FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
1 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Nepristatytų Paketų Išpardavimas

(388 pasiūlymai)

Nepristatyti paketai gali būti unikalių daiktų lobis. Tarp jų galite rasti daugybę įdomių produktų, kurie sužadins jūsų klientų susidomėjimą. Jei ieškote puikių pasiūlymų ir unikalių produktų, patikrinkite Merkandi siūlomas galimybes. Atraskite nuostabias progas ir lengvai prieikite prie paslėptų brangakmenių už žymiai sumažintas kainas. Jei esate mažmenininkas, tai yra puiki vieta jums. Pasinaudokite savo galimybe augti.

Nepristatyti paketai - raskite puikius pasiūlymus savo verslui

Nepristatyti paketai yra daiktai, kurie niekada nebuvo pristatyti numatytiesiems gavėjams. Juose dažnai būna įvairių produktų, nuo elektronikos iki drabužių ir namų apyvokos daiktų. Pirkti nepristatytus paketus galite atrasti paslėptus brangakmenius ir rasti puikius pasiūlymus. Pirkti nepristatytus paketus, kad praturtintumėte savo asortimentą aukštos kokybės produktais. Tai yra galimybės, kurių negalite praleisti.  

"Pamirštų" paketų aukcionai šiuo metu yra labai populiari tarp mažmenininkų ir "proga.lt" mylėtojų. Jie leidžia jums dalyvauti aukcione ir konkuruoti su kitais pirkėjais dėl geriausių pasiūlymų. Su Merkandi galite lengvai dalyvauti tokiuose aukcionuose ir pasiekti platų nepristatytų paketų asortimentą. Pirkti už žymiai sumažintas kainas!

"Pamirštų" paketų aukcionas - gaukite unikalius daiktus už mažiau

Dalyvavimas "pamirštų" paketų aukcionuose yra paprasta. Visa, ko jums reikia, tai sukurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tada galite susisiekti su pasirinktu tiekėju ir atlikti pirkimą. Tai paprastas ir patogus būdas pirkti įvairių kategorijų produktus už itin mažas kainas. 

Pirkdami nepristatytus paketus per Merkandi, galite rasti unikalius daiktus, kurių negalima rasti kitur. Šie paketai dažnai būna mišrių, naujų ir naudotų daiktų, leidžiantys jums atrasti paslėptus brangakmenius ir pridėti unikalius produktus į savo inventorių.

Nepaleiskite progos pirkti nepristatytus paketus ir rasti puikius pasiūlymus. Sukurkite paskyrą Merkandi ir pradėkite tyrinėti "pamirštų" paketų aukcionų pasaulį. Su plačiu paketų asortimentu, tikrai rasite unikalius daiktus už mažiau. Pradėkite dabar ir atraskite paslėptus brangakmenius!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.