HAPPY SALE HAPPY SALE
-30%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Pagalvių didmeninė prekyba

(2877 pasiūlymai)

Pagalvės yra neatsiejama kiekvieno miegamojo dalis. Jos ne tik papuošia erdvę, bet ir garantuoja komfortą miego metu. Todėl jos yra esminė kiekvieno pardavėjo prekių asortimento dalis. Merkandi platformoje galite atrasti didmeninės prekybos pagalvėmis pasiūlymus už itin patrauklias kainas. Pasinaudokite gausybe pasiūlymų mūsų B2B prekybos platformoje, praplėskite savo prekių asortimentą aukštos kokybės produktais ir pritraukite dar daugiau klientų. 

Didmeninė prekyba pagalvėmis - patogus ir ekonomiškas sprendimas

Mūsų B2B prekybos platformoje Jūsų laukia daugybė puikių pagalvių pasiūlymų, suformuotų pasaulinio lygio tiekėjų. Merkandi dėka, galite lengvai surasti patikimus pagalvių tiekėjus savo verslui. Peržiūrėkite prieinamus pasiūlymus ir pasirinkite tuos, kurie atitinka Jūsų poreikius. Tarp mūsų pasiūlymų rasite tiek klasikinius, tiek dekoratyvinius modelius, skirtingų dydžių, formų ir užpildų. Galite rinktis iš produktų, užpildytų plunksnomis, pūkuotais ar sintetiniais materiais.

Įsigydami pagalves didmeninėmis partijomis, galite sumažinti išlaidas ir padidinti savo pelną. Merkandi platformoje rasite pasiūlymų su drastiškai sumažintomis kainomis, kurios leis praturtinti savo prekių asortimentą naujais produktais. Galite pasirinkti iš išpardavimų, likvidacijos atsargų ir grąžinamų prekių. Tai visi puikūs būdai įsigyti pagalves dideliais kiekiais už itin patrauklias kainas.

Didmeninė pagalvių prekyba - įsigykite už mažesnes kainas

Norint atlikti pirkimą, būtina susikurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai leis jums gauti tiekėjų kontaktus ir tiesiogiai su jais derėtis dėl sandorio sąlygų. Mes siekiame palengvinti vartotojų bendravimą ir skatinti naujų verslo ryšių užmezgimą.

Merkandi gali padėti rasti naujus partnerius jūsų verslui. Bendraukite su tiekėjais iš įvairių šalių ir lengvai pasiekite geriausius pasiūlymus. Viskas, ko reikia - sukurti paskyrą. Pasinaudokite Merkandi teikiamomis unikalios galimybėmis ir įsigykite didmenines pagalves už patrauklias kainas.

Patikimi tiekėjai laukia jūsų mūsų prekybos platformoje. Nepraleiskite progos ir prisijunkite prie registruotų vartotojų bendruomenės. Tai suteiks jums galimybę pasiekti įvairiausius pasiūlymus ir užmegzti naujus verslo ryšius. Papildykite savo asortimentą aukštos kokybės pagalvėmis už patrauklias kainas su Merkandi!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.