FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
10 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Crocs didmena

(22 pasiūlymai)

Nėra abejonių, kad patogūs Crocs jau įgijo kulto sekėjų. Juos dėvi moterys, vyrai ir vaikai visame pasaulyje, nepriklausomai nuo amžiaus ir drabužių stiliaus. Lengvų batų populiarumas neišblėsta iš sezono į sezoną, nepaisant kintančių tendencijų. Norite juos pirkti labai sumažinta kaina ir dideliais kiekiais? Pasinaudokite Merkandi pasiūlymu. Didmeninė prekyba Crocs laukia jūsų čia.

Didmeninė prekyba Crocs - lengvas prieigas prie daugybės pasiūlymų

Crocs yra praktiški, tačiau stilingi. Būtent patrauklus dizainas, derinamas su aukšta funkcionalumu, padarė juos tokiais populiariais. Turėdami juos savo pasiūlymuose, galite padidinti esamų klientų susidomėjimą ir pritraukti naujų. Ieškote prekių šaltinio savo verslui? Mūsų B2B prekybos platformoje rasite daugybę pasiūlymų iš įvairių didmenininkų visame pasaulyje.

Čia galite pirkti didmeniniais kiekiais Crocs įvairių dydžių ir spalvų. Tarp daugybės pasiūlymų rasite Crocs vasarai ir žiemai. Daugelis jų kilę iš klientų grąžinimo ir likučių pardavimų. Todėl jų kainos yra tokios patrauklios.

Didmeninės prekės Crocs - viskas vienoje vietoje

Turbūt nutinka, kad daug laiko praleidžiate ieškodami patikimų tiekėjų savo verslui. Tačiau yra paprastesnis būdas. Vietoj laiko gaištančios paieškos internete, naudokitės mūsų platforma. Čia greitai rasite Crocs platintoją, taip sutaupysite daug energijos. Pasiūlymai, prieinami Merkandi, kilę iš tiekėjų iš skirtingų šalių. Tam, kad būtų palengvintas sąveikumas tarp pirkėjų ir pardavėjų, platforma veikia keliomis kalbomis. Todėl nereikia jaudintis dėl nesusipratimų ar kitų sunkumų bendraujant.

Kaip tai veikia? Prieš tiesiogiai susisiekdami su Crocs platintoju, užtrunkite akimirką ir sukurkite paskyrą mūsų platformoje. Be jos negalėsite atlikti sandorio. Tai todėl, kad tik registruoti vartotojai gali matyti tiekėjų kontaktinę informaciją ir, dėl to, užmegzti verslo ryšius su jais.

Crocs didmeninė prekyba per prekybos platformą

Naudojantis Merkandi prekybos platforma, galima susisiekti su tiekėjais, padidinti sandorių saugumą ir išplėsti verslo kontaktų sąrašą. Praturtinę savo pasiūlymą ikoniškais prekinio ženklo bateliais, galite pranašauti prieš konkurentus ir padidinti savo šansus tapti rinkos sėkmės garantu.

Naršykite tarp daugybės pasiūlymų ir pasinaudokite tais, kurie yra labiausiai naudingi. Pirkite patogiai, nepaisant atstumo ar kalbos. Užmegzkite ryšius su Crocs didmenininkais per mūsų svetainę. Sukurkite paskyrą dabar!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.