FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 metams REGISTRACIJA IR ATNAUJINIMAS
akcijos negali būti derinamos
8 Likusių nuolaidų skaičius

Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Baldai didmena

(58 pasiūlymai)

Baldų pramonė nuolat auga, o kartu ir paklausa baldų išpardavimui urmuose. Merkandi galite rasti sandorius su likviduojamais baldais, grąžintais baldais ir mišriais baldais didmeninės prekybos būdu. Viskas vienoje vietoje ir už prieinamą kainą. Raskite naują tiekimo šaltinį sau ir bendraukite su tiekėjais iš viso pasaulio. Naršykite sandorius ir rinkitės geriausią, pradėkite dabar!

Didmeninė prekyba baldais urmuose - gaukite didmenines sandorius su baldais

Ieškote būdo sutaupyti perkant naujus baldus savo parduotuvei? Jūs atėjote į tinkamą vietą. Merkandi, B2B prekybos platformoje, rasite daugybę pasiūlymų su baldų išpardavimu urmuose. Galite juos pirkti už labai mažas kainas, o jų kokybė yra puiki. Tarp daugybės pigių baldų, rasite įvairių stilių baldus, įskaitant modernius, klasikinius ir vintage.

Pasinaudokite patraukliais pasiūlymais Merkandi, kad išplėstumėte savo baldų asortimentą. Mūsų B2B prekybos platformos tikslas yra sujungti pirkėjus su pardavėjais visame pasaulyje. Nepaisant atstumo ir bendravimo barjerų, mes palengviname jums rasti patikimus aukštos kokybės produktų tiekėjus už mažas kainas.

Likviduojami baldai - įvairios galimybės jūsų verslui

Merkandi rasite likviduojamus baldus, kurie yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti perkant naują prekę. Šie produktai gaunami iš įvairių šaltinių, įskaitant grąžinimus, perteklių arba likvidacijos pardavimus. Nepaisant to, kad jie buvo grąžinti arba naudoti anksčiau, jie vis dar yra puikios kokybės ir gali būti pardavinėjami pelningai. Patikrinkite patrauklias kainas ir plačią pasiūlytų produktų įvairovę.

Per Merkandi taip pat galite pirkti mišrius baldus didmeninės prekybos būdu. Tai reiškia, kad rasite įvairių tipų baldus, tokius kaip stalai, kėdės, foteliai ir sofutės, viską vienoje vietoje. Tai leis jums diversifikuoti savo parduotuvės pasiūlymą, pritraukti naujus klientus ir padidinti savo pelną.

Pasinaudokite galimybe pirkti baldus išpardavime urmuose. Užsiregistruokite mūsų prekybos platformoje, kad peržiūrėtumėte didmenininkų kontaktinę informaciją ir atliktumėte tiesioginius pirkimus. Merkandi yra puikus sprendimas tiems, kurie nori padidinti siūlomų produktų įvairovę, tuo pačiu sumažinant įsigijimo išlaidas. Prisijunkite prie mūsų dabar ir pasinaudokite mūsų patraukliais pasiūlymais!

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.