FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
24 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Krepšinio Batai

(325 pasiūlymai)

Atraskite neprilygstamus krepšinio batų didmeninės prekybos pasiūlymus

Greitai kintančiame sporto pasaulyje krepšinio batai yra neatsiejama tiek profesionalių atletų, tiek mėgėjų įrangos dalis. Jie tampa daugiau nei tik apavu - esminiu sportinės įrangos elementu, kurio kokybei ir patikimumui žaidėjai gali pasitikėti. Suprasdami nuolatinę aukštos kokybės krepšinio batų paklausą, mažmenininkai mato šią kategoriją kaip pagrindinį savo verslo elementą.

Plėskite savo asortimentą su didmenine krepšinio batų prekyba

Merkandi prekybos platforma – tai išskirtinis išteklius mažmenininkams, kasdien siūlantis naujus krepšinio batų pasiūlymus iš viso pasaulio didmenininkų. Ši įvairovė leidžia sparčiai plėsti jūsų produktų asortimentą, greitai ir efektyviai patenkinant pirkėjų lūkesčius. Prieiga prie specialių pasiūlymų ir urminės prekybos nuolaidų suteikia mažmenininkams galimybę sutaupyti, kartu pirkiant dideliais kiekiais. Nesvarbu, ar ieškote ilgaamžiškumo, aukštos kokybės medžiagų, ar išskirtinių atsparumo savybių, konkrečių tipų krepšinio batai yra lengvai randami, norint patenkinti išskirtinius klientų poreikius. Naršykite mūsų platformą ir be jokio vargo suraskite didmenines krepšinio batų partijas, reikalingas jūsų parduotuvei.

Patogesnė prieiga prie nebrangių krepšinio batų didmeninėje prekyboje

Mūsų misija Merkandi yra pasaulinės prekybos supaprastinimas, užtikrinant sklandų tiltą tarp pirkėjų ir pasitikėjimą keliančių pardavėjų iš viso pasaulio. Mes suteikiame tiesioginę prieigą prie tiekėjų kontaktų, leidžiančią efektyviai užmegzti ryšius ir saugiai sudaryti sandorius patogiausiu būdu. Įsipareigojame rūpintis jūsų pirkinių saugumu, atidžiai tikrindami tiekėjų patikimumą, siekdami apsaugoti jus nuo bet kokios sukčiavimo grėsmės. Mūsų platforma leidžia jums plėsti savo verslo horizontus, formuojant partnerystes su naujais, patikimais nebrangių krepšinio batų didmenininkais.

Prisijungdami prie Merkandi jau šiandien, galite pasinaudoti privalumais, kuriuos suteikia mūsų platų tiekėjų tinklas, siūlantys išskirtinius pasiūlymus nebrangių krepšinio batų didmeninei prekybai. Išnaudokite galimybę augti su mumis, mėgautis patogumais ir saugumu, padarant Merkandi pagrindine jūsų stotele ieškant aukštos kokybės krepšinio batų už nepriekaištingas kainas. Nepaisant to, ar ieškote pačių naujausių vyrų krepšinio batų modelių, kuriuos įkvėpė NBA žvaigždės, ar spalvingų bei patvarių variantų vaikams ir paaugliams, mūsų platforma yra sukūrusi idealias sąlygas, kad patenkintų visus jūsų poreikius krepšinio batų didmeninėje prekyboje. Pasinaudokite šia unikalia galimybe pakelti savo mažmeninės prekybos lygį su aukštos paklausos, kokybiškais sportbačiais, kurie paskatins jūsų klientus vis sugrįžti.

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.