FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
21 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Puodelių kavai didmeninė prekyba

(304 pasiūlymai)

Kavos gėrimas dažnai tampa vienu iš dienos kulminacijų. Norint šį malonumą padaryti dar didesnį, kava turėtų būti gėrima iš patrauklaus puodelio. Merkandi siūlo platų kavos puodelių asortimentą didmenine prekyba - nuostabūs pasiūlymai mažmenininkams. Papildykite savo prekių asortimentą įvairiais puodeliais ir pritraukite dar daugiau klientų. Galimybė įsigyti juos dideliais kiekiais už itin mažas kainas.

Kavos puodeliai urmu - begalė galimybių tik Jums

Rasti patikimus tiekėjus ir aukštos kokybės produktus gali būti sudėtinga ir laiko reikalaujanti užduotis. Tačiau yra sprendimas - mūsų prekybos platforma, kurioje rasite daugybę kavos puodelių urmu pasiūlymų iš viso pasaulio tiekėjų. Čia visi jie sutelkti vienoje vietoje. 

Merkandi užtikrina įvairiausią puodelių asortimentą už itin patrauklias kainas. Puodelius galite įsigyti lengvai, greitai ir patogiai, mažindami išlaidas ir užtikrindami didelius pelnus. Kai kurie produktai gaunami iš likvidavimo atsargų arba išpardavimų, todėl jų kainos dar labiau patrauklios. Mūsų B2B prekybos platformos tikslas - sujungti pardavėjus su pirkėjais, suteikiant jums galimybę plėsti savo verslo tinklą ir užtikrinti prieigą prie geriausių pasiūlymų, nepriklausomai nuo atstumo iki tiekėjų ar kalbos barjerų.

Kavos puodelių tiekėjai - pasiekiami greitai ir lengvai

Merkandi platformoje rasite įvairių pasiūlymų, nuo spalvotų ir originalių puodelių iki minimalistinių ir klasikinių modelių. Rinkitės geriausius pasiūlymus ir nedvejokite juos įsigyti. Tačiau, norint atlikti pirkimą, būtina turėti mūsų prekybos platformos paskyrą. Skirkite kelias akimirkas ir sukurkite ją - tai suteiks jums galimybę peržiūrėti tiekėjų kontaktinę informaciją ir tiesiogiai su jais susisiekti.

Be Merkandi paskyros, neįmanoma įsigyti pigių kavos puodelių urmu. Turėsite tik naršyti esamus pasiūlymus. Susisiekę su didmenininku, galėsite suderinti sandorio detales ir sudaryti sutartį. Garantuojame, kad bendravimas bus lengvas ir efektyvus, nes mūsų prekybos platforma yra daugiakalbė, siekiant palengvinti supratimą tarp mūsų vartotojų.

Prisijunkite prie mūsų, kad savo pasiūlymą padarytumėte dar patrauklesniu ir gautumėte prieigą prie unikalių galimybių. Susisiekite su daugybe mažmenininkų, raskite naujų tiekimo šaltinių. Tai gali suteikti jums reikšmingą konkurencinį pranašumą ir padidinti jūsų rinkos sėkmės galimybes. Dėka Merkandi, jūsų kavos puodelių pirkimas bus saugesnis. Nebedelskite - užsiregistruokite jau šiandien!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.