FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
2 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Odiniai Batai Urmu

(108 pasiūlymai)

Odiniai batai yra amžina mados detalė, niekada nepraeinanti iš mados. Jie yra patvarūs, universalūs ir tinkami visais metų laikais. Jei norite pridėti juos į savo asortimentą, „Merkandi“ yra tobula platforma jums. Čia rasite puikių pasiūlymų didmeninei prekybai odiniais batais, leidžiančių užpildyti kokybiškais, prekinio ženklo produktais už prieinamą kainą.

Didmeninė prekyba odiniais batais - puikūs pasiūlymai didelėms užsakymų partijoms

„Merkandi“ suprantame, koks svarbus yra patikimų tiekėjų radimas jūsų verslui. Todėl mes surinkome daugybę pasiūlymų iš didmenininkų visame pasaulyje, visus vienoje vietoje. Galite naršyti per mūsų plačią odinių batų asortimentą ir pasirinkti tuos, kurie geriausiai atitinka jūsų tikslinę rinką. Ar ieškote klasikinių dizainų ar madingų stilių, visus juos rasite mūsų platformoje.

Su mūsų didmeniniais odiniais batais galite siūlyti savo klientams aukštos kokybės avalynę konkurencingomis kainomis. Perkant dideliais kiekiais, galite sumažinti savo išlaidas ir padidinti savo pelno maržas. Pasinaudokite labai sumažintomis kainomis „Merkandi“ ir išlikti prieš savo konkurentus.

Didmeninė prekyba odiniais batais - raskite savo tobulą tiekėją

Norėdami atlikti pirkimą, turėsite sukurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai suteiks jums prieigą prie didmenininkų kontaktinės informacijos, leidžiančios tiesiogiai bendrauti su jais. Aptarkite savo užsakymo detales, užduokite bet kokius klausimus, kuriuos turite, ir baigkite sandorį. „Merkandi“ veikia keliomis kalbomis, todėl jums bus lengva bendrauti su tiekėjais iš skirtingų šalių.

Naudojantis „Merkandi“, galite plėsti savo verslo tinklą ir užmegzti naujus partnerystės ryšius. Susisiekite su tiekėjais iš viso pasaulio ir gaukite prieigą prie plačios produkto gamos. Su mūsų platforma, galite pirkti odinius batus didmenine prekyba saugiai ir patogiai. Mes užtikriname, kad visi „Merkandi“ pasiūlymai ateina iš patikrintų ir gerai įvertintų pardavėjų, suteikdami jums ramybę.

Nepraleiskite galimybės pridėti didmenines odines batus į savo asortimentą. Prisijunkite prie „Merkandi“ dabar ir pradėkite naršyti mūsų pasiūlymus. Su mūsų platforma, galite rasti savo tobulą tiekėją ir užsitikrinti puikius pasiūlymus dideliems užsakymams. Kelkite savo verslą į kitą lygį su mumis. Registruokitės šiandien!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.