HAPPY SALE HAPPY SALE
-30%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Pliažo rankšluosčių didmeninė prekyba

(108 pasiūlymai)

Artėjant karštoms, saulėtoms vasaros dienoms, Paplūdimio Rankšluosčiai tampa neatsiejama mūsų poilsio dalimi. Nebūtina būti prie jūros, - tiek ramus atsipalaidavimas baseine, tiek linksma pikniko diena parke reikalauja kokybiško ir patogaus paplūdimio rankšluosčio. Jei vedate verslą, tai puikus metas papildyti prekių asortimentą šiais sezoniniais daiktais. Siūlydami savo klientams platų aukštos kokybės paplūdimio rankšluosčių asortimentą didmeninėmis kainomis, galite pasiūlyti ne tik patrauklius produktus, bet ir konkurencingas kainas.

Didmeninė prekyba paplūdimio rankšluosčiais - pasiruošimas vasarai

Vasaros metu paklausa paplūdimio reikmenims smarkiai išauga, o vienas iš nuolat reikalingų daiktų yra paplūdimio rankšluostis. Perkant paplūdimio rankšluosčius dideliais kiekiais, galite pasinaudoti sezono paklausa ir užsitikrinti geriausius pasiūlymus. Siūlome platų asortimentą, nuo klasikinių juostelių ir vienspalvių iki linksmų raštų ir dizaino, kuris tiks kiekvienam.

Didmeninės rankšluosčių tiekimo galimybės yra puiki proga mažmenininkams. Kuo didesnis užsakymas, tuo patrauklesnė vienetų kaina, leidžianti jums pasiekti didesnę pelno maržą. Turime daugybę paplūdimio rankšluosčių variantų dideliems pirkimams, garantuojančius nuostabias galimybes be jokio kompromiso dėl kokybės.

Ekonomiški paplūdimio rankšluosčiai urmu - sutaupykite su mūsų pasiūlymais

Ar valdote kurortą, viešbutį su baseinu, prekybos centrą ar sporto klubą? Didmeniniai baseino rankšluosčių pirkimai gali užtikrinti, kad jūsų įstaiga bus tinkamai aprūpinta, o Jūs sutaupysite pinigų. Suprantame verslo specifiką ir siūlome didelius, kokybiškus ir patvarius baseino rankšluosčių užsakymus už konkurencingą kainą.

Dideliems objektams, tokiems kaip viešbučiai ir kurortai, reikalinga daugybė paplūdimio rankšluosčių. Suteikdami svečiams minkštumo ir sugėrimo galios papildytą paplūdimio rankšluostį, praturtinsite jų poilsio patirtį. Mūsų ekonomiški paplūdimio rankšluosčiai urmu - tai efektyvus būdas teikti šias paslaugas. Nepaisant žemų kainų, mūsų produktai išlaiko aukštą kokybę, garantuodami, kad jūsų svečiai bus patenkinti.

Ar ruošiatės vasaros sezonui, valdote viešbutį ar kurortą, ar tiesiog norite sutaupyti dideliame užsakyme, mūsų didmeninės prekybos paplūdimio rankšluosčių asortimentas yra platus. Pasirinkite variantą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Registruokitės ir pradėkite apsipirkimą jau dabar!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.