FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
10 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Sodo prekės didmena

(121 pasiūlymai)

Turėti gražų sodą yra malonumas, kuriuo mėgaujasi daugelis žmonių. Kad jis būtų dar gražesnis, verta jį papuošti sodo priedais. Merkandi rasite daugybę pasiūlymų su sodo priedų didmeninė prekyba. Jie gaunami iš patikimų tiekėjų, esančių įvairiose šalyse visame pasaulyje. Galite pigiai pirkti aukštos kokybės sodo priedus, taip sutaupyti daug pinigų.

Didmeninė sodo dekoracija - puiki produktų selekcija būtent jums

Merkandi rasite įvairių formų, dydžių ir medžiagų sodo priedų. Galite rinktis tarp keraminių figūrėlių, betoninių statulų ar medinių dekoracijų. Taip pat yra metalo skulptūrų ir dekoracijų, lauko apšvietimas, paukščių šėryklos, sodinukai ir daugiau. Kiekvienas produktas pasiruošęs jums už didmeninę kainą, todėl galite sutaupyti daug ir pigiai pirkti sodo dekoracijas.

Merkandi siūlo puikią prekių selekciją, gautą iš likvidacijos atsargų, perviršinio ar grąžintų klientų. Visi jie yra aukštos kokybės, todėl galite būti tikri, kad jie patiks jūsų klientams. Nepaleiskite progos praturtinti savo pasiūlymą ir išsiskirti iš konkurencijos.

Didmeninė sodo dekoracija - raskite viską, ko jums reikia Merkandi

Jei jums reikia patikimo sodo priedų šaltinio, Merkandi yra puiki jums skirta sprendimas. Mūsų B2B prekybos platforma jungia pirkėjus su pardavėjais iš įvairių šalių visame pasaulyje. Sukūrę paskyrą, galite lengvai ir greitai naršyti turimus pasiūlymus ir susisiekti su pasirinktu tiekėju. Tai reiškia, kad galite tiesiogiai susisiekti su didmenininku ir derėtis dėl palankių sandorio sąlygų.

Mūsų platforma yra prieinama daugelyje kalbų, todėl bendravimas su tiekėjais iš įvairių šalių yra daug paprastesnis. Jums nereikia rūpintis kalbos barjeru. Mes už jus tai atlikome.

Pasirinkite Merkandi ir išplėskite savo prekių asortimentą. Pasinaudokite daugybe pasiūlymų, esančių mūsų platformoje, ir pirkti sodo priedus už stipriai sumažintas kainas. Su mumis jūs sutaupysite laiko ir pinigų. Taip pat galėsite užmegzti naujus verslo ryšius ir išplėsti savo kontaktų tinklą. Nedvejokite ir prisijunkite prie mūsų dabar!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.