FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
17 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

iPhone partijų didmeninė prekyba

(144 pasiūlymai)
IPHONE LOT likviduoti
350,00 € - 2% 360,00 € /vienetas Minimali kaina nuo 30 dienų iki nuolaidos: 350,00 €
Bus deramasi

IPHONE LOT likviduoti

10 vnt.
Naudotas | B-Ware

iPhone telefonai yra vieni populiariausių išmaniųjų telefonų rinkoje. Jų didelis populiarumas reiškia, kad jų perpardavimas gali būti pelningas verslas. Ar ieškote patikimų iPhone partijų didmeninės prekybos tiekėjų? Merkandi platformoje rasite įvairių pasaulio šalių didmenininkų siūlomų pasiūlymų gausybę. Pasinaudokite jais, norėdami išplėsti savo verslą ir padidinti pelną.

Didmeninė prekyba iPhone partijomis - puikūs pasiūlymai vienoje vietoje

Su Merkandi nereikia gaišti laiko ieškant tiekėjų. Mūsų B2B prekybos platformoje galite rasti nuostabių pasiūlymų gausybę, visus vienoje vietoje. iPhone partijos didmeninė prekyba, prieinama per Merkandi, ateina iš tiekėjų, kurie siūlo produktus už labai patrauklias kainas. Čia galite įsigyti naujus ar naudotus iPhone telefonus partijomis, gautus iš išpardavimų, likvidacijos atsargų ar grąžintų klientų prekių. Taip rasite geriausius pasiūlymus ir tuo pačiu sumažinsite tiekimo išlaidas, kas padidins jūsų pelną.

Pirkti iPhone partijas didmeninės prekybos būdu yra labai lengva. Vietoj to, kad gaištumėte laiką ieškodami patrauklių pasiūlymų patys, tiesiog pažvelkite į mūsų prekybos platformoje esančias progas. Čia rasite daugybę galimybių ir produktų, kurie puikiai atitiks jūsų verslo poreikius.

iPhone partijos - atraskite pasiūlymus Merkandi platformoje

Merkandi leidžia nevaržomai naršyti dabartinius pasiūlymus. Norint naudotis pasiūlymais ir sudaryti sandorius, būtina užregistruoti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai yra todėl, kad Merkandi nėra tiesioginės pardavimų platforma - siekiant pirkti, turite susisiekti tiesiogiai su pasirinktu tiekėju. Paskyros registracija suteiks galimybę peržiūrėti atskirų pardavėjų kontaktinę informaciją ir taip užmegzti verslo santykius su jais.

Merkandi platforma suteikia galimybę lengvai susisiekti su tiekėjais iš skirtingų pasaulio šalių – tai puiki proga plėsti savo verslą ir pritraukti naujus klientus. Be to, čia galite saugiai pirkti tik iš patikimų didmenininkų. Kalbų įvairovė, kurią galima naudoti bendraujant per platformą, pašalina atstumo ir kalbos barjerus.

Naršykite pasiūlymus su iPhone partijomis ir rinkitės tai, kas jums labiausiai tinka. Užmegzkite naujus kontaktus - tiek vietinius, tiek tarptautinius. Naudojantis mūsų B2B prekybos platforma, padarykite savo pasiūlymą dar patrauklesniu klientams. Prisijunkite prie mūsų jau dabar, kad galėtumėte patogiau, pigiau ir saugiau pirkti iPhone telefonus partijomis. Pradėkite dabar!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.