FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
17 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Kuprinių didmeninė prekyba

(585 pasiūlymai)

Kuprinės yra esminis priedas moksleiviams, keliautojams ir visiems, kurie turi daiktų nešiojimo poreikį. Jos yra praktiškos, patogios ir siūlo platų dizainų spektrą. Merkandi platformoje galite rasti kuprinių didmena už patrauklias kainas. Pasinaudokite šia proga ir praturtinkite savo asortimentą šiuo populiaru produktu.

Didmeninė kuprinių prekyba - komfortiškas ir prieinamas įsigijimas

Merkandi yra B2B prekybos platforma, sujungianti pardavėjus ir pirkėjus. Čia rasite gausybę didmeninės kuprinių prekybos pasiūlymų iš skirtingų pardavėjų visame pasaulyje. Galite lengvai ir efektyviai įsigyti prekes, mažinant savo išlaidas ir didinant pelną. Daugelis mūsų kuprinių atsargų yra likvidacijos ar išpardavimo metu gautos, todėl jų kainos yra dar labiau patrauklios. Tai puiki galimybė visiems mažmenininkams!

Mūsų platformoje rasite įvairių dydžių, dizainų ir spalvų kuprines. Yra modelių mokyklai, kelionėms, žygimams ir dar daugiau. Pasirinkite geriausius pasiūlymus sau ir savo klientams. Didmeninė prekyba leis jums sutaupyti ir uždirbti. Pasinaudokite Merkandi pasiūlymais ir sukurti patrauklų kuprinių asortimentą savo klientams.

Kuprinių didmeninė prekyba - įvairaus dydžio ir dizaino pasirinkimas

Norint atlikti pirkimą, būtina sukurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai leis jums gauti prieigą prie tiekėjų kontaktų. Tiesiogiai susisiekite su didmenininku, aptarkite sandorio smulkmenas ir atlikite pirkimą. Daugiakalbės pagalbos dėka bendravimas bus paprastas ir efektyvus.

Merkandi užtikrina saugias transakcijas tarp pirkėjų ir pardavėjų. Mes garantuojame, kad visi mūsų prekybos platformoje pateikti pasiūlymai yra iš patikimų, aukštai įvertintų tiekėjų. Taigi, galite pirkti su pasitikėjimu ir plėsti savo verslą su naujais partneriais iš viso pasaulio.

Prisijunkite prie mūsų jau dabar ir atraskite naujus tiekimo šaltinius savo verslui. Pasinaudokite geriausiais pasiūlymais didmenine kuprinių prekyba. Sukurkite paskyrą Merkandi ir pradėkite naršyti pasiūlymus. Nepaleiskite progos didinti savo pelno ir džiuginti savo klientus.

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.