FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
8 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Darbo batai didmena

(26 pasiūlymai)

Apsauginiai batai yra vienas svarbiausių darbuotojų, dirbančių įvairiose pramonės šakose, apsauginių drabužių elementų. Jie ne tik saugo pėdas, bet ir užtikrina komfortą per ilgas darbo valandas. Tačiau jie gali būti gana brangūs. Todėl verta pasidomėti Merkandi pasiūlymu, kuriame yra didmeninė prekyba apsauginiai batai. Mūsų B2B prekybos platformoje rasite daugybę urmu apsauginiai batai iš patikimų tiekėjų iš viso pasaulio, prieinamų už labai mažas kainas.

Didmeninė prekyba apsauginiai batai - išsirinkite savo variantus

Merkandi rasite apsauginį obuolį, atitinkantį visus saugos reikalavimus, įvairių dydžių ir spalvų. Tai yra gerai žinomų prekių ženklų, tokių kaip Caterpillar, Timberland arba Dunlop, produktai. Apsauginių batų platintojai per mūsų prekybos platformą yra lengva ir patogu. Tuo pat metu tai labai pelninga. Galite sutaupyti iki keliolikos procentų palyginti su kitomis kainomis.

Viskas, ką reikia padaryti, tai pasinaudoti esamais pasiūlymais. Raskite geriausius apsauginių batų akcija savo verslui, derinkite sąlygas ir atlikite pirkimą. Tačiau, prieš pradėdami mėgautis mažesnėmis kainomis, sukurkite paskyrą Merkandi. Tik registruoti vartotojai gali tiesiogiai susisiekti su didmenininkais ir atlikti operacijas. Neregistruotiems gali tik naršyti pasiūlymus be galimybės jais naudotis.

Apsauginių batų didmeninės prekybos rinka - raskite geriausius pasiūlymus

Nesvaistyti laiko ieškodami patikimų apsauginių batų tiekėjų savarankiškai. Naudokitės Merkandi prekybos platforma, kuri garantuoja lengvą naudojimą ir greitą prieigą prie pigūs apsauginiai batai iš viso pasaulio. Mūsų daugiakalbė svetainė leidžia efektyviai ir saugiai bendrauti su didmenininkais iš skirtingų šalių, nepaisant atstumo ir kalbos barjerų.

Prisijunkite prie verslo savininkų bendruomenės, kuri jau atrado Merkandi sau. Atlikite pirkimus saugiai ir patogiai. Papildykite savo pasiūlymą kokybiškais apsauginiais batais, prieinamais už labai mažas kainas. Plėskite savo asortimentą ir pritraukite naujus klientus. Mūsų B2B prekybos platforma padės jums rasti tobulus apsauginius batus ir apsauginius botus darbuotojams, tuo pačiu kontroliuojant savo biudžetą. Nebeabejokite ir dabar sukurkite paskyrą Merkandi!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.