FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
6 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Istempamų Džinsų Platintojai

(13 pasiūlymai)

Istempami džinsai yra populiari pasirinktis daugeliui žmonių dėl jų patogumo ir universalumo. Jei norite juos pridėti prie savo asortimento, „Merkandi“ siūlo plačią didmeninės prekybos modelių pasirinkimą puikiomis kainomis. Naršykite pasiūlymus iš tiekėjų visame pasaulyje ir pasirinkite geriausius savo verslui. 

Istempamų džinsų didmeninė prekyba - platūs patrauklių variantų pasirinkimai

„Merkandi“ galite rasti įvairių stilių ir dydžių istempamų džinsų iš skirtingų tiekėjų vienoje vietoje. Mūsų B2B prekybos platforma siūlo daugybę sandorių dėl didelių kiekių kokybiškų modelių už labai sumažintas kainas. Tai leidžia jums sutaupyti išlaidų ir padidinti pelno maržas.

Urmi džinsai yra amžinos mados aksesuaras, ir mes turime platų didmeninės prekybos pasirinkimą, iš kurio galite pasirinkti. Ar ieškote klasikinių mėlynų džinsų ar madingų spalvotų, rasite juos mūsų platformoje. Perkant didmeninėmis partijomis, galite pasiūlyti savo klientams įvairių variantų, bet vis tiek išlaikyti konkurencingas kainas.

Didmeninės urmų džinsai - puikios kainos ir įvairovė

Norėdami atlikti pirkimą, tiesiog sukurkite paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai suteiks jums prieigą prie tiekėjų kontaktinių duomenų, leidžiant jums tiesiogiai bendrauti su jais. Aptarkite sandorio detales, pvz., Kainą, kiekį ir pristatymą, kad užtikrintumėte sklandų ir sėkmingą pirkimą.

Naudojantis „Merkandi“ istempamų džinsų didmeninei prekybai suteikia keletą privalumų. Pirma, mūsų platforma jungia jus su patikimais ir patikimais tiekėjais, užtikrinančiais produktų kokybę ir autentiškumą. Antra, „Merkandi“ yra prieinamas keliomis kalbomis, o tai palengvina bendravimą su pardavėjais iš skirtingų šalių.

Plėskite savo verslo tinklą ir didinkite savo sėkmės galimybes prisijungdami prie „Merkandi“. Pirkite iš likučių, perteklinių atsargų ar išpardavimų, kad mažiau mokėtumėte. Pasinaudokite geriausiais pasiūlymais dėl istempamų džinsų didmeninės prekybos ir būkite visada prieš savo konkurentus. Registruokitės dabar ir pradėkite naršyti daugybę nuolaidų, prieinamų mūsų prekybos platformoje!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.