Geriausi stock pasiūlymai iš 150 šalių

Daugiau nei 100 000 patenkinti naudotojai

Pasiūlymai pigesni net iki 90 nuo pradinės kainos

Tiesioginis kontaktas su perpardavėjais ir didmenininkais

Odiniai krepšiai didmena

(763 pasiūlymai)

Kalbant apie mados aksesuarus, odiniai krepšiai yra amžinas klasikas. Jie yra elegantiški, patvarūs ir praktiški. Jei norite pasiūlyti savo klientams aukštos kokybės odinius krepšius už prieinamą kainą, patikrinkite Merkandi. Mūsų prekybos platforma siūlo daugybę progų su didmenine prekyba oda "odiniai krepšiai" iš patikimų tiekėjų visame pasaulyje. Pasirinkite geriausius ir papildykite savo asortimentą stilingais ir funkcionaliais produktais.

Odiniai krepšiai didmeninė prekyba - aukštos kokybės odiniai krepšiai už prieinamą kainą

Merkandi rasite platų odinių krepšių asortimentą įvairiais stiliais, dydžiais ir spalvomis. Jie atkeliauja iš patikimų urmu odiniai krepšiai, kurie siūlo juos labai sumažinta kaina. Galite juos pirkti dideliais kiekiais, kas sumažins jūsų išlaidas ir padidins pelną. Daugelis pasiūlymų mūsų prekybos platformoje yra iš likvidacijos atsargų, išpardavimų ar perteklinių atsargų. Tai puiki galimybė pirkti madingus odinius krepšius labai patraukliomis kainomis.

Garantuojame, kad visi Merkandi siūlomi produktai yra aukščiausios kokybės. Jie pagaminti iš tikros odos, kas užtikrina jų patvarumą ir ilgaamžiškumą. Galite būti tikri, kad jūsų klientai bus patenkinti savo pirkimu.

Didmeninė prekyba oda rankinėmis - raskite naujus tiekėjus

Norėdami pirkti didmenines odines rankines, turite sukurti paskyrą mūsų prekybos platformoje. Tai suteiks jums prieigą prie tiekėjų kontaktinių duomenų, kurie yra būtini atliekant verslo sandorį. Galite su jais susisiekti tiesiogiai, aptarti sandorio detales ir sutvarkyti prekių siuntimą. Merkandi yra prieinamas daugeliu kalbų, todėl bendravimas su tiekėjais iš kitų šalių yra kur kas paprastesnis.

Dėka mūsų prekybos platformos, galite rasti naujus odinių krepšių tiekėjus visame pasaulyje. Tai leis jums išplėsti savo kontaktų tinklą ir rasti naujų tiekimo šaltinių. Galite taip pat pasikliauti sandorių saugumu. Mes stengiamės užtikrinti, kad visi mūsų platformoje pateikti pasiūlymai būtų iš patikrintų, gerai įvertintų pardavėjų.

 

Prisijunkite prie mūsų, kad galėtumėte pirkti didmenines odines rankines už prieinamą kainą. Pasinaudokite daugybe pasiūlymų mūsų prekybos platformoje ir papildykite savo asortimentą aukštos kokybės produktais. Nebedelskite ir šiandien sukurti paskyrą Merkandi!

 

Nemokamas naujienlaiškis

Kasdieniai pranešimai apie naujas prekes ir naujienas Merkandi portale.