FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
6 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Naudoto sporto inventoriaus didmeninė prekyba

(58 pasiūlymai)

Vis daugiau žmonių skiria didesnę reikšmę sveikam gyvenimo būdui, todėl sporto įrangos pardavimas yra perspektyvus verslas. Vis dėlto, naujos prekės kainos gali būti nemažos. Todėl, įsigyti naudotą ar išpardavimo sporto įrangą yra puiki alternatyva. Merkandi siūlo platų didmeninės prekybos pasiūlymų asortimentą iš įvairių pasaulio tiekėjų. Pasinaudokite šia galimybe ir praturtinkite savo prekių asortimentą aukštos kokybės sporto įranga.

Sporto įrangos didmeninė prekyba - atraskite geriausius pasiūlymus

Merkandi yra B2B prekybos platforma, sujungianti didmenininkus iš skirtingų pasaulio kampelių. Tai puiki vieta patikimų sporto įrangos tiekėjų paieškai. Čia rasite plačią pasiūlymų iš likvidacinių atsargų ar išpardavimų gamą. Tai suteikia galimybę įsigyti sporto įrangą už itin patrauklias kainas, leidžiančias sumažinti verslo išlaidas ir padidinti pelningumą.

Mūsų prekybos platformoje rasite platų įvairios sporto įrangos asortimentą - nuo bėgimo takelių, treniruočių dviračių, irklavimo treniruoklių iki svorių suoliukų ir daugelio kitų prekių. Naudoti modeliai yra puikios būklės, dažnai beveik kaip nauji, ir pateikiami už labai patrauklias kainas. Tai puiki proga praturtinti savo prekių pasiūlymą aukštos kokybės sporto įranga. Atraskite mūsų geriausius pasiūlymus ir nepraleiskite progos sėkmingai plėsti savo verslą.

Išpardavimo sporto įranga - aukščiausios kokybės produktai už puikias kainas

Nepaleiskite pro šalį mūsų prekybos platformoje pateikiamų pasiūlymų. Tarp jų rasite išpardavimo sporto įrangą. Tai yra prekės, gaunamos iš perteklinių atsargų ar grąžintos klientų. Nepaisant to, jų kokybė lieka nepažeista. Prekės yra geros būklės ir puikiai veikiantys. Kainos žymiai mažesnės nei už naują įrangą, todėl galėsite įsigyti daugiau už mažesnę kainą ir taip padidinti savo pelną.

Pirkti per Merkandi yra lengva. Iš pradžių sukurkite paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai suteiks jums galimybę peržiūrėti tiekėjų kontaktus ir tiesiogiai su jais susisiekti. Aptarkite sandorio smulkmenas ir atlikite pirkimą. Viskas yra tiek paprasta! Mūsų platforma taip pat gali būti naudojama naujiems verslo ryšiams užmegzti ir tinklo plėtrai. Merkandi suteikia jums galimybę pasinaudoti daugybe pasiūlymų sporto įrangos didmeninei prekybai. Rinkitės geriausius pasiūlymus ir aplenkite konkurentus. Nepaleiskite šių unikalių galimybių. Prisijunkite jau šiandien!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.