FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
21 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Tonerių didmeninė prekyba

(37 pasiūlymai)

Spausdintuvai yra neatsiejama bet kurio biuro dalis, o dazų kasetės - esminis jų veikimo elementas. Norite įsigyti dideliais kiekiais už prieinamą kainą? Apsilankykite Merkandi, kur laukia gausybė pasiūlymų. Didmeninė prekyba dazų kasetėmis - tai čia!

Didmeniniai dazų kasetės tiekėjai - garantuotos geriausios kainos

Mūsų B2B prekybos platformoje rasite begalę pasiūlymų iš įvairių dazų kasetės tiekėjų. Jie yra patikimi ir veikia skirtingose šalyse visame pasaulyje. Apsilankykite Merkandi ir mėgaukitės žemomis kainomis bei taikomomis nuolaidomis. Pirkdami iš didmeninių dazų kasetės tiekėjų, galėsite sumažinti savo išlaidas ir padidinti pelną.

Praplėskite savo pasiūlymą ir pritraukite naujų klientų. Tarp gausybės pasiūlymų, pateiktų mūsų prekybos platformoje, rasite dazų kasetes beveik visoms spausdintuvo markėms. Pasinaudokite šia proga padidinti savo prekių asortimentą ir sumažinti išlaidas už reikmenis.

Dazų kasetės didmeninėje prekyboje - taupykite lėšas ir plėstokite savo verslą

Norėdami tiesiogiai bendrauti su dazų kasetės didmenininkais, būtina susikurti Merkandi paskyrą. Tik registruotiems vartotojams suteikiama prieiga prie didmenininkų kontaktų. Todėl prisijungimas ir tapimas mūsų prekybos tinklo nariu yra esminis žingsnis.

Perkant didmeninės prekybos dazų kasetes, galima žymiai sutaupyti. Mūsų prekybos platforma jungia jus su patikimais tiekėjais iš viso pasaulio. Užmezgę verslo ryšius su jais, galėsite praturtinti savo prekių asortimentą ir stiprinti savo verslą. Susisiekite su pardavėju, kuris jus domina, ir suderinkite sandorio sąlygas. Atstumas ar kalbos barjeras - ne kliūtis mums. Merkandi veikia daugeliu kalbų, todėl komunikacija tarp pirkėjų ir pardavėjų yra paprastesnė.

Peržiūrėkite pasiūlymus, esančius mūsų prekybos platformoje. Įsigykite dazų kasetes išpardavime ir sumažinkite savo verslo išlaidas. Plėskite savo verslo kontaktų tinklą ir pritraukite naujus klientus su išplėstiniu prekių asortimentu. Registruokitės dabar ir pradėkite pirkti efektyviau ir patogiau!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.