforma, dirbanti tik su patikrintais pardavėjais. Mes užtikriname turimų produktų kokybę ir autentiškumą, todėl galite pirkti su pasitikėjimu. Taip pat siūlome saugų ir patogų mokėjimo sistemą, leidžiantį lengvai atlikti sandorius.

Nepaleiskite proga išplėsti savo produktų asortimento ir pritraukti daugiau klientų aukštos kokybės namų dekoro produktais. Susisiekite su pardavėjais iš viso pasaulio nebijodami kalbos barjerų. Mūsų prekybos platforma yra daugiakalbė, todėl nebus jokių bendravimo problemų. Užsiregistruokite šiandien ir pradėkite pirkti didmeninę namų dekorą už puikias nuolaidas Merkandi!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.